Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Laki21;1733613]BTW, Apić jedini od centara ume da postavi školski blok koji to zaista i jeste. Bilo bi dobro da ostali, na čelu sa Lesorom, nauče makar to od njega. Takođe je prilično tužno što je on igrač koji ume najbolje da se odmota iz pika i da odigra dva na dva.

    PS

    Bjelica opet 35 minuta. Gospodi pomiluj, čovek će lipsati na sred terena.

    PS2

    Bez ikave ironije i sarkazma, probati sa Davidovcem na pleju umesto Radičevića.[/QUOTE
    Nista to ne bi donelo, sta vise bilo bi gore. Radicevic mora igrati tranziciju, jaki blokovi, probati ulazom..neka pik igra itd...Nije on toliko los, koliko je po meni do trenera I njegove uloge...Naravno za back up el tima je tanko za ovu godinu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Glavni utisci sa tekme:

      - Pero mnogo znaci ovom timu, i u odbrani u napadu
      - Bez glavnog faktora (navijaca na tribinama) gubimo osnovnu komparativnu prednost igre kod kuce pa taman i da nam je i najbolji trener na svetu na klupi
      - Kad protivnik zatvori Rocestija obavili su 50 posto posla
      - Dobriceva rola takodje znaci
      - Crvenokosa za zapisnickim stolom

      Comment


      • [QUOTE=LosmiSK;1733620]
        Originally posted by Laki21 View Post
        BTW, Apić jedini od centara ume da postavi školski blok koji to zaista i jeste. Bilo bi dobro da ostali, na čelu sa Lesorom, nauče makar to od njega. Takođe je prilično tužno što je on igrač koji ume najbolje da se odmota iz pika i da odigra dva na dva.

        PS

        Bjelica opet 35 minuta. Gospodi pomiluj, čovek će lipsati na sred terena.

        PS2

        Bez ikave ironije i sarkazma, probati sa Davidovcem na pleju umesto Radičevića.[/QUOTE
        Nista to ne bi donelo, sta vise bilo bi gore. Radicevic mora igrati tranziciju, jaki blokovi, probati ulazom..neka pik igra itd...Nije on toliko los, koliko je po meni do trenera I njegove uloge...Naravno za back up el tima je tanko za ovu godinu..
        Prijatelju, pobratime, ne može igrač koji sa 4 metra pogađa vrh table (i to ne prvi put) odozgo umesto koša da igra EL niti da igra u ekipi koja hoće da bude šampion u bilo čemu, pa makar i u boćanju. Tu se sva dalja priča završava.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Meni i dalje nije jasno kako je Rocesti zavrsio kod nas klasa je...
          Pero je mnogo falio, bas bas mnogo...
          Nadam se da ce Bjelici na vreme ponuditi produzenje ugovora
          U ponedeljak cemo videti kakva je reakcija ekipe, Partizan ce biti napaljen i naostren da nas dobije, a ni kvalitetom nisu losi ove sezone
          Mene Dobric za sada bas razocarao, ocekivao sam mnogo od njega ove sezone
          O J-J-R ne bih trosio reci, voleo bih da napreduju tokom sezone bar malo pa da ih imamo za sledecu kao solidne igrace sa klupe, trenutno nisu ni to
          Keselj je izgleda vec bivsi, nadam se da cemo ubosti sa tim pojacanjem, to nam moze okrenuti sezonu...

          Comment


          • Još jedno zapažanje - neverovatan je žar sa kojim Tejlor igra i kakvu želju za pobedom ima. Ne da sam prijatno iznenađen već sam oduševljen. Car.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              U drugom najlošijem napadačkom izadnju nekog EL tima ove sezone mi odigrašmo egal sa Bambergom, nije lijepo ali vas idalje moram podsjetiti da je ovo egal utakmica u kojoj smo stalno bili na korak-dva iza njih. Borba dalje!
              koja crna egal utakmica. vracali smo se ni sami ne znamo kako. odnosno znamo. ne na nas kvalitet nego nihov nekvalitet. njima hikmen najveci indeks koji je bio uzasan i inace je kurton od igraca. uz drejpera najodvratnijinamerikanac sa karijerom u evropi

              Originally posted by MannyCalavera View Post
              Nema sta da se prica ovo je utakmica koja se morala dobiti, ne iz aspekta da nam treba rezultat jer je tek 5. kolo vec zato sto je ovo uz Unicaju verovatno najgori roster u EL koji cemo sretati ove godine. Ekipa sa najgorom centarskom linijom verovatno zadnjih 4-5 godina u EL nas je nakantala unutra. Nema sta da se prica, ovo je ogromno razocarenje.

              Sto ne znaci da mi necemo dobiti neke kvalitetnije i sl, ali ovo su tekme koje nama ne smeju da se desavaju. Zalgiris u gostima i sl. to je sve OK. Ovo nije...
              da ali treba uzeti u obzir da je ova ekipa losija cak i od bamberga, zalgirisa i unikahe. pri tom toliko uzasno selektirana da nema nikakav potencijal da raste tokom sezone. nama iskusni nisuntu da budu ucitelji nego da nose igru

              Originally posted by Vlax View Post
              Sve je ovo manje vise ocekivano u odnosu na sastav tima, ali moram da skrenem paznju na tri stvari koje se ponavljaju.

              1. Ne divljaj posle sudijske odluke, blago nedogovanje je ok, skakanje kao da si u transu je tehnicka ko god da si.

              2. Kada pravis 'nameran faul' pravis ga tako kao da izgleda da si hteo na loptu, a ne tako sto nezainteresovano udaris igraca a drugom ruku vec dizes. To nema veze ni sa kvalitetom, ni sa budzetom, ni sa sudijama, vec iskljucivo sa zdravim razumom. To je veceras uradio Lazic, proslu je uradio Radicevic, a isto rade Jankovic i Lazarevic.

              3.Sto se tice Alimpija. Lesor postize poene na tri nacina: lopta na tacni, posle ofanzivnog skoka i sutem sa distance. Spustanje na njega i njegovo zidanje nije medju njima, dakle prestani da crtas te akcije, posebno kad se mec lomi.
              apsolutno se slazem. icekivan piraz poeebno u ovij atmosferi. u pionuiru bi mozda i dobili ovako bez sanse sa ovim timom

              Originally posted by dekkard View Post
              Prva veća taktička greška Alimpijevića da počne sa Radičevićem umesto Tejlorom, kada treba da se razigra tim igrao je samo Lesor i to je postizao poene iz neizrađenih akcija. Jbga, iskustvo više...
              koja crna greska pa roc je bio pod znakom pitanja da li ce uopste igrati. pokusano je sa laznim talentom, decko je ocigldno nivo ispod. nema zamerke

              Originally posted by Svarog View Post
              Ma poseta nije toliki problem kada se uzme u obzir da je karta 1100 dinara, skoro kao protiv Arsenala, s'tim da Arsenal imamo jednom u 10 godina a u kosarci 14 atraktivnijih protivnika od Bamberga svake godine!
              pa koliko treba da bude karta majke ti. to je prvi rang koarkaskog takmicenja. ocemo pojacanje a puno nam 8.5 evra

              Originally posted by Vuk1408 View Post
              Ako se vec nema para za dva igrača bolje da dovedemo nekog na 1-2 koji igra sa loptom. A da proslede Ojo- iz FMP-a.


              Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
              slazem se. uzeti ennisa od miska daj oja i spasavaj sta moze. nije ni ajverson igrac koji ce spasiti sezonu.

              Originally posted by Antona View Post
              Ne samo sto je Rocesti pola tima nego decko bukvalno nema zamenu.. Ne sme da odmori ni minuta jer Radicevic veze sa kosarkom nema. Problem je i selekcija ekipe pa nemamo ni na drugim pozicijama igraca koji moze bilo sta da iskreitra, tako da kad je Tejlor na klupi mi licimo na grupu gradjana.
              Reba beba je igrac za ovu nasu prevaru.
              Ekipe koje uspeju da uguse Tejlora nece imati problema sa nama
              oni sutevi i ona kolicina netalent i neosecaja pa to je strasno. talentovan moj kurac. najveci uspeh sa u16 od tad mu se gubinsvaki trag. kao sto rekoh i kad smonga doveli kurac od igraca. jos gorbar!

              [QUOTE=Laki21;1733627]
              Originally posted by LosmiSK View Post

              Prijatelju, pobratime, ne može igrač koji sa 4 metra pogađa vrh table (i to ne prvi put) odozgo umesto koša da igra EL niti da igra u ekipi koja hoće da bude šampion u bilo čemu, pa makar i u boćanju. Tu se sva dalja priča završava.
              apsolutno. al je rodjak nabacio jebo te sunnce. to nije vise ni pitanje ni znanja ni tlenta. micicu vrsti se sve ti je oprosteno. ma sta micicu, rebo vrati se! ma daj i cveleta samo vodi ovog kamernjara. sto rece kankunen u modernoj kosarci nema mesta za poluigrace bez suta

              sve u svemu ocekivan poraz. jako lose selektiran tim. najgori mogici spoj mladosti i isutva. od ponedeljka nam zavisi sezona. s tim sti je paritzan sad 70%, a mi na 90.

              Comment


              • @laki
                klasa bre. zalosno s kim igra

                nama su bre u dve utakmice ove sezone najbolji igraci bili micic i mitrovic.

                Comment


                • Kakav defetizam i malodusnost vlada ovde.Poraz ko poraz,igraci su bili sjebani zbog atmosfere i upali u neku malodusnost i to je to.Sudije svakako nisu bile od pomoci. Da li ste ocekivali da cemo promeniti ceo tim i dominirati na 2 fronta?Naravno da je to nemoguce.Rezultati nisu losi ni na jednom od frontova.Roster ima rupa?Da ima ih,ali ja zaista mislim da je u ABA ligi i dalje prvi favorit,jer su tudje rupe jos vece,a u EL smo sasvim solidni i meni je ovaj dosadanji rezultat skroz ok. Hocete roster bez rupa?Spemite makar 7-8mil i krenite da pokazujete prstom i sve zelje ce se ostvariti.! Ono sto vi ocekujete od igraca kosta 500+ soma po sezoni, imamo li mi te pare?Naravno da ne. Jesu li se momci obrukali makar jednom u toku sezone na oba fronta?Naravno da nisu.Malo podrske ovim momcima nece skoditi.Osecam da pola vas koji ovde lamentirate veceras nije bilo u Areni,i jos sa punim pravom ocekujete rezultat.Ne zasluzujete vi ovaj klub,a ni ovi momci vas kao navijace
                  Last edited by Gudura; 02-11-17, 23:33.

                  Comment


                  • zaslepljeni smo. rekoh i posle barse i makabija i poale mzt-a ova ekipa je lose slozena! ovo nisu rupe koje se mogu tek tako pokriti. nismo favoriti ni u abi sa ovakvim skokom i ovakvom odbranom. sad ce neko reci imali smo vise skokova. a koliko smo cistih skokova ispustili. unutrasnnu igru nemamo sem bjelice. to sem bjelice je vec dovoljan alarm! bjelica igra na iskudtvo, pamet, ali to nekad nije dovoljno. ali nemamo ni spoljnu sem rocestija. cim decko izadje raspadamo se. feldin nije sekundarni kreator. raicevic je promasaj. ispao iz acb lige prosle godine. ovaj tim me poSeca na onaj prvi iz ove zvezdine faze. sve ok igracinali preiskusni i na kraju se ugasise kad je bilo najvaznije u laktasima i kls. ovaj tim nema potencijal da raste to je najveci problem. jako ogranicen i mator.

                    Comment


                    • Originally posted by Gudura View Post
                      Kakav defetizam i malodusnost vlada ovde.Poraz ko poraz,igraci su bili sjebani zbog atmosfere i upali u neku malodusnost i to je to.Sudije svakako nisu bile od pomoci. Da li ste ocekivali da cemo promeniti ceo tim i dominirati na 2 fronta?Naravno da je to nemoguce.Rezultati nisu losi ni na jednom od frontova.Roster ima rupa?Da ima ih,ali ja zaista mislim da je u ABA ligi i dalje prvi favorit,jer su tudje rupe jos vece,a u EL smo sasvim solidni i meni je ovaj dosadanji rezultat skroz ok. Hocete roster bez rupa?Spemite makar 7-8mil i krenite da pokazujete prstom i sve zelje ce se ostvariti.! Ono sto vi ocekujete od igraca kosta 500+ soma po sezoni, imamo li mi te pare?Naravno da ne. Jesu li se momci obrukali makar jednom u toku sezone na oba fronta?Naravno da nisu.Malo podrske ovim momcima nece skoditi.Osecam da pola vas koji ovde lamentirate veceras nije bilo u Areni,i jos sa punim pravom ocekujete rezultat.Ne zasluzujete vi ovaj klub,a ni ovi momci vas kao navijace
                      Drug, ovaj roster je tako selektiran da vremenom (kao što se i dešava, zamor materijala, povrede) može samo nizbrdo, baš nikako uzbrdo.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Sta reci posle ovakve utakmice i posete. Ovaj tim, a pre svega kk crvena zvezda nisu zasluzili ovakvu posetu na EL, to je sigurno uticalo i na ishod vecerasnjeg meca, nije bilo presudno ali je uticalo. Jasno je da mi nemamo kosarkasku pubiku, sto smo znali i pre ove utakmice, ali da u EL ne mozemo da napunimo ni donji prsten arene, tome se bas nisam nadao. Sigurno da je i LE u fuzbalu posle x godina doprinela tome, a i doslo je do odgredjenog zasicenja kod zvezdasa sa kosarkom i EL, iako je to za mene licno ne shvatljivo i ne prihvatljivo. Ali tavki smo mi cigani, sta je tu je, to je nasa trenutna realnost.

                        Sto se igre veceas tice, sta reci mucna utakmica jako mucna. Videlo se od samog pocetka u kom pravcu ce ici utakmica, i kako smo mi usli u mec. Sigurno da je bio hendikep nenadoknadiv izostanak Antica, ali nije opravdanje za ovakvu partiju. Imamo premalo upotrebljivih igraca, nama utakmice vuku bukvalno 3-4 igraca od pocetka sezone. Jasno je da to ne moze tako jos dugo, potreban nam je ucinak igraca sa klupe. Neki momci jednostavno nisu jos spremni za EL nivo kosarke, neki can ni za ABA nivo, ali mi smo ih birali sta je tu je sada. JJ treba cekati, oni su dugorocniji projekat, nisu slucajno potpisali na 3 godine, e sad koliko je klub ocekivao ove sezone od njih je druga stvar, ocigledno je da je tu doslo do mimoilazenja. Rocesti nam je i glava i rep ekipe, cim on nije na terenu dolazi do ogromnog pada u igri, pre svega u organizaciji napada. Radicevic ne moze to trenutno da iznese, iz kog razloga ne znam, on je za mene za sada ubedljivo najvece razocarenje, naspram onoga sta sam od njega kao nekoga ko je 4 godine igrao ACB ligu ocekivao. Mislim da su i u klubu svesni toga i da je to veliki problem, jer su i oni ocekivali dosta vise od njega to je jasno.

                        Potrebna nam je doselekcija, sto pre. Po meni trebaju jos 2 igraca EL nivoa, jedan na unutrasnjim pozicijama 4/5 i jedan na spoljnim 1/2. Da li je to u ovom trenutku realno sa nasim finansijama ne znam, ali je ocigledno i svima jasno da nam pojacanja trebaju, pre svega za EL, da bi mogli do kraja da je iznesemo kako treba. Za ABA ce i ovo mozda biti dovoljno, ali opet smo dosta ranjiviji u odnosu na predhodne 2-3 sezone.

                        Comment


                        • Hvala beogradjani sto ste toliko razmazeni i tupavi. Izmestiti Zvezdu u Nis, Kragujevac ili Novi Sad. 2 miliona stanovnika bre i 5 hiljada u areni! Fuj! Fudbal Zvezda nije bila bolja zadnjih 15 godina-stadion prazan. Sta je problem? Treba neko da vam da besplatne karte, da cas mobilizuje i organizuje jer ste nesposobni da idete sa drugom, devojkom, detetom ili porodicom na utakmicu? Dokle da ljudi iz svih krajeva sveta dolaze, a vi samo da se slikate protiv arsenala ili fenera? Danas momcima nista ne zameram kao ni treneru. Da sam vlasnik kluba prebacio bih ga u neku zdraviju sredinu ili bih odustao jer za gospodu iz begea ne valja nista. 5god sam ziveo u bg i isao na sve moguce utakmice iako smo se raspadali tada u svim sportovima. I ovi sto jenjaju da je skupa karta, skupa a svi duvaju piju, klade se i splavare.

                          Comment


                          • nama ne treba doselekcija. nama treba remont

                            jj ce biti za nas dobita ako ne zavrse kao nastic

                            Comment


                            • Ova Radičevićeva partija večeras je jedna od najlošijih u EL od kada pratim to takmičenje. Uz to još jedno zapažanje - sve vreme provedeno na parketu izgledalo je da se kreće tako što mu govno viri iz dupeta a on iz sve snage stiska da skroz ne ispadne.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by crni_redstar View Post
                                Hvala beogradjani sto ste toliko razmazeni i tupavi. Izmestiti Zvezdu u Nis, Kragujevac ili Novi Sad. 2 miliona stanovnika bre i 5 hiljada u areni! Fuj! Fudbal Zvezda nije bila bolja zadnjih 15 godina-stadion prazan. Sta je problem? Treba neko da vam da besplatne karte, da cas mobilizuje i organizuje jer ste nesposobni da idete sa drugom, devojkom, detetom ili porodicom na utakmicu? Dokle da ljudi iz svih krajeva sveta dolaze, a vi samo da se slikate protiv arsenala ili fenera? Danas momcima nista ne zameram kao ni treneru. Da sam vlasnik kluba prebacio bih ga u neku zdraviju sredinu ili bih odustao jer za gospodu iz begea ne valja nista. 5god sam ziveo u bg i isao na sve moguce utakmice iako smo se raspadali tada u svim sportovima. I ovi sto jenjaju da je skupa karta, skupa a svi duvaju piju, klade se i splavare.
                                apsolutno se slazem. jebem tingrad od dva miliona i verne navijace. padne kisa na derbi dodje 15 iljada. grobarima protiv skenderbega 15 iljada, nama 4 iljade na el a u londonu da gleda treci tim arsenala 58285!

                                kurcevi moji najverniji navijaci. govna bre

                                Comment

                                Working...
                                X