Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za nesto vise u Evropi nam treba veca podrska i veci budzet, to nam je sto nam je. Nudili su se , na 3 razlike mi im predajemo loptu i to je bilo to, sudjenje sramno ali zaista. Kao sto sam i ranije rekao pobedice se neki velikan u evropi, mozda se dobaci i do 10 pobeda ali tesko nesto vise i ne treba se zavaravati, meni je vazniji mec u ponedeljak da se kupi karta za plej of polako.

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Šta Radičević, Lazić, Jovanović, Bjelica rade u Zvezdi?
      Igraju kosarku.

      Comment


      • Daj lažeš? Ono tebi igranje košarke?
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • U drugom najlošijem napadačkom izadnju nekog EL tima ove sezone mi odigrašmo egal sa Bambergom, nije lijepo ali vas idalje moram podsjetiti da je ovo egal utakmica u kojoj smo stalno bili na korak-dva iza njih. Borba dalje!

          Comment


          • Možda najtužnija utakmica, koju sam ja gledao u EL. Nigde vatre, žara, ideje, prazno gledaište...Osim Ročestija, sve ostalo nije vredno pomena. Jedino što bi popravilo utisak je pobeda u ponedeljak. Mnogo važniji meč.

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Šta Radičević, Lazić, Jovanović, Bjelica rade u Zvezdi?
              si ti prso malo kad moram tako ruzno da ti kazem,jer obraza nemas izgleda...Lazic, sta ce lazic u zvezdi?

              Comment


              • Jebiga. Za bolje se nema.
                Voleo bih ja Datomea,Gista i Slukasa ali se nema covece.
                Sudjenje je bilo sramno,moram i ja da kazem. Bukvalno da prebijes ona 3 govnara.
                Ono sto je mene najvise iznerviralo je da u napadu kada imamo kos za izjednacenje,Feldin uzima loptu i ne daje nikome i na kraju je gubi pored zivog Rocestija na parketu.Ne mogu da shvatim to.

                Comment


                • Nema sta da se prica ovo je utakmica koja se morala dobiti, ne iz aspekta da nam treba rezultat jer je tek 5. kolo vec zato sto je ovo uz Unicaju verovatno najgori roster u EL koji cemo sretati ove godine. Ekipa sa najgorom centarskom linijom verovatno zadnjih 4-5 godina u EL nas je nakantala unutra. Nema sta da se prica, ovo je ogromno razocarenje.

                  Sto ne znaci da mi necemo dobiti neke kvalitetnije i sl, ali ovo su tekme koje nama ne smeju da se desavaju. Zalgiris u gostima i sl. to je sve OK. Ovo nije...

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Jebiga. Za bolje se nema.
                    Voleo bih ja Datomea,Gista i Slukasa ali se nema covece.
                    Sudjenje je bilo sramno,moram i ja da kazem. Bukvalno da prebijes ona 3 govnara.
                    Ono sto je mene najvise iznerviralo je da u napadu kada imamo kos za izjednacenje,Feldin uzima loptu i ne daje nikome i na kraju je gubi pored zivog Rocestija na parketu.Ne mogu da shvatim to.
                    Da, neverovatno. Baca u bunar, onako pun samopouzdanja. A u jednoj kontri, kada je Radičević krenuo na ulaz, svi su se uhvatili za glavu. Uspeo je da pogodi vrh table. Užas.

                    Comment


                    • Jest on vjeran Zvezdi i tako to, to sve stoji, ali dosta više. Okean on ne može pogoditi.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Jbg. idemo dalje.Možda smo ovo mogli dobiti ali tu smo gde smo.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Jest on vjeran Zvezdi i tako to, to sve stoji, ali dosta više. Okean on ne može pogoditi.
                          A sutra kad resi utakmicu i stavi nekog u dzep ces reci bravo lazo kapitenu najbolji si...Ako ne znas ili ne pratis zvezdu i kosarku okej onda mogu da te razumem...

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Jebiga. Za bolje se nema.

                            Ono sto je mene najvise iznerviralo je da u napadu kada imamo kos za izjednacenje,Feldin uzima loptu i ne daje nikome i na kraju je gubi pored zivog Rocestija na parketu.Ne mogu da shvatim to.
                            I to posle tajmauta, Feldin drzi loptu i ne zna sta ce sa njom

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Da, neverovatno. Baca u bunar, onako pun samopouzdanja. A u jednoj kontri, kada je Radičević krenuo na ulaz, svi su se uhvatili za glavu. Uspeo je da pogodi vrh table. Užas.
                              A najcrnje od svega toga je to sto njega nema nigde ceo mec.
                              Covek ne moze da se sastavi,a u odlucujucem napadu uzima loptu i ne daje nikome.
                              Ova ekipa mora da dobije jos jednog igraca koji ume nesto da kreira za sebe i ko ume sa loptom u rukuma. Jednostavno mora. Ako se budemo na nekom EL mecu bez Rocestija,jebali smo jeza blago receno.
                              I ono sto moram isto reci je da igra u tranziciji NE POSTOJI.

                              Comment


                              • Jako losa igra. Tesko je gledati ovakvu Zvezdu .

                                Ono sto mene vise zabrinjava jeste poseta navijaca.Utakmica sa Arsenalom nema veze sa ovakvom posetom.Secam se nase prve utakmice u evroligi 2013 protiv Lokomotive,kakva je to euforija bila.Secam se utakmice te sezone protiv Panatinaikosa,takvu atmosferu nisam u zivotu doziveo,tribine su se tresle pod nama.Prve dve sezone je vladala velika euforija,vremenom je interesovanje navijaca iz sezone u sezonu opadalo.Danas imamo praznu Arenu na EL utakmici.
                                Mnogo mojih drugova su okoreli zvezdasi i 90 % njih vise ne ide na kosarku.

                                Ako ove godine ostanemo bez evrolige,ima da se vratimo u onu cuvenu 2010.Ako mi kao evroligas ne mozemo da zatvorimo roster,ne treba ni pomisljati na sta bi ti licilo ako ostanemo bez evrolige.
                                Svedoci smo da ove i prosle sezone tesko punimo i Pionir.Mi ne mozemo da rasprodamo ni 5000 karata za utakmicu EL,onda nam se ne pise dobro.
                                Last edited by Bergamo; 02-11-17, 19:41.

                                Comment

                                Working...
                                X