Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, za 4 sata igramo utakmicu u EL.
    Vezano za utakmicu imamo jedan post gde Valter trazi link.
    Teranje i dovodjenje igraca i trenera ima par strana.
    Ajmo Zvezdo veceras, hrabro i jako.
    DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA

    Comment


    • Originally posted by Vlax View Post
      Ne svidja mi se sto u toku sezone se ne vrsi razmena izmedju Zvezde i FMP-a u zavisnosti od potreba i prikazanih igara, tj na pocetku se odredi ko je za prvi tim ko za drugi i to je to. Naravno, ne misllim sad na setnju igraca tamo vamo ali npr. prosle je Bolden lagano mogao vec na polusezonu u Zvezdu, ove npr Ojo i Radanov ako se ne dovede pojacanje pod kosem... u suprotnom smeru uvek ima kandidata isto. Nama FMP kao da nije drugi tim vec ekipa sa kojom imamo ok odnose pa imamo pravo prece kupovine i saljemo im neke igrace da ih razigraju.
      Transferi unutar lige nisu moguci osim u tzv prozoru u toku decembra. Nema logike da Ojo predje i ne igra Aba ligu ni za jedan tim.

      Comment


      • Pa kad su već svi upisali poraz unapred, ne kažem da se neće desiti, ali mi nikad neće biti jasan takav način razmišljanja...
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Clash View Post
          Inace, za 4 sata igramo utakmicu u EL.
          Vezano za utakmicu imamo jedan post gde Valter trazi link.
          Teranje i dovodjenje igraca i trenera ima par strana.
          Ajmo Zvezdo veceras, hrabro i jako.
          DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA
          To mu nekako dođe kao normalno, pljuj po svakom pa kad neko odigra slabije napišeš ''Esam lepo reko da nije on igrač za nas??!1!''
          Baš će biti teško večeras, samo da momci odigraju hrabro i da ne padnu psihički, uz igru i stav kao protiv Barse možemo da ih dobijemo.
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Originally posted by Clash View Post
            Inace, za 4 sata igramo utakmicu u EL.
            Vezano za utakmicu imamo jedan post gde Valter trazi link.
            Teranje i dovodjenje igraca i trenera ima par strana.
            Ajmo Zvezdo veceras, hrabro i jako.
            DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA
            Ma koga briga za utakmicu...vidis da se "porazboljevase" sastavljajuci roster...Kad udjes da procitas nesto ovde kao da si usao u talent show "GM wannabe"...

            Inace, on topic, samo da se pridruzim tvojim zeljama...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Igra li Himki sa ful rosterom?
              Znam da im nedostaje Hanikat,da li su svi ostali tu?

              Comment


              • Ne tražim, bolje rečeno: ne očekujem pobedu večeras. Ono što bih voleo da vidim jeste želja i borba.
                Znači, da više žele loptu od protivnika, da se bacaju i bore za nju a ne kao Radičević koji izgubljeno gleda (na ABA tekmi).
                Ako takav pristup budu imali ne verujem da će iko da im bilo šta prigovori.
                Znači 40' bez malodušnosti a sa puno žara i borbe.
                P.S. imam osećaj da će Šved da nas napuni (što i ne predstavlja čudo) i da će nas Đenka - brat natrpati onim dugim dvojkama i još više ulazima.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Imali smo upisan i poraz protiv Barse.
                  Imali smo upisano i par poraza u januaru 2017.
                  Imali smo upisan i poraz protiv KKP u finalnoj seriji.
                  Nekako se to upisano ponekad i ne ostvari. A ko gleda kosarku samo radi pobeda, eno brate Clivlenda i GSW pa udri.

                  Comment


                  • Dobar je Himki, ne znaš ko je opasniji Šved, Robinson, Anderson, Marković, Djenka... Mada računam da uz maksimalno zalaganje i organizaciju možemo iznenaditi.

                    Comment


                    • Ima da ih razbijemo ko dete zvečku ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Clash View Post
                        Imali smo upisan i poraz protiv Barse.
                        Imali smo upisano i par poraza u januaru 2017.
                        Imali smo upisan i poraz protiv KKP u finalnoj seriji.
                        Nekako se to upisano ponekad i ne ostvari. A ko gleda kosarku samo radi pobeda, eno brate Clivlenda i GSW pa udri.
                        Čak i oni gube ..
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nemam neka velika očekivanja za večeras, ali, nisam ih imao ni protiv Barse, tako da..

                          Napred Zvezdo, samo napred Zvezdo!

                          Comment


                          • Originally posted by Reginald Cousins View Post
                            Ako gledaš preko telefona, ovo je dobra aplikacija koju možeš da skineš, mada dešava se da ubaguje nekad, svakako je korisno da se ima.

                            https://www.mobdro.to/




                            A ako preko kompa gledaš, ja najčešće ovde nađem nešto što valja, samo nađeš utakmicu i otvori ti nekoliko linkova pa koji radi

                            http://www.lshunter.net/live-basketball.php

                            https://batmanstream.net/basketball-...eo-2016-4.html



                            Ovo je isto OK link uglavnom, ali mislim da ne može fullscreen.

                            http://www.sports-x.net/sk1.html



                            Ako ništa od toga neće - ukucaš na YouTube Zvezda i ideš na opciju filter i izabereš lajv i uvek ima nešto, e sad, kakav će kvalitet da bude (uglavnom loš) i da li će da secka, to zavisi.
                            Hvala druze, puno..

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Hvala druze, puno..
                              Nema na čemu
                              Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                              Comment


                              • veceras bi bilo prvorazredno iznenadjenje da dobijemo utakmicu ..cak mozda da odigramo i egal bi bilo iznenadjenje ....po do sada prikazanom ...Himki jako ozbiljna ekipe ,dalek put ,potrosnja ,neuigranost i nedovoljan kvalitet za El gotovo 2/3 tima ...Feldin i Radicevic u rikvercu ....ali ne bi mi bili cigani kad se ne bi nadali nekom cudu ...igraj Zvezdo igraj i pobedi !!!

                                Comment

                                Working...
                                X