Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bukvalno, kako bi tek izgledoa u fizicki dobrom stanju
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pa oce igrati ili ne.Ko je uopste pokrenuo tu pricu da ne ide?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Krvavo koleno View Post
        Molim da se o igračima koji nisu u KKCZ pise na odgovarajućoj temi.
        Pero otputovao.
        Mislim da bi bilo bolje da je ostao, bilo je prica da se odmori jednu od ove dve u evroligi.

        Comment


        • Mozda,kazem mozda i nije bilo na odmet da se razmisli da se pusti niz vodu ova utakmica sa Himkijem,vec u cetvrtak je utakmica sa Makabijem,i nisam bas siguran na sta ce da lici nasa gerijatrija posle lomatanja po Ruskim aerodromima,tim pre sto su nam oni nosioci igre.

          Comment


          • Naravno da treba svaku utakmicu da igra u EL, kao i svi nosioci, očekivano je otputovao sa ekipom.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by profaarmor View Post
              Mozda,kazem mozda i nije bilo na odmet da se razmisli da se pusti niz vodu ova utakmica sa Himkijem,vec u cetvrtak je utakmica sa Makabijem,i nisam bas siguran na sta ce da lici nasa gerijatrija posle lomatanja po Ruskim aerodromima,tim pre sto su nam oni nosioci igre.
              Nije ovo lomatanje Profo, nije ovo Kubanj, do Moskve let traje manje od 3 časa. Tek je počela sezona kakvo odmaranje sada? Treba da odmaraju protiv FMP-a,MZT-a, Mege, za ove utakmice su i dovedeni.

              Comment


              • Da,posle utakmice u nedelju navece i pre utakmice u cetvrtak,daj boze da nije tako,mada je malo i do mene ja sam veciti pesimista

                Comment


                • Dobro, jesam ja malo stariji od njih, i vec u godinama kada mi treba celi vikend da se odmorim od zurke na kojoj uopste nisam ni bio, ali oni su profesionalni sportisti, pocetak je sezone, zelja nadam se velika. Bice sve u redu.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • da se ne lazemo, petak-nedelja-utorak-cetvrtak je i vise nego naporan ritam utakmica

                    posebno za ove sto gaze cetvrtu deceniju
                    kad dodas na to i uglavnom sirotinjski nacin na koji organizujemo putovanja...jasno je da negde svesno mora da se odmori
                    na strucnom stabu je da proceni i gde

                    Comment


                    • Evo malo napredne statistike, od momka koji je dobro poznat izbeglicama sa B92 foruma

                      https://twitter.com/zicla17/status/922505178380754945

                      Comment


                      • Citam kako je Keselj na izlaznim vratima,ne znam sta su i ocekivali kada su ga dovodili,kad bih znao sta se njemu vrzma po glavi,vidis brale da nisi vise ne za EL nego nisi ni za ABA ligu povuci se sam nemoj ovako ruzno je.
                        Kako bese ona Jes' da u napadu ne moze vola da ubode ali zato je u odbrani prava katastrofa
                        Last edited by profaarmor; 23-10-17, 21:40.

                        Comment


                        • Comment


                          • Drugovi, ako moze neki link za večeras, malo sam laik za te stvari, hvala.

                            Comment


                            • Ne svidja mi se sto u toku sezone se ne vrsi razmena izmedju Zvezde i FMP-a u zavisnosti od potreba i prikazanih igara, tj na pocetku se odredi ko je za prvi tim ko za drugi i to je to. Naravno, ne misllim sad na setnju igraca tamo vamo ali npr. prosle je Bolden lagano mogao vec na polusezonu u Zvezdu, ove npr Ojo i Radanov ako se ne dovede pojacanje pod kosem... u suprotnom smeru uvek ima kandidata isto. Nama FMP kao da nije drugi tim vec ekipa sa kojom imamo ok odnose pa imamo pravo prece kupovine i saljemo im neke igrace da ih razigraju.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Drugovi, ako moze neki link za večeras, malo sam laik za te stvari, hvala.
                                Ako gledaš preko telefona, ovo je dobra aplikacija koju možeš da skineš, mada dešava se da ubaguje nekad, svakako je korisno da se ima.

                                https://www.mobdro.to/




                                A ako preko kompa gledaš, ja najčešće ovde nađem nešto što valja, samo nađeš utakmicu i otvori ti nekoliko linkova pa koji radi

                                http://www.lshunter.net/live-basketball.php

                                https://batmanstream.net/basketball-...eo-2016-4.html



                                Ovo je isto OK link uglavnom, ali mislim da ne može fullscreen.

                                http://www.sports-x.net/sk1.html



                                Ako ništa od toga neće - ukucaš na YouTube Zvezda i ideš na opciju filter i izabereš lajv i uvek ima nešto, e sad, kakav će kvalitet da bude (uglavnom loš) i da li će da secka, to zavisi.
                                Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                                Comment

                                Working...
                                X