Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvar sto ovi mladi igraci ne pokazuju napredak posle odradjenih priprema I nekih utakmica, sta vise idu ka dole a imali su sanse. Nije to bas sad kvalitet Gudurica pa da kazes krenuce ga..Jednostavno imaju svoj limit. A ni ti mladi bas nisu mladi...

    Mene zanima sto ljudi ovde misle da nas trener ima neki talenat, po cemu su to procenili ako moze neko strucno misljenje ?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pojačanje

      Originally posted by Jimi22 View Post
      Ma daj matori...
      Treci put pises ovde i izneses tako nesto...
      Ne vidim kakve veze ima to koji put pišem ovde sa time da li sam nešto čuo ili nisam. Nije ni bitno, vreme će pokazati da li sam troler ili ne.

      Comment


      • Pa dovesce igrace normalno, prosli put smo zaradili, sad ce biti da je to planski sve Budzet je napravljen of prodaje igrace bice znaimljivo kao I uvek kad ova vlast ode pa kad se budu otvarale pandorine kutije.

        Pazi ako ti 20 ljudi kaze da to nije tako moras bar uzeti u obzir a kamoli vise. Samo me znaima kako ce to prezntovati posot je trener pre par dana rekao da mu pojacanja ne trebaju...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • A svakako cemo dovoditi IGRACA,IGRACE nisam siguran.
          Ne verujem da smo u stanju da sebi priustimo vise od jednog igraca.
          Svakako da mi je poznato da ce neko doci,a sada iznositi imena jer je to hotsport preneo i slicni portali,mislim da je kranje neozbiljno.
          Taj Iverson nas je odbio vec jednom,a ne igra vec mesecima nigde i ne verujem da je u stanju da nam odmah pomogne,tako da mislim da taj igrac nema sanse doci.

          Comment


          • Taj Ajverson je bio pred potpisom kad se palila grejalica pa smo izduvali u poslednjem momentu. Pa su dosli JJ tandem. Ne znam sto bi sad pristao ili sto bi g ami opet pitali kad imamo 5 centara tj tacnije cetiri...

            Po meni smo slabi na mestu tri I tu prvo treba traziti pojacanje...Koji ima skok I sut Dangubic,Simonovic danas Dangubic I ( Kesh,Lazarevic, Davidovac) tu smo najslabiji mislim bar..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ako bi jurili 2 igraca nekim ludim slucajem,jedan ce svakako biti igrac na unutrasnjim pozicijama.
              Drugi bi bilo lepo da bude taj Wright,jer ako je istina da mu je mesecna plata u Laktasima 15k,mozda bismo mogli da ga potpisemo do kraja sezone za nekih 120k.
              On bi naravno bio zamena za Keselja i veliki upgrade. Nadam se da sa Kesom postoji neki izlaz iz ugovora,mislim da je najbolje da se to mucenje i nas i njega prekine u sto kracem roku.
              Videcemo... Pitanje je u kakvom pravcu razmisljaju u klubu,ali ako Jankovic nastavi sa ovakvim partijama,Bejlica ce na 4 biti preopterecen,a za Aba ligu imamo na 5 pored Lesora Peru i Jovanovica,tako da mislim da je cetvorka daleko potrebnija ovom timu nego petica.

              Comment


              • Iverson i Wright bi u ovom momentu bili fantasticna pojačanja!

                Comment


                • To sto Wright igra za navodnih 15 k u Igokea, ne znaci da ce i od 1 dec. igrati za iste pare. Pa nije on auto 2003 godiste i ima fiksnu cenu dok se ne proda. On ako ovako nastavi moze za milion i vise da ode u Kinu, gde pise da to da ce on kod nas doci za tu cenu i igrati do juna za 15 k mesecno, mozda jedino sto je tako forum odlucio.
                  Niko ne zna njegove licne planove, da li mu je interes da igra ligu bez briga za velike pare, ili da ima krvava kolena gde ce mu se prvi red familije naci na tapetu ako nama ne isporuci na svakoj utakmici 25 p, i ne bude krvario kolena u odbrani. I to za 15k neredovnih mesecnih plata. How yes know.

                  Iverson je imao ugovor na stolu, stan je bio izabran na vracaru, nekoliko avionskih karata za zenu i njega, svi detalji ugovora na papiru, zena ga je ubedila da potrazi sansu u Nba i da on ima kvalitet za to, dosta je Evrope bilo. Covek je poslusao zenu tako da neka uziva u nepostojecom ugovoru u NBA. Mozda mu zena kompenzira na drugi nacin to sto nije dobio od nas.

                  Comment


                  • Pa citajuci intervju,cini se da je Rajtu plan da se vrati sto pre moguce na zeljeni nivo i da se vrati u NBA.
                    Mislim da je daleko bolje igrati kod nas do kraja sezone za neki manji ugovor i tako izboriti jaci ugovor u Evropi ili povratak u NBA,nego da ode u Kinu za milion i igra najneobavezniju kosarku...

                    Comment


                    • Pa vidi ti kad bi ti neko dao platu of 20k evra da radis u Kini ili da ovde ostanes I radis za 500 evra..ali sma Bog zna sta on hoce. Koliko sam nacuo mislim da nece doci
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        To sto Wright igra za navodnih 15 k u Igokea, ne znaci da ce i od 1 dec. igrati za iste pare. Pa nije on auto 2003 godiste i ima fiksnu cenu dok se ne proda. On ako ovako nastavi moze za milion i vise da ode u Kinu, gde pise da to da ce on kod nas doci za tu cenu i igrati do juna za 15 k mesecno, mozda jedino sto je tako forum odlucio.
                        Niko ne zna njegove licne planove, da li mu je interes da igra ligu bez briga za velike pare, ili da ima krvava kolena gde ce mu se prvi red familije naci na tapetu ako nama ne isporuci na svakoj utakmici 25 p, i ne bude krvario kolena u odbrani. I to za 15k neredovnih mesecnih plata. How yes know.

                        Iverson je imao ugovor na stolu, stan je bio izabran na vracaru, nekoliko avionskih karata za zenu i njega, svi detalji ugovora na papiru, zena ga je ubedila da potrazi sansu u Nba i da on ima kvalitet za to, dosta je Evrope bilo. Covek je poslusao zenu tako da neka uziva u nepostojecom ugovoru u NBA. Mozda mu zena kompenzira na drugi nacin to sto nije dobio od nas.
                        Ako je poslušao savet agncije koja ga zastupa i došao u Igokeu, ja ne vidim problem (osim ako smo potrošili pare koje nemamo) da i njega privoli da zaigra na veći ulog.
                        Kažeš milion u Kini, ako ode ok, njegov izbor ali je glupo ne videti šta bi takav igrač doneo Zvezdinoj igri.
                        Last edited by nebitan; 23-10-17, 14:45.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Zaradio je Rajt tokom karijere novca da vise ne mora igrati kosarku sem iz zgrade.
                          Ne verujem da ce mu ove sezone novac biti prioritet... Iskreno,voleo bih da ga vidim kod nas,ali mi nekako zvuci nerealno da ce nas pojacati takav igrac.Videcemo.

                          Comment


                          • Pa jos manje realno da ce biti u Igokei pa je dosao...Lako se potrose pare u USA tako da se ne zna nikad.Imas dosta primera igraca koji su zaradili dosta vise pa sad nemaju dinara da ne kazem dolara.

                            Ma svako ko kaze da ga ne zeli je skoro pa lud
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pa da,cim je lik dosao u jedne Laktase... A mislim da regionalnu ligu nije igrao nikada igrac sa takvom NBA reputacijom.
                              Rajt je ludak i u ovom fizickom stanju u kakvom je sada. Moze strpati svakome 20 poena za cetvrtinu.

                              Comment


                              • Molim da se o igračima koji nisu u KKCZ pise na odgovarajućoj temi.
                                Pero otputovao.

                                Comment

                                Working...
                                X