Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rajt sasvim sigurno neće biti beskonačno dostupan.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Imamo još mesec dana da odlučimo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Koliko je pogresna selckija vidi se da na gotovo svakoj poziciji sem mozda 2 vapiomo za nekim profilom igraca. Treba biti pametan I videti sta nam treba posto tesko ce doci vise of jednog igraca I to se ne sme promasiti.

        Zna neko kad je kraj za tranfere u ABA ligi?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Steta sto smo izgubili ovaj mec, jer smo bili blizu pobjede.
          Po meni glavni razlog poraza je losa koncentracija u pojedinim djelovima meca.
          Vec nakon prvog poluvremena smo trebali da se rezultatski odlepimo, ali smo imali 9 izgubljenih lopti i bezpotrebnu tehnicku, kao i nekoliko losih odluka.
          Isto tako namjerna Antica, nas je izbacila iz ritma. Generalno nasi igraci treba da izbjegavaju pricu sa sudijama i vise da se koncentrisu na svoju igru.

          Osjeca se odsustvo Dangubica u rotaciji, kao i losija forma nekolicine igraca.
          Prosle sezone nakon povrede Dange, smo isto imali puno problema da nadoknadimo njegov izostanak.(u mnogo jacoj konkurenciji )
          Danga veoma bitan za balans ekipe, i pritiska nase spoljne linije na protivnickim bekovima,pomaze na skoku...
          U tandemu sa Lazicem davi protivnickog pleja 40 minuta i usporava protok lopte i njihovu igru.

          Ako je po cemu poraz dobar:
          1. Potvrdio da ovom timu trebaju pojacanja.
          2. Isto tako Jovanovic je igrao prilicno dobro, i za mene je on veliki potencijal pa ne vidim razlog za dovodjenje 5-ice.
          3. Lazarevic je potpuno nepotreban, i steta sto nije ostao u FMP-u.
          Nama takav profil igraca ne treba, kad imamo Lazica, Dobrica, Dangubica, "Keselja"...
          4.Sve navodi na zakljucak, da je potreban neko na 3/4 i rotira Dangubica i Bjelicu.

          Za nas je ovo kritican period, i ako prebrodimo ovih mjeseca-dva, ovaj tim ce zasijati punim sjajom pred najvazni dio sezone.


          Uvijek posle meca pogledam statistiku i prosto je nevjerovatno kako smo izgubili
          Imali bolji sut za 3 od 43% na 30 pokusaja, vise skokova, i vise asistencija.

          Edit:
          Imali bolji sut za 3 od 43% na 21 pokusaj
          Last edited by many men; 23-10-17, 12:35. Reason: dopuna

          Comment


          • Originally posted by many men View Post
            Steta sto smo izgubili ovaj mec, jer smo bili blizu pobjede.

            Uvijek posle meca pogledam statistiku i prosto je nevjerovatno kako smo izgubili
            Imali bolji sut za 3 od 43% na 30 pokusaja, vise skokova, i vise asistencija.
            Vidi nas sut za dva I off skokove..Mada jeste bio egal mec, moglo je otici I na nasu stranu..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Vidi nas sut za dva I off skokove..Mada jeste bio egal mec, moglo je otici I na nasu stranu..
              Ocajan sut za 2, izgubljene lopte, nase tehnicke, i promasena slobodna.

              Comment


              • Originally posted by many men View Post
                Ocajan sut za 2, izgubljene lopte, nase tehnicke, i promasena slobodna.
                A čini mi se i da su imali više pokušaja (ako dobro razumem imali su 10 pokušaja više za dva poena)
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Tacno je.
                  Samo sto ni oni nisu bili previse raspolozeni za dva, a ocajni za 3.
                  Detalji su odlucivali, samo sto ovakav procenat za 3, moramo bolje da valorizujemo.

                  Comment


                  • Da, ali taj veći broj pokušaja je doneo i tri poena prednosti, bez obzira na lošiji postotak i onda malo bolji postotak izvođenja slobodnih bacanja za još dva poena i to je taman pet poena razlike.
                    Naših 14 izgubljnih lopti je dalo njima mogućnost većeg broja napada a nama unosilo nesigurnost, dve namerne su nosile svaka 4 do pet poena.
                    Mislim da je Perina prošla sa 5 poena i to iz ponovljenog napada nakon izgubljene lopte, što govori o padu koncentracije.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sutra je pametno sto ne igra Antic, odmoriti i Bjelicu i Tejlora dati punu slobodu Radicevicu pa ako ne iskoristis sansu Fmp ceka nek se kali do kraja sezone. Svojvremeno je Vidic pricao kako nije toliki problem dobiti sansu. kaye dace vam Ferguson ili bilo koji trener u velikom klubu priliku, jednu dve pa i tri utakmice i na tebi je ali ako je ne iskoristis drugu priliku tesko dobijas. Tako i ovde mislim da je dati kredit igracima u redu ali ne beskonacni. Nama je najvazniji sad mec sa Mztom i Partizanom, u evroligi bice nekih pobeda naravno ali trcanje sa sampionima mora da ima dublji roster da bi se razmisljalo o top 8, ali ok to i nije bio cilj koliko smo slusali izjavi onda se moramo usmeriti na Aba ligu, u slucaju poraza i od Partizana to je vec 3 poraz od direktnih protivnika i to je bas bas problem.

                      Comment


                      • Kao da nismo znali da cemo imati problema ove sezone.Ako se necega secam to je da smo svi ili barem vecina bili jednoglasni da treba napraviti tim prema guberu bez finansijskih repova koje cemo resavati niko ne zna kako i sad odjednom problem.
                        Ideja je generalno bila ok,da u ABA ligi riljaju mladji a ove kajle odigraju po 15/ak minuta da bi prelomili utakmicu,a u EL da probamo da budemo konkurentni.
                        Ocigledno je da stvari ne idu u tom pravcu,cak i izbor trenera je bio takav da ne mozemo ocekivati ne znam sta od njega.mozda je veci problem sto cemo (najverovatnije)potrositi jednog veoma p[erspektivnog trenera pa recimo ni na sta,normalno ako nemamo strpljenja.
                        Jos je veci problem sto je sezona tek krenula a mi maksimalno raubujemo nosioce sto bi moglo da nam se obije o glavu.
                        Nego ima li istine u tome da smo blizu Ajversona ili je patka,ako dodju on i Right mislim da bi stvari vrlo lako krenule drugim tokom.

                        Comment


                        • pojačanje

                          Originally posted by profaarmor View Post
                          Kao da nismo znali da cemo imati problema ove sezone.Ako se necega secam to je da smo svi ili barem vecina bili jednoglasni da treba napraviti tim prema guberu bez finansijskih repova koje cemo resavati niko ne zna kako i sad odjednom problem.
                          Ideja je generalno bila ok,da u ABA ligi riljaju mladji a ove kajle odigraju po 15/ak minuta da bi prelomili utakmicu,a u EL da probamo da budemo konkurentni.
                          Ocigledno je da stvari ne idu u tom pravcu,cak i izbor trenera je bio takav da ne mozemo ocekivati ne znam sta od njega.mozda je veci problem sto cemo (najverovatnije)potrositi jednog veoma p[erspektivnog trenera pa recimo ni na sta,normalno ako nemamo strpljenja.
                          Jos je veci problem sto je sezona tek krenula a mi maksimalno raubujemo nosioce sto bi moglo da nam se obije o glavu.
                          Nego ima li istine u tome da smo blizu Ajversona ili je patka,ako dodju on i Right mislim da bi stvari vrlo lako krenule drugim tokom.
                          Ja sam čuo da smo uspostavili dijalog sa Koltonom, i da se u klubu planira dovođenje dvojice igrača, jednog centra i jednog na 3/4.

                          Takođe, slažem se da malo treba da se spusti lopta sa prozivkama upućenim timu, polako. Pre sezone smo svi pričali kako će biti teško i kako moramo očekivati poraze koje nismo imali prethodne godine itd, i onda kada se takav poraz desi, ovde se tera pola tima. Potrebno je vreme svima u klubu, treneru kako bi nametnuo svoj metod rada i disciplinu, mladim igračima da nauče šta znači ginuti za tim, a starijima da naprave pravu hemiju. Jebiga, hemija se stvarala godinama u prošloj ekipi, ne možemo biti nezadovoljni što ne delujemo kao vrh tim posle mesec dana. Hajde da sačekamo makar do januara sa kritikama. Do tada bi i trebalo da budemo jači za 1 do 2 igrača.

                          Comment


                          • Ja sam čuo da je neki troler-spavač odskoro počeo da piše.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ma daj matori...
                              Treci put pises ovde i izneses tako nesto...

                              Comment


                              • Treba opet citirati cika Arsenija...ne vredi...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X