Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mozes ko covek ni da se poradujes nakon velike pobede....odmah sutradan krece mracenje kako ce da nas otresu ovi ili oni...kako imaju vanzemaljce, kako smo tanki...bas ste partibrejkeri...kako bre zivite sa tim pesimizmom...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • neki slovenac će morati da plati za ono finale...

      Comment


      • Shved je uz Lengforda, najveći privatnik lopte u Evropi, jučer silovao iz igre 5/21.. žali Bože 3+ mEleona/per year! Ovi ostali zajebaTi, ali na krilima sinoćnje pobede idemo da se pošibamo sa bratom Đenkom & co.

        Alimpije majstore..

        Comment


        • Ovaj Rajt se sprda sa ABA ligom! Ako nas pojača, samo nam je nebo granica u Evroligi, potpisujem! Počastvovan sam što sam prije nekoliko dana u Banjoj Luci sjedio s njim i jednim mojim drugom za istim stolom. Veliki igrač, a još veća ljudina, vjerujte mi!

          Comment


          • Feldain zaista ima nizak košarkaški IQ..



            Prva situacija, Tomić skače za loptu, posed prelazi na Barsu, Janković je u klinču sa njim i rvu se, sekunde prolaze, u petoj sekundi Tomić dodaje loptu Koponenu koji je sam kao duh na svojoj polovini dok Feldain bleji na pet metara od njega, umesto da je shvatio šta se dešava i pritisnuo Koponena da ne može da primi loptu. Svi ostali Barsini igrači su već prešli na drugu polovinu, i izgubljena/ukradena lopta skoro sigurno. JBG.

            Situacija br. 2



            Minut do kraja, prima loptu na sredini terena, kreće uz aut liniju, Tomić zatvara, umesto da se odmah oslobađa lopte, neki kvazi driblinzi i kontra protivnika. Brate mili, ko da igraš u petlićima.

            On čovek MORA imati jasno određenu ulogu, a trener je tu da mu tačno dodeli zadatke i šta sme/ne sme na terenu. Gde god treba da se razmišlja, a da je on akter najebali smo.
            Last edited by nebitan; 22-10-17, 08:10.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Dorell na pluvremenu Partizanu utrpao 18p uz odlicne procente.

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Dorell na pluvremenu Partizanu utrpao 18p uz odlicne procente.
                Al fizicki je u ocajnom stanju.
                Ako to dovede u red mogao bi da trpa po 40 koseva

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Al fizicki je u ocajnom stanju.
                  Ako to dovede u red mogao bi da trpa po 40 koseva
                  Da se to sve srediti, odlican strelac.
                  POTPISUJ!!
                  Last edited by Manda77; 21-10-17, 21:04.

                  Comment


                  • kakav potez u 3/4 roling pa back step i kao kap...covek sa 20% snage igra

                    Comment


                    • Rajt je brutalan! Ali mi deluje da nije realno da ga uzmemo.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Al fizicki je u ocajnom stanju.
                        Ako to dovede u red mogao bi da trpa po 40 koseva
                        i ovako mlitav je blizu 40 😂

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Ovaj Rajt se sprda sa ABA ligom! Ako nas pojača, samo nam je nebo granica u Evroligi, potpisujem! Počastvovan sam što sam prije nekoliko dana u Banjoj Luci sjedio s njim i jednim mojim drugom za istim stolom. Veliki igrač, a još veća ljudina, vjerujte mi!
                          Šta troši(pije) gosn. Rajt?

                          Comment


                          • Je l moze neko da mi objasni kako sta otkud rajt u igokei? vidim samo da je fizicki dosta los, al to se da nadoknaditi,a o kosarkaskim kvalitetima ne treba pricati...

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Feldain zaista ima nizak košarkaški IQ..

                              https://youtu.be/eggXWLaK_Gs?t=4590

                              Prva situacija, Tomić skače za loptu, posed prelazi na Barsu, Janković je u klinču sa njim i rvu se, sekunde prolaze, u petoj sekundi Tomić dodaje loptu Koponenu koji je sam kao duh na svojoj polovini dok Feldain bleji na pet metara od njega, umesto da je shvatio šta se dešava i pritisnuo Koponena da ne može da primi loptu. Svi ostali Barsini igrači su već prešli na drugu polovinu, i izgubljena/ukradena lopta skoro sigurno. JBG.

                              Situacija br. 2

                              https://youtu.be/eggXWLaK_Gs?t=6477

                              Minut do kraja, prima loptu na sredini terena, kreće uz aut liniju, Tomić zatvara, umesto da se odmah oslobađa lopte, neki kvazi driblinzi i kontra protivnika. Brate mili, ko da igraš u petlićima.

                              On čovek MORA imati jasno određenu ulogu, a trener je tu da mu tačno dodeli zadatke i šta sme/ne sme na terenu. Gde god treba da se razmišlja, a da je on akter najebali smo.
                              Sve stoji, ali ja uopste ne krivim Feldina za to, njemu trener mora da nadje pravu ulogu u timu, i da mu odredi zadatke i minutazu. U panatinaikosu je npr imao skroz drugaciju ulogu od ovoga sto trenutno kod nas igra, sto znaci da je sve do trenera i strucnog staba. Ne verujem da je ovakva igra iskljucivo njegova odluka.

                              Comment


                              • Originally posted by Hogar View Post
                                Šta troši(pije) gosn. Rajt?
                                Sok jabuka

                                Comment

                                Working...
                                X