Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma svi su katastrofa...daj da mi to sve menjamo...Alimpija posebno...radujte se bre cigani, nastavljamo tamo gde smo stali...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Ovom pobedom sam još više siguran da je ovom timu potrebno pojačanje koji će imati poene u rukama. Ovaj meč je bio sjajan. Energija ogromna koja je donosila skokove i borbenost. Ovaj tim može da ide na top 8 sa još jednim igračem koji ima poene u rukama i neku pristojnu odbranu. Većinu poena nam postiže Ročesti, Bjelica , Antić. Veterani koji ne mogu niti trebaju ovoliko da igraju i da se troše. Tako neće izdržati ni pola sezone. Nisam siguran šta treba i koga treba dovesti, ali nekoga mora. Verovatno neka petica ili četvorka mada neki igrač koji može da igra 3/4 bi bio poželjan takodje.
      Treba nam:

      1. Igrac koji ima dobru kontrolu lopte, po mogucstvu na 2/3, mada bi mogao i neki combo.
      2. Igrac koji moze na 4 i sposoban je da juri brze cetvorke.
      3. Igrac koji moze da igra unutra i da daje poene pod tablom.
      4. Igrac koji moze da stiti obruc i spusti rampu na prodore.

      1. je tipa Jenkins, 2. tipa Simon/Kalina, 3. tipa Tavares, 4. tipa Kuzmic.

      Negde ce morati da skripi, tacno. Sa svim ovim rupama nas ce camac poceti da tone vrlo brzo i treba neku zakrpiti.

      Originally posted by mmajstor View Post
      Feldin je katastrofa. Nisam bio nesto odusevljen ni kada smo ga kupili, jer pamtim njegovu igru iz Pao, pa tako da nisam ni iznenadjen. Znam kad smo igrali protiv njih, svaki put sam pomislio kako je dobro sto na kraju nije zavrsio kod nas. Kazu neki da igra dobru odbranu, pa ajd kao da ne bude da je totalna nistica.
      Feldeine igra dobru odbranu, ne kao Laza, ali dobru. Sta znaci katastrofa? Kod nas bi i igraci tipa Diebler, Fridzon, Nunnaly i drugi koji naginju ka sutu bili katastrofa jer smo tako sastavili tim. I Roch je ovde prozivan kako igra za sebe, pricalo se kako je Jovic mnogo bolji, a ne gleda se kome to Roch ovde uopste moze da doda? I sad je imao 7 asistencija. Feldeine je igrac koji igra sa dvojicom odlicnih sa loptom pored sebe i vreba spolja da nekog ubije sutem. Ako od njega ocekujete da bude Kinsey, zaboravite, nije Kinsey, nece prolaziti, nece ni sam zatrpavati protivnika. Slicno kao kada bi neko od Antica koji je brdo trazio da se gura pod kosem.
      Last edited by blond; 20-10-17, 23:46.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Pa ti nabroja 4 igraca....kojom magijom to sve da dovedemo???...Nama treba:

        1) Malo vise vere u ovaj tim
        2) Jos malo vise vere u ovog mladog momka koji je seo na klupu i prihvatio se ovog posla
        3) Puna dvorana svaki put kad igra Zvezda bez obzira na protivnika

        Seticu se jos necega...ali ovo je sasvim dovoljno...a ne kosta nista...

        PS: i da pitam brata Lakija da li je uzivao u ova prethodna dva dana, tj da li je odagnao onu tugu koju je prizivao?
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 20-10-17, 23:57.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Je l' liči još nekom Moerman na izgubljenog brata blizanca Đorđa Gagića?
          Hahahahahahaa...svaka cast matori,lepo si to primetio.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Pa ti nabroja 4 igraca....kojom magijom to sve da dovedemo???...Nama treba:

            1) Malo vise vere u ovaj tim
            2) Jos malo vise vere u ovog mladog momka koji je seo na klupu i prihvatio se ovog posla
            3) Puna dvorana svaki put kad igra Zvezda bez obzira na protivnika

            Seticu se jos necega...ali ovo je sasvim dovoljno...a ne kosta nista...
            Napisao sam, negde mora da skripi, ne mozemo sve da dovedemo. Svaki tim ima rupa, nijedan nije savrsen.
            Ne moramo imati i zidanje pod kosem i odbranu od ulaza i vrhunske ballhandlere i mocnu cetvorku. Samo, valjda se slazes da Bjelica, Roch i Pero ne mogu svaka tri dana da vuku tim - oni ce ili poceti da se stede ili ce se raspasti pod pritiskom i naporom? A to se desava iz meca u mec.
            Najverovatnije cemo dovesti jednog igraca, pa neka Alimpije (najbolje on ) odluci sta je najpotrebnije.

            Sve sto si napisao je tacno i sa tim se slazem. Niko ne zasluzuje da bude teran (osim Keselja, naravno ), pogotovo posle magicne pobede.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Pa taj jedan ce verovatno i doci...doselekcija je normalna stvar...i jeste, Keselj je bivsi, tu se valjda svi slazemo, za divno cudo...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Feldeine je igrac koji igra sa dvojicom odlicnih sa loptom pored sebe i vreba spolja da nekog ubije sutem. Ako od njega ocekujete da bude Kinsey, zaboravite, nije Kinsey, nece prolaziti, nece ni sam zatrpavati protivnika.
                Moram priznati da ovo nisam razumeo.

                Comment


                • https://www.youtube.com/watch?v=b9HWsmvS2PU

                  Branko...

                  Comment


                  • Jako me zanima kako ce ova ekipa izgledati u nedelju. Posle ovolikog fizickog i emotivnog praznjenja, posle kamena koji je pao sa srca svima, da li ce samo 40h posle velike pobede uspeti psihicki a i fizicki vratiti se i odgovoriti najvecem testu u ABA (svaka cast Futuri ali po meni se zna u aprilu sa kim cemo voditi odlucujuce bitke) gde ce pobeda duplo vaziti.

                    Comment


                    • Nedelja Cedevita,utorak Himki,cetvrtak Makabi...
                      Zaista raspored ubitacan...

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post

                        PS: i da pitam brata Lakija da li je uzivao u ova prethodna dva dana, tj da li je odagnao onu tugu koju je prizivao?
                        U prekjučerašnjem baš i nisam, sinoć crkoh od sreće
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Moram priznati da ovo nisam razumeo.
                          Nije igrac koji ce uzeti loptu i biti glavna opcija u napadu. Ima dobar sut, ali neko drugi mora da mu uputi dobar pas. U takvoj igri je najkorisniji za ekipu.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Moram da priznam da sam malo vec poceo da budem razocaran u Kešelja , iskreno nisam ocekivao 20 plus koševa ali svakako da bude svojim iskustvom vazan deo ekipe, u krajnjem slucaju neka trojka , ulaz uz ceou tako nešto. On izgleda potpuno zapušteno, rekao bih na nivou Kls a..Paklen raspored u naredna 3 meča najvaznije je dobiti Cedevitu, sve preko čist bonus.

                            Comment


                            • Samo još jače treba verovati u ovu ekipu..

                              Duletova prva u nizu. Biće ih još. Početak sjajne EL trenerske karijere.

                              Igramo dopadljivo, lepo je Dekard zapazio. Nije to više onaj stari sistem, što ne znači da nije plodonosan. Ima još dosta rupa, ali nećemo o njima sada.

                              Zvezdo ti to znaš..

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Moram da priznam da sam malo vec poceo da budem razocaran u Kešelja , iskreno nisam ocekivao 20 plus koševa ali svakako da bude svojim iskustvom vazan deo ekipe, u krajnjem slucaju neka trojka , ulaz uz ceou tako nešto. On izgleda potpuno zapušteno, rekao bih na nivou Kls a..Paklen raspored u naredna 3 meča najvaznije je dobiti Cedevitu, sve preko čist bonus.
                                Covek je u jednom Ostendeu bio 5ti igrac prosle sezone. Keselj je odavno bivsi igrac, cak ni u ovakvom raspadu od KLSa ne vidim da bi nesto preterano dominirao. Sto je najgore ja kod njega trenutno cak ni neku zelju za nekim doprinosom na terenu ne vidim. Klasican Miskov pokusaj ozivljavanja karijere (verovatno neka emocija za stare splavarske noci provedene) i to bezuspesan. Koliko sam cuo decko se bacio i na biznis tako da mu ovo jos i dobro dodje, placen da gleda EL meceve iz prvog reda, upisuje i nastupe u CV a jos i zajebava se sa bratom Perom, trenira da ostane u formi da uzme jos neki dinar svabama ili nekim francuzima (sredice cika Misko i to) i u Srbiji je. Gde ces bolje...Misko je pre svega biznismen i verujem da ce ubrzo resiti i nas i Marka muka, naravno zamenom u vidu svog igraca (a Keseli je i onako prosle godine u sred sezone istrenirao to pakovanje stvari i selidbu u dalje krajeve tako da mu ni sada to nece biti nista novo).
                                Last edited by Vinsanity87; 21-10-17, 01:22.

                                Comment

                                Working...
                                X