Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' liči još nekom Moerman na izgubljenog brata blizanca Đorđa Gagića?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Je l' liči još nekom Moerman na izgubljenog brata blizanca Đorđa Gagića?
      Ha ha, malo samo ovo je brat sa mekšim sutem.

      Comment


      • Ma mislim likom samo, ne igrački [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment












          • Izjave nakon meca.

            Comment


            • Originally posted by many men View Post
              31 sut za 3p. nije slucajnost, jer smo ubjedljivo prva ekipa, po broju pokusaja u ova dva kola.
              Zbirno 58 na dva meca El, jedino Real slicno sutira.
              U ovoj rotaciji svi sutiraju osim Lesorta. Alimpijevic pravi "cudoviste", miks Litvanske -Yu skole kosarke
              To je pre svega posledica toga sto nemamo igraca za igru u reketu. Trenutno jedini koji to moze je Bjelica. Lesor ne ume da igra ledjima, Antic to ne radi, uglavnom naada licem ka kosu. Zato smo na neki nacin naterani da sutiramo za tri. Meni se ovaj podatak ni malo ne svidja.

              Comment


              • Ima noćas repriza na svaki sat ... SK-2, SK-3 ako je neko propustio.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kokodakalo1 View Post
                  To je pre svega posledica toga sto nemamo igraca za igru u reketu. Trenutno jedini koji to moze je Bjelica. Lesor ne ume da igra ledjima, Antic to ne radi, uglavnom naada licem ka kosu. Zato smo na neki nacin naterani da sutiramo za tri. Meni se ovaj podatak ni malo ne svidja.
                  Ume donekle Jovanovic, ali mu se iz nekog razloga ne ukazuje sansa.

                  Comment


                  • Hvala,hvala, hvala!!!Nemam šta analizirati, dobili smo Barselonu, dovoljno je.

                    Comment


                    • Comment


                      • Samo da pozdravim dezurne kriticare, dusebriznike i strucnjake....padace velikani i ove sezone...bravo Alimpije, bravo momci...Bjelice doktore
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Sta moze da se vidi iz statistike? Dr Roch, Bjelica, Antara i Lessort dvocifreni, pripomogli su jos Feldeine, Lazic u odbrani i Dobric trojkama. Stvarno su neki igraci dali i vise od sebe, pogotovo ovi stariji koji se bas i ne bore za nove, vece ugovore.

                          Roch je alfa i omega ovog tima. Problem je sto ljudi ili ne gledaju sve meceve evrolige ili zaboravljaju, pa se ne secaju kako je Roch plesao na terenu u ulozi vodje u Niznjem. To je on, to je njegova uloga, on u ulozi igraca koji uzme par suteva i bude 15 minuta na terenu drasticno gubi produktivnost. Iznenadio sam se kada je on predlozen, da smo uzeli nekog Pullena, Munforda, a pogotovo igrace tipa Gossa ili Coopera (uz duzno postovanje, to su igraci za 10-15 minuta i ulogu Radicevica), ovde bi vec sada bilo kao na groblju. Ocekujem od ljudi da, ako nista, prestanu sa zamerkama prema ovom igracu.

                          Radicevic je dobar kada su kretnje u pitanju, ima onaj Jovicev ulaz, ali mu je sut horor. Kao da se junior od 17 godina nasao na parketu i ne moze da dobaci. Bice to problem jer tako ne moze da se igra, sa takvim sutem plemejkera. Njegov sut na ovih 6 meceva je, ako se ne varam, 3/13 za 2 i 2/13 za 3. Mora dugo, dugo vremena da ostaje u hali i sutira jer ne moze da se evroliga igra sa takvim brojkama. Za poziciju zasmejavanja publike vec imamo Keselja.

                          Feldeine je dobar i radi ono sto je isporucivao i ranije. Nije glavni igrac, skorer, Kinsey, Rivers ili takav tip igraca. On je tu da nekad udje u sutersku seriju, inace da u napadu doda tih svojih desetak poena i to se nece menjati jer navijaci zele Djenkinog klona.

                          Lazica i dalje muci odsustvo i nije bas fit u napadu ni u odbrani. Bice to bolje, samo da smanji uzimanje suteva koje, objektivno, njemu retko ulaze. Onu trojku iz coska (odlicna asistencija Pere) je mogao i kasnije da sutne, da se namesti, ne mora odmah.

                          Dobric je jedan od X faktora na mecu. Podsetio je malo na Guduru, nije se plasio uzimanja suteva kada je bilo gusto, a jedanput ga je i lopta nagradila. Bio je mozda retka izmena koja je opravdala ocekivanja.

                          Lazarevic je borben i svidja mi se taj pristup. Nema neke kosarkaske elemente u napadu, ali moze da se koristi i na ovom nivou na nekih pet minuta. Za razliku od Apica i Davidovca.

                          Keselj je mrtvo puvalo i slucajan prolaznik na parketu koji misli da sanja i pita se kada ce se probuditi. Steta sto je Dangubic od stakla, samo to cu da kazem.

                          Bjelici kao da prija ova promena pozicije. Realno nas je on u ova dva meca vukao do egala, jednom je otislo na jednu, jednom na drugu stranu. Bojim se samo da ce pasti sa ovakvom minutazom (sta, bojim, to ce se sigurno desiti ) i mislim da bi on mogao da bude joker na 4 i 5 i da mu je to idealna uloga.

                          Jankovic je imao jedan-dva dobra poteza, ali i par WTF gresaka, zabijanja, suteva. Slicno kao i Radicevic, morace da smanji divljanje i uzimanje teskih suteva. Moze da bude ok u nekim elementima u napadu.

                          Lessort je jos uvek sirov, ispada na picku
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ovom pobedom sam još više siguran da je ovom timu potrebno pojačanje koji će imati poene u rukama. Ovaj meč je bio sjajan. Energija ogromna koja je donosila skokove i borbenost. Ovaj tim može da ide na top 8 sa još jednim igračem koji ima poene u rukama i neku pristojnu odbranu. Većinu poena nam postiže Ročesti, Bjelica , Antić. Veterani koji ne mogu niti trebaju ovoliko da igraju i da se troše. Tako neće izdržati ni pola sezone. Nisam siguran šta treba i koga treba dovesti, ali nekoga mora. Verovatno neka petica ili četvorka mada neki igrač koji može da igra 3/4 bi bio poželjan takodje.

                            Comment


                            • Originally posted by kokodakalo1 View Post
                              To je pre svega posledica toga sto nemamo igraca za igru u reketu. Trenutno jedini koji to moze je Bjelica. Lesor ne ume da igra ledjima, Antic to ne radi, uglavnom naada licem ka kosu. Zato smo na neki nacin naterani da sutiramo za tri. Meni se ovaj podatak ni malo ne svidja.
                              To je taco ali po odabiru igraca se moglo pretpostavoti da ce doci do promjene u odnosu na prosle sezone.
                              Steta je sto nemamo igru na postu, ali bolje i ovako nego da silujemo sa ulazima i floterima
                              Rocesti i Feldin kaznjavaju najmanju gresku odbrane a Antic je prica za sebe
                              Kad je Antic u igri svi mogu da probaju spolja. Tesko je igrati protiv takvih ekipa, jos kad igraju agresivnu odbranu.
                              Barsa je veceras morala da se prilagodjava, jer nije mogla da cuva Antica-Bjelicu.

                              Comment


                              • Feldin je katastrofa. Nisam bio nesto odusevljen ni kada smo ga kupili, jer pamtim njegovu igru iz Pao, pa tako da nisam ni iznenadjen. Znam kad smo igrali protiv njih, svaki put sam pomislio kako je dobro sto na kraju nije zavrsio kod nas. Kazu neki da igra dobru odbranu, pa ajd kao da ne bude da je totalna nistica.

                                Comment

                                Working...
                                X