Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Zagorac i bilan na dve godine sa izlaznim klauzulama na 600k i da se udaramo nogom u dupe
    Ti bas hoces da Alimpije sasvim osedi od nacina na koji nam se protivnici setaju u reketu? Gledao sam malo detaljnije nasu odbranu protiv Buducnosti i mogu da kazem da ono sto se Lessort radio u odbrani picka granici sa hororom. Postoje tri nacina da se to resi:

    1. Da Lessort nauci kako se brani taj pick.
    2. Da neko drugi brani taj pick.
    3. Da dodje drugi trener koji ce da postavi odbranu da nas ne urnisu u picku i skoku.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Kojih?
      Skok i zastitu obruca sigurno ne.
      Strana pomoci, blokade???

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Mi smo svih ovih godina igrali bezidejno u napadu, sa malo talenta spolja, ali pored Jovica smo imali Gudurica i Kinsija, Gudurica i Jenkinsa i jake centre ispod kosa, sada osim na 1. mi smo slabiji napadacki i i nema te snage pod kosem i to je problem. Slabiji smo defanzivno a i ofanzivno a nemas te defanzivne nadmoci gde ces crpeti snagu za napad.Nama generalno dreba 3, 4 i 5. Trojka koja ume sa loptom, cetvorka atleticna koja moze da pogodi spolja i jaka petica.
        Od ova tri sto si nabrojao, imali smo samo defanzivno jaku peticu prosle sezone. Ipak nije bilo tako lose, zar ne?

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Lovernj je došao u Partizan otprilike u istim godinama kao i Lesor kod nas, i nije mogao da se sastavi na početku, pa je proigrao i dogurao do najvišeg nivoa košarke. Dovoljno je za sada što je Lesor iskazao potencijal, mlad je dečko i treba puno rada i strpljenja s njim i verujem da će vratiti kvalitetnim partijama.
          I poceo je da igra tek kada se prva opcija, mislim da je bio Gordon, povredila/otisla iz KKP. Ne secam se, ali sigurno znam da je bio iznudjena opcija.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Zagorac i bilan na dve godine sa izlaznim klauzulama na 600k i da se udaramo nogom u dupe
            I ja sam za takvo rešenje ali verujem da Miru možemo da potpišemo a Zagor će pre kod komšija (moje mišljenje).
            Bilan nije atletičan ali zna košarku i u napadu i u odbrani, bar bi mogli da zavrtimo lep i efikasan pik sa njim.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Zagorac i bilan na dve godine sa izlaznim klauzulama na 600k i da se udaramo nogom u dupe
              pa bilana niko nije hteo da uzme ovog leta kad je bio slobodan
              zasto mislis da bi neko hteo da iskesira 600k za 29-ogodisnjeg centra koji igra samo na jednoj strani parketa?

              Bojim se da nije ni na nivou koji trazi i evroliga. Sta znam, on je za mene veliki znak pitanja i nedoumica... ne bi me cudilo da od njega i ispadne nesto, ali isto tako me ne bi cudilo ni da ode u zaborav. Prosle sezone kada mu je dat prostor da igra nije cak bio ni najdominantniji igrac mege a kamoli da to bude u nekom ozbiljnijem klubu i ozbiljnijem takmicenju. Da se islo old school putem on bi jos neko vreme trebalo da provede u takvim klubovima i stice samopouzdanje, ili da je prosle sezone dosao u Zvezdu pa da proba Guduricevim putem, ali ova danasnja deca oce odmah u NBA.
              slazem se da trenutni zagorac nije faktor na EL nivou...ali potencijala svakako ima
              zato i kazem da se EL timovi nece bas otimati za njega...eventualno bamberg ili neka ekipa gde je trener miskov klijent

              mislim da je na radeta malo lose uticala ova miskova opsesija da bude najveci proizvodjac nba igraca van usa

              Comment


              • Nije ni kuzmica niko hteo pa je kod nas dobio prostor. Jovic bi od mira napravio top EL centra. Mozda rocesti nece asistirati u toj meri, ali miro je inteligentan igrac sa EL iskustvom ne sumnjam da bi se dobro snasao i nabudzio brojke. A onda i ne mora niko ni da iskesira. Ostane nam covek jos jednu godinu. Miro nije atleta ali ako treba da se odlicim izmedju fizikalija i iq-a uvek sam za ovo drugo. Uostalom to i jeste srpska skola kosarke
                Last edited by NateHuffman; 17-10-17, 08:09.

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  I poceo je da igra tek kada se prva opcija, mislim da je bio Gordon, povredila/otisla iz KKP. Ne secam se, ali sigurno znam da je bio iznudjena opcija.
                  Lovernj nije ni trebalo da igra KLS te godine, već je trebalo da ide na pozajmicu zbog broja stranac u KKP, pa je iznenada Gordon otišao u Italiju, tražio raskid i zapalio.

                  Comment


                  • Originally posted by djuras View Post
                    pa bilana niko nije hteo da uzme ovog leta kad je bio slobodan
                    zasto mislis da bi neko hteo da iskesira 600k za 29-ogodisnjeg centra koji igra samo na jednoj strani parketa?



                    slazem se da trenutni zagorac nije faktor na EL nivou...ali potencijala svakako ima
                    zato i kazem da se EL timovi nece bas otimati za njega...eventualno bamberg ili neka ekipa gde je trener miskov klijent

                    mislim da je na radeta malo lose uticala ova miskova opsesija da bude najveci proizvodjac nba igraca van usa
                    Pati, Miško mu je bez ikakve igre obezbedio brdo para, do kakvog ne bi došao da se vukoa još dve-tri u Evropi. Sumnjam da Zagorac nešto pati zbog te Miškove opsesije.

                    Comment


                    • Sa zagorcem i bilanom bi dobili cvrsto kezgro domacih igraca sto i jeste bio jedan od kljucnih faktora uspeha prethodnih godina

                      Comment


                      • Da li dosao sa Filipina, Madagaskara ili iz Hrvatske potpuno mi je isto. Profesionalac, dosao sa odradi sta treba. A svi su mi domaci podjednako - nimalo.

                        Comment


                        • Pretpostavljam da je hteo da kaže da ne postoji jezička barijera, pa bi mogao mnogo brže da se uklopi u igrački kadar.
                          Inače stav nas navijača i treba da bude takav "Da li dosao sa Filipina, Madagaskara ili iz Hrvatske potpuno mi je isto."
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ne znam koliko bi se Bilan isplatio Čoviću.
                            Kad dodju Najverniji sa stavom "Hrvat Pionirom šetati neće" u trgovini sa njima Čović bi se trebao dobro otvoriti da prihvate Bilana.

                            Comment


                            • Nisu oni najverniji! Ja sam najverniji oni su placenicka stoka!
                              Zagorac i zvanicno katovan. Sad treba pritisnuti miska. Ako ode u partizan to ce znaciti samo jedno, da sns vrsi pritisak da partizan bude prvak i da su nas gurnuli niz vodu

                              Comment


                              • Originally posted by blek hils View Post
                                Pati, Miško mu je bez ikakve igre obezbedio brdo para, do kakvog ne bi došao da se vukoa još dve-tri u Evropi. Sumnjam da Zagorac nešto pati zbog te Miškove opsesije.
                                nisam ni rekao da zagorac pati, vec da je ta odluka uticala na njegovu karijeru i igracki razvoj

                                Comment

                                Working...
                                X