Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roba je svjeza danas tek pristigla.

    Kakav fakultet,sad sam jedan od poznatih biznismena,znaju sve zene ovog grada za mene.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Cuvaj se JC.

      http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/250...a-iz-Crne-Gore
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ma ovo su ljudi sa jakim narudzbama,ovo je mali mis koji krade zene 50+ godina...sramota naseg grada
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Moj Mumi to su sve amateri,evo vec se aktivno 5 godina bavim tim poslom i jos nisam uhvacen,zato sam i najtrazeniji covjek u drzavi.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Moj Mumi to su sve amateri,evo vec se aktivno 5 godina bavim tim poslom i jos nisam uhvacen,zato sam i najtrazeniji covjek u drzavi.
            Trazeniji od mande ne mozes biti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              @Fanta
              Pesma je Go West od Pet Shop Boysa.
              Mrzelo me da slusam do kraja, al mislim da sam ubo pesmu.
              Btw poenta pesme je najodvratnija moguca al da si ubo jesi

              Comment


              • Meni je pesma bas u hipi fazonu.Ko zna sta su ovi duvali.xD
                Verovali ili ne tu pesmu pevaju i navijaci Salkea.Naleteo na Vikipediji da je to jedna od njihovih neoficijelnih pesama.
                Ko zna ko kome tera inat.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Meni je pesma bas u hipi fazonu.Ko zna sta su ovi duvali.xD
                  Verovali ili ne tu pesmu pevaju i navijaci Salkea.Naleteo na Vikipediji da je to jedna od njihovih neoficijelnih pesama.
                  Ko zna ko kome tera inat.
                  Pesma u originalu istice da je samo zivot na zapadu dobar da smo svi ovamo desno, zatucani, glupi, neobrazovani i tako to.

                  Comment


                  • Inače original pesme izvodi Village People, singl iz 1979.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Previse gledam povrsno na neke stvari.A znao sam da je original pesme od Vilidz Pipl.
                      U Fajront Republici Rambo, Magnifiko i jos jedan lik malo su prepravili pesmu i secam se da se u refrenu pominje Istooook...Rusi pevaju.

                      O Gospode.
                      Amerikanac nije mogao da veruje da su svi lajkovali njegov status na Facebooku osim supruge pa je pretukao.


                      Benito Apolinar (36) iz Novog Meksika napao je i udario suprugu zato što nije lajkovala njegov status na Facebooku vezan uz godišnjicu smrti njegove majke.

                      Navodno joj je, pre nego što je udario, rekao da mu je neverovatno da su svi to učinili osim nje koja bi prva trebalo da lajkuje njegove statuse.

                      Benito je potom uhapšen, a na prvom saslušanju rekao je da se ne oseća krivim, mada je dodao da je, navodno, pri napadu bio u pijanom stanju.

                      Inače, supruga ga je nedavno napustila pa sada žive odvojeno, a do napada je došlo kada je Benito došao u njenu kuću da vrati decu. Tada su se posvađali oko lajkovnja Facebook statusa, bog čega je on ženu udario i povukao za kosu.

                      Uhapšen je iste večeri.

                      Comment




                      • Tole majstore jhaahahha
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • http://twitter.com/#%21/BratPantela Daleko najjaci lik u drzavi.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            http://twitter.com/#%21/BratPantela Daleko najjaci lik u drzavi.
                            Ubedljivo....
                            Zasto na klupi kacam rasan...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment



                            • There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Kolega , jel toga ima puno u vasoj sredini?

                                Comment

                                Working...
                                X