Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobedio bre
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment




    • sigpic

      Comment


      • Evo novi avatar,to je misaona imenica za neke klubove
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Ma kakve veze ima bitno da kad skupis sve pehare na svetu ikad dodeljene i kad ih prebrojis na najvise od njih pise PARTIZAN, ne Real, ne Barselona, ne CSKA... a kamoli ne crvena zvezda.
          Kako ne bi popili warn....
          To ti je isto kao i ono, ceo zivot ucis da budes uspesan ekonomista, trgovac, automehanicar a ti vec 3 meseca za redom donosis razne pehare koje si osvojio na takmicenju iz lakiranja i dekoracije noktiju...jawww sto ste divni
          Ovo je pravo za vas, hvala mom sestricu
          "Moras ih skupiti sve...." Bitan je kvantitet jebes kvalitet
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Zahvaljujući Miki presela mi je i jutarnja kafa ali je zato je tu brat Indigo da mi ulepša dan
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • A mislio sam da su se opametili i da gledaju u buducnost,da ih je prosli derbi konacno spustio na zemlju...Ne vredi,dok ne popiju 40+ u basketu i petardu u derbiju,a sve to za jedan vikend,nece se opametiti

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Kako ne bi popili warn....
                To ti je isto kao i ono, ceo zivot ucis da budes uspesan ekonomista, trgovac, automehanicar a ti vec 3 meseca za redom donosis razne pehare koje si osvojio na takmicenju iz lakiranja i dekoracije noktiju...jawww sto ste divni
                Ovo je pravo za vas, hvala mom sestricu
                "Moras ih skupiti sve...." Bitan je kvantitet jebes kvalitet
                Ako zelis mozemo da uporedjujemo i 5 glavnih sportova meni nije problem isto mogu i da te pitam kad si se poslednji put radovao nekom trofeju Da l se secas uopste

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ako zelis mozemo da uporedjujemo i 5 glavnih sportova meni nije problem isto mogu i da te pitam kad si se poslednji put radovao nekom trofeju Da l se secas uopste
                  Ne mi cemo se stalno vracati na osvojen kup sampiona, i sada vi treba da kazete da gledamo ono sto se desilo pre 100 godina...
                  Jel znas kako kazu stari ljudi "... Bolje je*** jednom u zivotu nego ceo zivot ......" (da prostite)
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ne mi cemo se stalno vracati na osvojen kup sampiona, i sada vi treba da kazete da gledamo ono sto se desilo pre 100 godina...
                    Jel znas kako kazu stari ljudi "... Bolje je*** jednom u zivotu nego ceo zivot ......" (da prostite)
                    Slabo kazu onda :/ Sta ti imas od toga kad treba da cekas da dobijes sina pa onda on da se ozeni i tek tad mozda budete nesto uzeli Realno.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Slabo kazu onda :/ Sta ti imas od toga kad treba da cekas da dobijes sina pa onda on da se ozeni i tek tad mozda budete nesto uzeli Realno.
                      Imam osecaj zadovoljstva koji vi nikada necete imati
                      Ustanem ujutru, upalim komp, a na desktopu me ceka slika najvece ljubavi sa trofejom Evropskih Sampiona.
                      Udjem u Zvezdin folder i pustim video klip " Darkooo Pancev...!!!!! i onda cujes one epitete tipa "najveci" "
                      Odmah se osetim bolje
                      A dobro i vi se mozete tesiti finalom Sajamskih gradova od pre 420 godina, kada se fudbal igrao sa kamenom a utakmice se prekidale zbog utrcavanja vukova na teren...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ja na jutro ustanem, kad ono opet prepucavanja na relaciji Zvezda - Partizan. Odo sebi kaficu napraviti dok ste jos ovdje.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • I naravno kao i svakog vikenda, nadmetanje ciji je duzi
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Imam osecaj zadovoljstva koji vi nikada necete imati
                            Ustanem ujutru, upalim komp, a na desktopu me ceka slika najvece ljubavi sa trofejom Evropskih Sampiona.
                            Udjem u Zvezdin folder i pustim video klip " Darkooo Pancev...!!!!! i onda cujes one epitete tipa "najveci" "
                            Odmah se osetim bolje
                            A dobro i vi se mozete tesiti finalom Sajamskih gradova od pre 420 godina, kada se fudbal igrao sa kamenom a utakmice se prekidale zbog utrcavanja vukova na teren...
                            To je to, internet love. Ako, uzivaj ako ti je to dosta, ja sam u Pioniru doziveo nesto sto ti uzivo nikada ne mozes ni zamisliti, ne zivim od stare slave, ne pominjem evroligu jer je se ne secam i nijedan klip ne moze docarati osecaj uzivo. Kada pustim pesmu balada za Partizan od Cobija povodom titule u poslednjem minutu poslednjeg kola prvenstva ala Bjekovic zaplacem se ali nije to ni blizu onoga sto osetis uzivo a u Pioniru i u Areni su pali svi moguci najveci u Evropi pa ti vidi a derbiji su posebna prica kao navijac sa Juga imam skor 8-1. Ti ne znas kako je to, neces nikad ni znati Stariji me mogu pokopati oni koji su doziveli Bari ali mladji, ni u snu.

                            Comment


                            • Daj ljudi ovo je zajebancija posto je dosadno, sta treba da cutimo, nije ni to problem.

                              EDIT: E moj LBJ nije internet love, prvi put su me odveli na Marakanu kada sam jedva imao 2 godine, nisam znao za sebe ali sam vec bio tamo, obucen u zvezdin dres i sa zvezdinim salom oko vrata.
                              Last edited by Indigo; 03-12-11, 12:01.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                I naravno kao i svakog vikenda, nadmetanje ciji je duzi
                                Ne bih da se hvalim...

                                Comment

                                Working...
                                X