Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Koliko raspravljate o banalnoj stvari prosto mi krivo što ste i mene prevazišli u tome.
    Teško buraz. Mojzi uzeo bod
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Lako on to......samo kad hoće.

      Evo crvenog, sad kad krenete red psovanja

      Comment


      • Ništa vi RTV UTD. ne kapirate.

        Naravno da neću reagovati na pojedinačne ispade, ali ono u subotu je bila kolektivna histerija i samo su je zaustavila dva brza gola vašeg tima. Šta bi bilo da Utd nije pobedio bolje da ne znamo.

        Onakvu količinu prostakluka nisam video za ove dve i po godine od nijedne navijačke grupacije ovde. Evo nađite na bilo kojem pdf-u i ja ću se javno izviniti svima.

        Limare mnogo si se ogrešio o mene. Nisam ja takav.

        Eriče nije frustracija to što misliš da je. Frustracija je kad ti lično ne možeš da ostvariš neki cilj jer te nešto konstantno sprečava u tome. Ovde to nije bio slučaj.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Frustracija je kad ti lično ne možeš da ostvariš neki cilj jer te nešto konstantno sprečava u tome.
          To samo znaju simpatizeri Arsenala šta je frustracija. 13 godina. Čist empirizam.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            To samo znaju simpatizeri Arsenala šta je frustracija. 13 godina. Čist empirizam.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Polako se i vi navikavajte.

            Comment


            • Sledeće godine tripleta 👌🏼


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Dal se ova situacija i ova rasprava u vezi psovanja sudije desava na jednom sportskom forumu Koliko moraju da te pucaju kompleksi i koliko mora da ti bude jebeno krivo sto je Junajted dobio da pokrenes buku oko tako neke banalne stvari
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Dal se ova situacija i ova rasprava u vezi psovanja sudije desava na jednom sportskom forumu Koliko moraju da te pucaju kompleksi i koliko mora da ti bude jebeno krivo sto je Junajted dobio da pokrenes buku oko tako neke banalne stvari
                  Još jedan koji je promašio temu.

                  Dobro došao u klub.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Mnogo gledas na stvari kroz prizmu ko za koga navija. Nije to sve bas tako.
                    Opet ti kazem, sama situacija se nactrala gde je jasno pokazano da je zapravo to posredi.

                    Navijaci Liverpula (nebitni Arsenalu, nisu rivali, ne mrze ih) rade isto i covek nista, ostaje nem. Borac za ljudska prava, za pravilan put nase dece, za vracanje balansa u kosmos ostaje nem. Kako ne razumes care? Istfrustrirao se lik sto je Utd okrenuo Midlzbro za 2 minuta i nije mogao da uradi nista drugo, nego da napravi dramu oko necega sto je potpuno normalno (da se u live temi psuje sudija koji ostecuje tvoj tim, to rade svi, makar u PL, pa nemoj da vadim postove i da citiram).

                    Usput na temi filmovi kaze "skenjao sam se", naravno tada mu je pucao tuki da li to citaju deca ili ne.
                    sigpic

                    Comment


                    • Oo nisam znao da toliko pratis Goksa, pa znas sta je i gde pisao
                      Razumem ja i frustraciju i sve, ali nije uopste poenta Gojko, poenta je ono na sta je on skrenuo paznju - ali nije znao da je to dozvoljeno.
                      Ja nemam nista potiv u koliko je dozvoljeno - ne smeta mi i ako nije, ali masite svi vi moju poentu.
                      Glupo je - da ne kazem debilno da je na jednom pdf-u na forumu nesto dozvoljeno, a na drugom pdf-u istog foruma nije. Neka se admini i moderatori konacno odluce sta se sme a sta se ne sme.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment




                      • Erik mi dao negativnu reputaciju za ovaj komentar:

                        Originally posted by goku
                        Nekom top 4 i Liga šampiona, a nekom top 6 Liga evrope.

                        Svako je tamo gde treba da bude.
                        Znači da sam pogodio suštinu, čim se dečko toliko iznervirao.

                        Koliko moraš biti jadan pa dati negativnu reputaciju za ovako nešto.

                        Znači iznerviraćete me toliko da će Aki biti mala beba što se tiče podjebavanja, jebo vas Junajted. Daj banujte me da odmorim malo, nisam odavno.

                        Comment


                        • Aleksa je dobio za onaj klip što je okačio u Live temi negativne. Tako da..


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Ma ne Gojko, svi se smire na kraju, na ovaj ili onaj nacin. Ali da si digao tenziju i da si kriv za rusenje jedne odlicne atmosfere koja je vladala jedno duze vrijeme na PL pdf svakako.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Aleksa je dobio za onaj klip što je okačio u Live temi negativne. Tako da..


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Poenta je da svi možemo davati negativne kada nam se nešto ne sviđa. Evo ja sad mogu da delim negativne, pa onda ti isti meni, ali čemu to.

                              Nisam bio vulgaran, nisam nikoga uvredio, samo sam konstatovao ono što mislim. I jel to zaslužuje negativnu? Možda neki post koji sam skoro napisao jer sam već sada prilično iznerviran, ali ovaj svakako ne.

                              Comment


                              • Pa mozes, slobodna volja. Das negativnu postu koji ti se ne svidja, ali ne mozes da dajes jednom te istom posteru, moras okrenuti neki krug. To je samo reputacija, veliki besmisao i nebitnost.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X