Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti vjerovatno jesi, ja svakako nisam.

    Nisam pogrijesio, covjek je zaista celavi, masni gmaz
    sigpic

    Comment


    • Ja se lozim na glumice i na Dragane koje sam upoznao u prethodna dva dana+Teodora.

      Zene ispred sportskih timova, ali ne ispred knjiga i filmova.

      Nije vise ovaj forum za mene.

      Comment


      • Lozis se na filmove i serije? Moze se reci da si ti filmofil? Ili samo TV film simpatizer
        sigpic

        Comment


        • Plasim se da sam i tu popustio u poslednjoih mesec dana.Samo simpatizer i knjiski moljac

          Edit:Kad bolje razmislim zene iznad svega.
          Last edited by Ricma; 02-01-17, 14:03.

          Comment


          • ili samo moljac?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Slabo nesto koristite taj sprej.Mada s obzirom da dodjem jednom u sedam dana, progledate mi kroz prste.

              Comment


              • Znaci da znam da ako se u buduce na nekim sportskim takmicenjima (bilo kojim) desi neka greska sudije ili "prljave" stvari od igraca, da imam pravo i ovde ga ga psujem, teram u picku, materinu, trazim da mi poduva kurac, olize jaja i nazivam ga svakakvim imenima. Jel to ok? Nemoj samo da me neko dira posle zbog toga ... haos cu napraviti.
                A ako ne sme odmah sada da se naglasi da ne bude posle problema.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Znaci da znam da ako se u buduce na nekim sportskim takmicenjima (bilo kojim) desi neka greska sudije ili "prljave" stvari od igraca, da imam pravo i ovde ga ga psujem, teram u picku, materinu, trazim da mi poduva kurac, olize jaja i nazivam ga svakakvim imenima. Jel to ok? Nemoj samo da me neko dira posle zbog toga ... haos cu napraviti.
                  A ako ne sme odmah sada da se naglasi da ne bude posle problema.
                  Tako je Sandu brate moj.

                  To je suština, svi mi ponekad nismo zadovoljni suđenjem, ali neki nivo mora da se drži.

                  Comment


                  • Ne moze Sandu, samo za navijace Mancester Junajteda, jbg stari, dupli arsini. Prskaju cu sad ovo sto si napisao da proslijedim, vidimo se u 2018.

                    Cus mene navijace, samo za TV i radio simpatezere Manceter Junajteda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Tako je Sandu brate moj.

                      To je suština, svi mi ponekad nismo zadovoljni suđenjem, ali neki nivo mora da se drži.


                      stigao prvi april ranije
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ne može Sandu na bilo kom sportu, ne dam. Na fudbalu ste se vi, muškarci za ovo izborili, jer mnogo, mnogo vas tražil neku slobodu, prepucavanja i sl... a ispostavlja se da je ta sloboda veoma tanka i rastegljiva linija, tako da većina mojih pokušaja, opomena je ili ignorisano ili mi je prebacivano da sam mnogo osetljiva... pa ako vam to ne smeta onda, ne može ni sada... a ne selektivno i periodično da vam smeta.... pa još se meni nešto sada trlja nos. E pa neće moći...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hahahahaha duhovit je Gojko nesto u 2017. slazem se, TV i radio simpatizeri Arsenala sudiji sve po spisku gotovo svake nedelje, ali nesto nije reagovao na to tada. Ovo ga je bas zaboljelo

                          Evo napisacemo pismo izvinjenja Liju Mejsonu. I potpisacemo se kao TV i radio simpatizeri Mancester Junajteda sa SK foruma.
                          sigpic

                          Comment


                          • Problematika je dosta slozenija, dublja i sveobuhvatnija nego sto se predstavlja, rade to svi bez obzira koji sport prate i koje su navijacke opredeljenosti.Ovom raspravom apsoluitno se nista nece postici, mlatimo praznu slamu i nista necemo promeniti jer je to duboko ukorenjeno.Ako mislite da napravite neki vec rez, forum ce da bude jos prazniji.Mada opet moraju da postoje granice, ali ako ce da se brisu stvari koje vecina misli i cisto se pise na nekim forumima dobicete opustosen forum.Ljudi ovde dolaze zbog malo vece slobode, to im ogranicis i oni ce da odu.Hteli to neki da priznaju ili ne, politicka korektnost ubija forume.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ne moze Sandu, samo za navijace Mancester Junajteda, jbg stari, dupli arsini. Prskaju cu sad ovo sto si napisao da proslijedim, vidimo se u 2018.

                              Cus mene navijace, samo za TV i radio simpatezere Manceter Junajteda.
                              Znaci onda mi ne preostaje nista drugo sem da postanem simpatizer Junajteda u koliko hocu da se slobodnije ponasam?
                              Ali nisam tebe Vladane pitao, jer si i ti psovao, pa je totalno nemoralno i neadekvatno od tebe da odgovaras. Vec neutralne ljude na polozajima ovde.

                              Ne prskaju, samo ne prskaju .... jos si ti i optimistican, ako mislis da cemo se videti 2018....


                              Olja, znaci na fudbalu sme? To mi je i vise nego dovoljno...
                              Last edited by Sandugp; 02-01-17, 14:26.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Sandu da je celu ovo polemiku poveo Dale, Bice, Prskaj, Indigo

                                pa covek i da se zamisli i da kaze:"Jbt preterali smo ga bas".

                                Ali se javi Goran!?

                                Jbg ljudi, ne pije to vodu nikome. Bolje da si napravio dupli nalog. Vise bi smisla imalo..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X