Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @l1m4r: Duvaljke = Cevke? Kapiram da je to, samo se kod nas koristio ovaj drugi izraz. Koliko sam samo ljudi pogodio sa terase, ne zna im se broj.. verovatno srazmerno tome koliko sam puta udahnuo fisek umesto vazduha (kreten ), sreca pa se nikad nisam zadavio

    Hahaha Indigo, i ja sam bio L'Aeroplanino! Samo sam to koristio kad igramo nesto malo ozbiljnije, na pravim terenima i to. I Vieri-a sam idolizovao jedno vreme, secam se skolskog turnira na ekskurziji u Brzecu, gde smo koristili one obicne bele majice kao dresove, pozadi sami napisemo broj i to je to. Ja naravno uzeo 32.
    Otac od druga iz odeljenja u osnovnoj je bio predsednik lokalnog FK Zeleznicara, pa smo stalno tamo isli da igramo. Mali fudbal najcesce, jer je uglavnom bilo zabranjeno gaziti po travi, ali igralo se i tamo s vremena na vreme, a i bas nam je bio merak da na pravom terenu igramo. Neretko posle fudbala bi nas castio njegov cale pljedzama iz kafanice koja se nalazila na ulazu u objekat. Koliko smo u tim pljeskama tek uzivali. Po ceo dan se igralo, tek sad vidim koliku smo kondiciju imali kao klinci, sad crkavamo vec posle 1h fudbala, mnogo smo postali neaktivni Cast izuzecima. Najbolje situaciju oslikava to sto ranije niko nije hteo da bude golman, a sada bi svi da budu golmani i predahnu malo
    U skoli se u pauzama igralo sa papirnom loptom, a golovi su bila dva stola. Igrao se i mini stoni-tenis na tim stolovima, donesemo rekete u skolu, sveske budu mreza i cepaj.. U osnovnoj je lako bilo, jer smo imali nasu ucionicu, u srednjoj se menjala skoro za svaki cas, a ako i nekad imamo 2 ili vise casa u istoj, zakljucavala se kad je mali odmor, morali smo da moljakamo profesore da puste par nas da ostanemo unutra dok je pauza.

    Sto se rendzera tice, najvise sam se lozio da budem onaj srebrni koji se pojavio kasnije, mislim u "Power Rangers in Space", ili tako nesto.. ali ovi prvi su ipak legendarni, sa onim retardiranim zlikovcima, jedna se mislim Rita zvala.. Ustajalo se u 7, ili 8 ujutru u nedelju da se gledaju sve epizode prikazane tokom radnih dana

    Originally posted by l1m4r View Post
    Ja sam vec isplanirao i za krizu i za penziju, kupujem ps1 i pocinjem da igram Master ligu sa Mancesterom . Ili zovem ortake i pravimo turnir
    Meni je opasan trip bio oko biranja kluba. Ako izaberem one koje gotivim, gubim i igrace sa kojima hocu da igram, pa sam skoro uvek birao neki klub oko kojeg sam neutralan, da bih mogao da dovodim igrace iz onih za koje sam navijao. Jer je ipak bila fora poceti sa timom gde je glavna zvezda Miranda & co. Jos prvih nekoliko puta kada sam igrao to, iznajmljivao sam PS1 za vikend i onda je to bilo igranje bez prestanka, da bih sto dalje stigao, jer jos uvek nisam bio upoznat sa carima memorijske kartice

    Comment




    • Secam se ja klinac 2. razred,2 smena pocinje i 13:25,Goku se prikazuje na tadasnjoj D-TV(Kraguejvacka decija televizija),ja gledam do samog kraja,i imao sam srece da mi je skola 300 metara od kuce pa trci svaki put,nisam propustao nijednu epizodu,a repriza uvece u 7,nama se casovi zavrsavali u pola 7 pa trci kuci opet da stignes da gledas reprizu
      Rendzere sam obozavao,nisam propustao nijednu epizodu.A kao mali cale mi je snimao na kasetu Nindza kornjace,mocne rendzere,Mortal kombat film,trke automobila,tj kompilacija sudaranja i izletanja sa staza i tako to i ja sednem tako i pustam na video rekorderu i gledam kad je napolju kisa ili blato veliko.Ma uzivanje je bilo.
      A sto se tice proslave golova bio sam Del Piero,a trcao sam kao Nedved,zeleo sam jedno vreme da ima mkosu kao Nedved pa da mi se njisu siske njegove,ali nisam mogao,u to vreme sa furao "Pecurka" frizuru,svi me gotivili zbog toga
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • [vine]OUA5e3mD1EP[/vine]

        Kakav brat
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • hahahahahahaha koliko dugo ga nisam gledao, bio i ostao car... obajsni sve, bre!

          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment




          • Ibrakadabra
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment




            • Najave i pregled LS na B92 uz ovu pesmu, Saranovic u studiju. I utorkom i sredom. Stara dobra vremena.

              Comment


              • Sara



                Comment




                • Legenda,navijac turskog treceligasa pokusao da unese 24 piva na stadion
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Comment


                      • placem jbt
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Mozda je neko negde postavio. U svakom slucaju, veliki naklon za ideju

                          Comment


                          • Originally posted by Il Capitano View Post
                            Preplakao sam
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Oplakah sunce ti zarko

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X