Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Hhahahha legenda.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • [vine]OtwK6WBvwE2[/vine]

      Comment


      • sigpic

        Comment




        • Srecan rodjendan drugom najboljem napadacu koga sam ikada gledao. Veliki grande Bati!
          sigpic

          Comment




          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kontam da svi imaju istog frizera
              Last edited by Lord Gangarić; 03-02-15, 14:57.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment




              • Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post


                  Srecan rodjendan drugom najboljem napadacu koga sam ikada gledao. Veliki grande Bati!
                  I meni je drugi isto
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ali pretpostavljam da ti Ronaldo nije prvi ?

                    Nazario de Lima, naravno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeste jbg,El Fenomeno je izmislio fudbal za mene.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Samo za naseg forumasa!



                        Nije on kriv sto mu cale nemastovit!
                        Siki brat!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Last edited by Scouser; 04-02-15, 21:59.

                          Comment


                          • Pustite ton..

                            [VINE]OFQdmABq2Od[/VINE]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Samo za naseg forumasa!



                              Nije on kriv sto mu cale nemastovit!
                              Siki brat!
                              Ja sam po ocu Mihi dobio ime, tako da sve ovo pada u vodu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Danas se najvise plasis te dece ustvari. Pre nekoliko dana pikali fudbal po snegu. Deca nas gadjala grudvama dok smo igrali. Ne vrede njima pretnje nista. Dok ih ne pojuris, ne ferma to sistem nimalo.
                                Dolaze deca od 11-12 godina, pitaju da igraju sa nama. Kad im kazemo da ne moze, tu vec krece vredjanje, psovanje i ostalo. Jednom drugu ukrali ranac.....luda deca totalno...
                                Ne zelim ni da zamisljam kakva su tek sad.. To, to, s tim sto je jedan takav klinac bio dobio jednu vaspitnu od drugara, pa je onda zvao taticu i mamicu. Zamislite taj mentalni sklop. Mene bi sramota bilo da kazem roditeljima tako nesto, a kamo li da ih zovem da me brane. Nema to vise bas nikakvog postovanja.. cak i tu neke nase generacije su imale manje od ovih ranijih, ali se ipak znao red. Ovo sad je bas katastrofa.

                                Originally posted by Ricma View Post
                                Danas nesto zaseo za komp, gledam pitanja iz jednog predmeta.Ni da okrenem glavu ka prozoru.Konacno sam zavrsio i presao gradivo, okrenem glavu kad ono odakle se stvorio sneg.

                                Malocas izasao do prodavnice i sneg se vec otopio, poplava ispred moje zgrade.I nakon toga sam se zamislio.Najveca radost svakog klinca je kompjuter i sve sto smo mi imali oni sada nemaju.Pre svega nisu imali srecu kao mi da u tim godinama izbegnemo Internet, pa su bas bombardovani raznim informacijama i podlozni su manipulaciji.Meni je bilo sasvim dovoljno da odigram nesto, da bih posle otisao bajsem negde ili do skolskog za fudbal/basket.A Net te nekako prisiljava da se zalepis za stolicu i da ne mrds nigde.A i danasnji klinci mi se cini da su dosta lenji nego sto smo mi bili bas zbog toga, sada ni nemaju potrebu da se nadju sa drustvom nego razgovor obave grupno preko skajpa ili fejsbuka.Preko zime nema puno snega i sankanja, kod mene secam se bio najveci dozivljaj kada sam se spustao sankama tamo niz brdo kod Palilule, predsednik opstine je blokirao taj put tada samo zbog nas dece koji smo se tu stalno spustali dok je bilo snega.Ja kada sam ziveo u Nisu u najblizem slepom crevu, bila je velika livada pored jedne ulice i tamo smo znali preko leta da picimo fudbal.Postavimo cetiri velika kamena i udri.Sada ne znam kakva je situacija u skolskom dvoristu(u Nisu), ali pre par godina su izgradili jos jedan fudbalski teren sa vestackom travom.Zna se ko kaga igra u tom terminu, najstariji dodju posle 8 sati.Ja kada dodjem povremeno igra se na oba terena, a sa tim da ostalima nije bas ni do cekanja kao sto je bilo pre.I pre su bila okupljanja zato sto nismo imali sta drugo pametno da radimo popodne, kao svako je nesto igrao pa bismo posle prepricavali sta smo prelazili.Sada kada skoro svako ima Internet, vecina ni ne pomislja da dodje do skolskog dvorista na bleju sem u vecernjim satima.Mada nekako mi se cini da je skoro svako sa svakim zaratio i vidis 2-3 klana i to je to.Jeza te uhvati kako nema nikog.
                                Da, fino si to opisao. Dobra ona nizbrdica na Paliluli, ali to mi je daleko bilo da idem tamo, a u principu i nisam bio neki veliki fan sankanja. Grudvanje, zezanje po snegu i naravno fudbal na njemu je uvek bio legendaran. Stvarno velika steta sto su takva vremena otisla u nepovrat. Evo gledam ovde kod mene u komsiluku, ne znam ni koliko dece ima, svakako ne vidjam nikog na ulici.. znam tu za nekoliko njih, ali naravno oni se ne znaju medjusobno, niko ne izlazi ispred itd. Mi bre nismo znali da se vratimo kuci. Ustanem, doruckujem, izadjem i nema me do uvece. Navataju me moji da jedem nesto, a i za to obicno treba da se potrude, neretko sam se krio da me ne vide sa terase. Jedino ako cale izadje i prodere se da ga cuje pola Nisa, onda nisam imao nekog izbora. Imalo jedno sokace preko puta moje zgrade, idealno za Viktorije, 11/10 (10/9), zmurke, odbojku 3 vs 3, ili cisto izadjemo na ulicu, dobacujemo se, pa cuvene "granice". Skoknemo do skolskog, tu nam Vozdova i Sremac / Bora, pa bi skoro uvek negde imalo mesta. Sa ortakom i next-door komsijom sam redovno igrali 1 na 1 basket oko 10-11 uvece u Sremcu. Tako u tim kasnijim satima obicno zasednemo negde ispred zgrade i iskuliramo. Dodjes kuci neretko poderan, krvav, povredjen, sta vec ne, ali si onako istinski srecan, ispunjen ti dan do kraja. Sta ces vise.
                                Igrao sam i tamo kod vas sa Spasketom & co. Fin terencic..

                                Comment

                                Working...
                                X