Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Brajki oplakao sam!

    Kopirao sam Kondija, ali brate ti si BOG!

    Napred Brajki!!! Od sada ti palim svecu za zdravlje u crkvii!!!
    Batali zdravlje taj nikad umret' nece nego pali svecu za pamet

    a i brate sad me i ti nasmeja hahhahhahah pa gde ces da palis svecu ako neces u crkvi (mislim kad palis za zdravlje neces sigurno na tavanu ili na groblju) hahahhahahhahha i ti si trebao na potpis da ides hahahhahah
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Brajki oplakao sam!

      Kopirao sam Kondija, ali brate ti si BOG!

      Napred Brajki!!! Od sada ti palim svecu za zdravlje u crkvi!!!
      HAAHAH, pobedio si sa ovim

      Ma sta te briga Kondi, dok je Brajkula moderator

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Batali zdravlje taj nikad umret' nece nego pali svecu za pamet

        a i brate sad me i ti nasmeja hahhahhahah pa gde ces da palis svecu ako neces u crkvi (mislim kad palis za zdravlje neces sigurno na tavanu ili na groblju) hahahhahahhahha i ti si trebao na potpis da ides hahahhahah
        Cisto da ne bude zabune!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Brajki oplakao sam!

          Kopirao sam Kondija, ali brate ti si BOG!

          Napred Brajki!!! Od sada ti palim svecu za zdravlje u crkvi!!!
          Боље за мртве да ми палиш, давно сам ја умро као Црвена звезда, ево малопре баш кажем ортаку дај да расформирају оно горе да направе Аква парк каква багра се све врти око Маракане, било би опасно зезање.

          Originally posted by Condition23 View Post
          Kakva debilka kad pominje tako nebitnu stvar kao da ti je rekla ne znam sta AHHAHAHHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHA ti cak i ne navijas za Zvezdu

          BRISI POSLE OVO UHAPSICE NAS NEKO
          Морам, озбиљан је ово пдф, нећу да кварим репутацију, да не причам о бановима, не иде, добар сам човек, јесам, рекла ми баба јуче када сам јој ишао до трафике по новине.

          Comment


          • Ne ne ne, napravili smo haos i oskrnavili temu Lacija ajde kasno je pa niko ne gleda ovo sad ali meni je vece ulepsano. Jedno od najboljih forumskih veceri i gomila smeha i pozitivne atmosfere za sta je zasluzan niko drugi no osteceni Brajkic moze da bude moderator u nekoj psihijatrijskoj ustanovi da brise police i one ormarice za rastvore i infuzije :/
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • AHAHAH Ulepsao si ga sad, samo tako

              Comment


              • Pesma koja opisuje ovo vece

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Ne ne ne, napravili smo haos i oskrnavili temu Lacija ajde kasno je pa niko ne gleda ovo sad ali meni je vece ulepsano. Jedno od najboljih forumskih veceri i gomila smeha i pozitivne atmosfere za sta je zasluzan niko drugi no osteceni Brajkic moze da bude moderator u nekoj psihijatrijskoj ustanovi da brise police i one ormarice za rastvore i infuzije :/


                  Daj ljudi neka neko brise ove postove, ako manda kojim slucajem bude video najebali smo
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ne ne ne, napravili smo haos i oskrnavili temu Lacija ajde kasno je pa niko ne gleda ovo sad ali meni je vece ulepsano. Jedno od najboljih forumskih veceri i gomila smeha i pozitivne atmosfere za sta je zasluzan niko drugi no osteceni Brajkic moze da bude moderator u nekoj psihijatrijskoj ustanovi da brise police i one ormarice za rastvore i infuzije :/
                    Ovdje ako neko dodje sve ce da nas odvede,mentalna ustanova majke mi
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post


                      Daj ljudi neka neko brise ove postove, ako manda kojim slucajem bude video najebali smo
                      U najgorem slucaju mozemo malo da odmorimo od foruma ali nije Manda takav covek zna on za sprdnju neka se u njegovu cast prebaci ovo na komandanta ili neka se ovaj zadnji deo brise ali mora da ostane Klose sacuvan to se ne dovodi u pitanje <3
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Боље за мртве да ми палиш, давно сам ја умро као Црвена звезда, ево малопре баш кажем ортаку дај да расформирају оно горе да направе Аква парк каква багра се све врти око Маракане, било би опасно зезање.



                        Морам, озбиљан је ово пдф, нећу да кварим репутацију, да не причам о бановима, не иде, добар сам човек, јесам, рекла ми баба јуче када сам јој ишао до трафике по новине.
                        Ne valja da kvaris reputejsn, taman prestali da pricaju da radis los posao na moderatorskoj poziciji
                        Last edited by Lord Aleksoni; 30-10-13, 23:18.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ovdje ako neko dodje sve ce da nas odvede,mentalna ustanova majke mi

                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Носим лепе ћега, лепоте ми, рекламирао Дача Икодиновић, када се скинем пред рибом каже ми, дај немој скидати те ћега среће ти твоје, Звезда ти не освојила никада титулу ако скинеш, колико су готивне ћега <3
                            Ma molila te da ih ne skidas nazirala se sramota ispod njih,kakva Zvezda ne mlati
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma molila te da ih ne skidas nazirala se sramota ispod njih,kakva Zvezda ne mlati
                              Veliki Aki a kako ti znas da je sramota?!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma molila te da ih ne skidas nazirala se sramota ispod njih,kakva Zvezda ne mlati
                                Па нећу да лажем овај напаћен балкански народ и мог брата Росонера са све нама, али нисам црнац, признао сам....ја то више на шарм онако, имам жваку, Орбит разуме се.

                                ЕДИТ: Аки пребаци ово у команданта нисам ја тамо у осталим лигама мод, нмг. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X