Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Kakvog konkurenta do juce ste selo bili, i sada kao poredite se sa gradom xD

    Nego jedan iznenadjujuci podatak, iskopao sam negdje na netu da su izasli neki preleminarni rezultati popisa i da BL nema ni 200k ljudi, fali nam desetak ljudi da stignemo do tog broja, a svi prije govorili da ima izmedju 250 i tristo hiljada, pa u RS nema ni milion ljudi.
    BL selo.
    Tako je u svakom gradu. Imate 250 hiljada sa studentima iz Doboja (koji su vam i najbolji studenti na univerzitetu) .
    sigpic

    Comment


    • Idite u Zvornik i Istocno Sarajevo diziti njih i vazdignite naprivete tamo bum nemojte nas razvijati, mozes se i ti dolje prebaciti, zato nam je ovako sto ste vi najbolji(bar mislite da jeste)!
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Pa postavio sam ti dokaz 2-3 posta iznad.

        Spoiler
        Kad ti Svabo bude ljubio noge, javi se.
        sigpic

        Comment


        • I ja sa spekulantom ulazim u raspravu, i jos iz Doboja ta osoba, to dvoje kada se slozi, nema dalje.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Cujem da veoma brzo gradite autoput do Doboja, hocete da se povezete pa da brze napredujete.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Idite u Zvornik i Istocno Sarajevo diziti njih i vazdignite naprivete tamo bum nemojte nas razvijati, mozes se i ti dolje prebaciti, zato nam je ovako sto ste vi najbolji(bar mislite da jeste)!
              Tu ja razvijam .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Pazi da te ne pojede neka Borislavka.

                I za Sarajlije isto vazi. Nisam ni znao da je autoput vec dosao do Zenice. Na prolece ce Maglaj da ga vidi, a do leta je u Doboju, moraju jarani sa Bascarsije na Dzungla bazene da dolaze. Nema nista slicno u Sarajevu.

                Jbt pa Doboj ce imati dva pravca autoputa, pa to npr. NS nema, Sarajevo nikad nece imati, kakva dominacija.
                sigpic

                Comment


                • DobojKlub Forum.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Dobojski ljudi su gori od sekte i zohara, kad krenu
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Zar je dotle doslo? Obavezno mi donosi i pisma od Akana, pisace on dobar je decko, a cujem da kod Laze ne moze da se krade wifi tako da cemo morati tako po starinski.
                      U tvom slucaju nije ni krenulo :/

                      Ne voli kumic te nove tehnologije pa ce pismo biti pun pogodak. Znas sta je ziva istina? - on je cudotvorac: npr pocinje pismo sa ,,Dragi Prskaj....'' i sad da ti objasnim...dok pise D, R se samo nadovezuje pa onda A i samo se stvara G pa I i sam se razmak napravi pa P i samo R pa S i samo K itd itd. On sve pise duplo brze od normalnog sveta. Nadam se da si shvatio
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • da da , vidim ja to dok se dopisujemo ovde preko privatnih, ja nisam ni srocio moje misli a on vec odgovara na njih, prosto me sramota da zadrzavam coveka i trosim mu vreme
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Izadje on svakome u susret slobodno mu se pozali za sve probleme koje imas. Jedino cega se ne dohvata je hladno oruzje. Sve ostalo moze u po dana u po noci. Lepo je sto imas obzira prema takvoj velicini to je za svaku pohvalu, vratice ti se visestruko! Ziv bio 546 godina podeljeno na 2.9 da budes u visku kao Brajkula <3
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • http://www.theguardian.com/football/...ter?CMP=twt_gu

                            "Da li ste fudbalski hipster"?

                            Uzivajte u testu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo rezultata :
                              You scored 27 out of a possible 60

                              Nope. YOU'RE NO FOOTBALL HIPSTER! You like goals, goals, goals, pronounce Milan as Milan rather than Mee-lan, and quite frankly you're not really sure you'd recognise a false nine if one came up and shook you by the hand. You've got some work to do. Start of with a video of the 1991 European Cup final between Red Star Belgrade and Marseille and work from there.

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Evo rezultata :
                                You scored 27 out of a possible 60

                                Nope. YOU'RE NO FOOTBALL HIPSTER! You like goals, goals, goals, pronounce Milan as Milan rather than Mee-lan, and quite frankly you're not really sure you'd recognise a false nine if one came up and shook you by the hand. You've got some work to do. Start of with a video of the 1991 European Cup final between Red Star Belgrade and Marseille and work from there.

                                Svima pise za Zvezdu konju, nisi ti "special one"!
                                You scored 33 out of a possible 60

                                Nope. YOU'RE NO FOOTBALL HIPSTER! You like goals, goals, goals, pronounce Milan as Milan rather than Mee-lan, and quite frankly you're not really sure you'd recognise a false nine if one came up and shook you by the hand. You've got some work to do. Start of with a video of the 1991 European Cup final between Red Star Belgrade and Marseille and work from there.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X