Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Evo mene veceras,pa sutra odoh ponovo
    Je l' se to kurvas manda?
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ja sam u ozbiljnijem mnogo poslu,to kurvanje je za siten ribe
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment



      • sigpic

        Comment


        • Jedan je Neymar bre, kakvi ostali bakraci. Decko je ubica.

          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Jedan je Neymar bre, kakvi ostali bakraci. Decko je ubica.

            A kakav je ono potez na kraju jbt..
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Pogledajte vi i Flamengove golove , nikako nisu za zezati ... Ovo su svi golovi na mecu , ipak je Flamengo dobio Ronaldinho ukrao mec Neymaru

              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Pogledajte vi i Flamengove golove , nikako nisu za zezati ... Ovo su svi golovi na mecu , ipak je Flamengo dobio Ronaldinho ukrao mec Neymaru

                Dobri su golovi, ali ono je majstorija sto je Neymar ucinio. Onakav potez uraditi i iskontrolisati loptu a 2 igraca su iza tebe , a 1 ide na tebe, ono je za respect stvarno.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ne znam gde da stavim ali valjda moze i ovde

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • A ako ne ide u Madridu...snalazi se kako znas i umes...
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • U subotu mec sa UTD-om,ali su stigli da obidju CG

                        http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=23116
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • U centru pažnje je bio, pogađate, Mario Balotelli koji je na jednoj privatnoj žurci napadao djevojke.

                          A jeste legenda oca mi sve nasi ljudi dzeko savic kolarov i on pride sa njima
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Zao mi ovog mladog Savica,nasao je s kim ce da se druzi...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Aludiras na Balotelija xD
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Aludiras na Balotelija xD
                                Balotelli je sef, bekrija!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X