Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    A Tore Andre Flo?! Babangida?! i kompanija...
    Ja igrao sa Rangersima 4-3-3,napad Flo u sredini,desno veliki,najveci Michael Mols i lijevo otac svih narkomana Claudio Canigga,sad mi suza u oku kad se toga sjetim tih vremena
    Last edited by AK47; 05-04-13, 22:43.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Roberto Karlos kod svih igrao u napadu
      sigpic

      Comment


      • Pola zivota ajde dobro detinjstva mi je otislo u igraonici na Sony-u
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pored Batistute, Ronalda, Sevcenka i Ovena, Floa, Babangide, Raula, mene je bilo sramota da stavim Karlosa u napadd
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Господа Џими Флојд Хаселбајнк и Торе Андре Фло у Челзију, плус Ђан Франко Зола, игранка била, готива тај Челзи био много.

            Comment


            • Kakav su sut imali Davids i Tarnat u pm, sa centra su padali golovi, eh dobri ISS
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Pola zivota ajde dobro detinjstva mi je otislo u igraonici na Sony-u
                Ali svima furka bila da igraju sa Carlosom u napadu ili birali ekipi koja ima najbrze igrace i daj ga u napad.Claudio je bio brz,ali meni su Rangersi presimpaticna ekipa bili i ja skoro njih uvijek uzimao.Vikendom samo nabacimo zastore i ne znamo je li dan ili noc,daj bagri samo da jede i soka

                Prebacicu ove postove naravno kad zavrsimo pricu...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Tiram Kakva je zverina bio.. Znas sta ako neko ima sony1 i iss daj da se skupimo

                  Ma samo prodjes po strani centarsut i bilo je bitno da imas glavonju u ekipi i to je siguran gol ;)

                  ps: A golovi iz slobodnjaka sa 40 i kusur metara
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • A i Anri je bio ubica, ne koliko Seva ali da vidim toga ko ce ga zaustavit' na brzinu
                    Dupli pas bio L1 i X, kako je to lagano prolazilo
                    sigpic

                    Comment


                    • Mene smatrali ludim posto mi Davids igrao sredinu, gde je po svim propisima i trebao da igra Dupli pas je bio zabranjen jedno vreme Nije moglo da se igra osim ako postavis pravi bedem ispred gola i igras kontre. Ma cak i tad je prolazilo ko ludo.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Mene smatrali ludim posto mi Davids igrao sredinu, gde je po svim propisima i trebao da igra Dupli pas je bio zabranjen jedno vreme Nije moglo da se igra osim ako postavis pravi bedem ispred gola i igras kontre. Ma cak i tad je prolazilo ko ludo.
                        Ma samo trokut

                        Viera lagano dole za Wiltorda,ubacis a Kanu se samo postavi i cao,zdravo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kakav je to fudbal bio! Zinedin Zidan

                          Se neko seca da je moglo da se igra tj da se otkljuca tim sveta?

                          Tim Evrope vs Ostatak sveta

                          a lob 2x kocka ili l1 kocka
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • 3 gola posvecujem kumu Akanu koji je bio najveca podrska u stavljanju u isti kos sa Kraljem i Bunjom <3

                            ,,Најуспешнији стрелац у досадашњем делу такмичења је Душан Димитријевић из Радио Београда са три поготка.''

                            Kondicija prekaljena...sutra za prolaz dalje Jos 2 komada da dam i dosta.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • A all-star je bio prava furka, nema kartona pa makar polomio noge i ruke protivniku. Evropa protiv sveta, ne znas koga da biras. Recoba, Arce, Carlos, Batistuta, Ronaldo, Rivaldo, Denilson, Cafu... pusta secanja

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                A all-star je bio prava furka, nema kartona pa makar polomio noge i ruke protivniku. Evropa protiv sveta, ne znas koga da biras. Recoba, Arce, Carlos, Batistuta, Ronaldo, Rivaldo, Denilson, Cafu... pusta secanja
                                Ne mogu se vise sloziti!

                                ps: secam se sa burezerom stavimo tekmu na 45 minuta i pikaj udri...


                                A tim Holandije!? pa kad vratis Van Bastena, Gulita i Rajkarda sprdnja najvece vrste
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X