Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde i ti preterujes sa drugih planeta , samo 40km visine jbt
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nece on ni danas skociti.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Trebo da skoči u 14:00h pa pomjerili za 15:30 i evo prije nkoliko trenutaka pomjeriše skok za 16:50............ sve u svemu od skoka neće biti ništa.

        Comment


        • Koga bre oni vise zajebavaju, treba ih tuziti za ovo cimanje jebo ga pas!

          Jos i ako bi poleteo oko 5, a od toga nema nista, dok dostigne odredjenu visinu, to traje dva i po sata.
          Last edited by Skrillex; 14-10-12, 13:34.

          Comment


          • Meh, to je delom i marketinsko zavlacenje, ali stvarno jure i savrsene uslove. Pratim projekat od pocetka 2007. i jedva cekam da skoci.

            Kontam da ce skociti danas, bar tako kaze onaj Day sto im je meteorolog u timu. Samo da mogu da odvoje balon od zemlje, dalje ce lako.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • http://www.sportklub.info/forum/thre...898#post873898

              Evo da ne pricamo o Stratosu na nekoliko tema.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Pa da, sad će žena biti kriva
                Poenta je da tu nema ni krivca ni krivice...

                Originally posted by stefan12 View Post
                Ja mislim da je on jedna budala kao i onaj Nik Wallenda rizikuju zivot bezveze.
                Sto je budala?

                Originally posted by asprilja View Post
                Pa narkomanija je nacin zivota, zivi se ceo zivot. Pa jel njegova majka, otac, sin, kcerka imaju udela u tome? Nije porodica samo zena. A kad smo kod zene, upozna i zena narkomana koji se gudrira samo vikendom, misli nije nista strasno i zavoli ga. Tako je ova verovatno njega upoznala dok je skakao padobranom, u medjuvremenu je poceo da skace sa drugih planeta.
                Vidi, poredjenje sa narkomanijom bas i ne ide. Ako ces tako, sta je sa automoto sportistima? Sta je sa sportistima koji se bave drugim ekstremnim sportovima? Da li i oni onda mogu da idu u ravan sa narkomanijom, da li su i njihove porodice lude? Slazem se da porodica nije zena, ali su deca logicna posledica nekih desavanja bas sa tom istom zenom. A roditelji takvih osoba, ocevi velikom vecinom, su se u velikom broju slucajeva bavili tako necim.

                Comment


                • ^

                  Poredis automotosport (f1,motogp,nascar...) sa skokom sa 40km visine njemu su sanse oko 50-50 ovima 99-1 da ce preziveti sezonu ne trku
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    ^

                    Poredis automotosport (f1,motogp,nascar...) sa skokom sa 40km visine njemu su sanse oko 50-50 ovima 99-1 da ce preziveti sezonu ne trku
                    Baumgartner je napravio bogznakoliko skokova padobranom sa nekih "normalnih" visina, kao i veliki broj nekih drugih ljudi. Ovaj skok ce izvesti (mozda i ne) sada i verovatno nikada vise. Dok se ne pojavi neki drugi "Baumgartner"... Njegove sanse mogu da budu 50-50, jednom. U automoto sportu, sa svim sportovima koje si i sam nabrojao, sanse su 99-1, ali na svake 2, 3 nedelje. Da li su Simonceli, Sena, Kato, Tomizava i neki drugi momci takodje imali sanse 99-1?

                    Comment


                    • Naravno da jesu , na svakih 100 trka se desi da pogine neko , u f1 niko nije poginuo dugo vremena , u motogp nazalost simonceli ali pre toga nije isto niko dugo , ne desava se tako cesto dok ovaj ima vece sanse po meni da pogine
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Da su manje rizicni sportovi od ovog poduhvata, jesu. Ali ce se 100+ trka odvoziti za jednu godinu, a ovaj skok samo sada. Gde je veca sansa za neki tragican ishod? Pride, Feliks je sam, a kandidata u trkama je brdo... Poenta je da svi oni stavljaju glavu u torbu zarad licne pasije, novca, slave, cega god... Tih 50-50 ili 99-1 ne znace ama bas nista...

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Naravno da jesu , na svakih 100 trka se desi da pogine neko , u f1 niko nije poginuo dugo vremena , u motogp nazalost simonceli ali pre toga nije isto niko dugo , ne desava se tako cesto dok ovaj ima vece sanse po meni da pogine
                          Daidziro 2003. Ja ne mogu da verujem da postoji iko ko osudjuje ovo sto radi Feliks. Pricamo o jednom od najvecih dogadjaja od pocetka 21. veka. Mozda i najveci naucni projekat od Apolo misija. Podaci dobijeni danas koristice se u sledecih nekoliko decenija. I nastavite na temi, nije valjda dzabe otvorena
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Niti osudjujem niti ododbravam ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Daidziro 2003. Ja ne mogu da verujem da postoji iko ko osudjuje ovo sto radi Feliks. Pricamo o jednom od najvecih dogadjaja od pocetka 21. veka. Mozda i najveci naucni projekat od Apolo misija. Podaci dobijeni danas koristice se u sledecih nekoliko decenija. I nastavite na temi, nije valjda dzabe otvorena
                              Uz sve sto si napisao, apsolutno tacno, meni je totalno da ga neko naziva budalom u losem smislu te reci, i da ga pritom deklarise kao mentola koji ne misli na svoju porodicu, ili statijaznam.

                              Odosmo u off na off-u...

                              Comment


                              • http://45football.com/

                                Stranica posvecena skupljanju gramofonskih ploca sa pjesmama o nogometnim klubovima i sve se moze poslusati
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X