Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Izbori u Bosni apsolutni hit

      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Hahahaha, ludnica. Ovaj čovjek vedra čela što napravi čaršiju od sela () je davno bio u modi sa ovim sloganom, tačnije prije nekih 5-6 godina je bio kandidat za načelnika Trnova čini mi se, ali dobro i danas se spominje.

        Rajin izbor - prekucao.

        Last edited by Merlin; 21-09-12, 12:10.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Savio sam se kad sam citao. Ovoga nema nigdje, kakva sprdnja od kampanje, ne znas da li bi plakao ili se smijao.



          Ovome se jos smijem. Bogdan brat jedini! Pogledaj ti njemu face, dovoljno ga je samo vidjeti da skontas da nije u stanju drzati kasiku lijevom rukom a kamoli da uradi nesto ozbiljnije.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Jooj je l' moguce ovo ??? Ne znas da l' da se smejes ili da places...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ovo je Balkan, sve je moguce.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment




              • Zanimljiv video...
                Najvise se ratovalo u Evropi. Ubjedljivo najvise!
                Last edited by bracala; 21-09-12, 16:40.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Pa gde bi druge nego u Evropi? Imas jos bliski i daleki istok i na tome ti pociva civilizacija.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • A od tih ratovanja po Evropi po slobodnoj proceni 70% pohoda se zaukcavalo i zavrsavalo pogodite gde?

                    Comment




                    • Rukfas brat moj izbor!
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Stanoje dominira , doveden kad su bili 15. da izbori opstanak , posle ovog kola ce biti 6. , 6. utakmica bez poraza u nizu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Ovo je bilo glasno smijanje
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/vesti/fo...tona-sa-zemlje
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=cCpSV...feature=relmfu
                                Koliko je ovaj Andjus prozvizdao
                                Koji li mu car gostuje na svet plus u 18-30?

                                Comment

                                Working...
                                X