Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    A vec mogu da zamislim Patetisao si sigurno i bar jednom si se slikao sa nekom "zvezdom". Znajuci tebe sa nekim sportistom. I onda je garant prvi komentar bio " najveci uspeh u karijeri tog lika"
    Patetisao nisam ali preterivao u pokusaju da ispadnem duhovit non-stop, na sta je to licilo...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Patetisao nisam ali preterivao u pokusaju da ispadnem duhovit non-stop, na sta je to licilo...
      Najgori su mi likovi koji pate za devojkom, pa ubio bih to jbt. Postavlja neke pesme, tuzne smajlije ponasa se kao jaja da su mu odsekli.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Najgori su mi likovi koji pate za devojkom, pa ubio bih to jbt. Postavlja neke pesme, tuzne smajlije ponasa se kao jaja da su mu odsekli.
        Nije ni to problem, priraste ti neka za srce ali i tu treba biti dostojanstven, cutis i prodje te.
        sigpic

        Comment


        • Forum je dobio nove crvene mocne rendzere.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Forum je dobio nove crvene mocne rendzere.
            Prvi admin ikad koji navija za Liverpul. Mandusic ponovo pokazao svoju velicinu i plemenitost.
            sigpic

            Comment


            • aj probajte da odgledate ovaj klip manje od 20 puta
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment




              • Jo van cha!

                Comment


                • Hhahahahahhhhhhhhhhqahahahahahahahhahahahahahahah idi bre ispljuvo sam sve zivo kolom.

                  Djura je ovo prodao za 900k
                  sigpic

                  Comment


                  • Brat najrodjeniji. Potpisujem da sam bolji fudbaler od njega

                    Comment


                    • Kako je ovo promasio Ovo bi klinci iz predskolskog pogodili Tacno ne verujem koji as jos se u stativu zabio Jos sto rece za milion prodat
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • U cemu je fora pa trenutno ima vise administratora nego ostalih forumasa?
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Fora je u tome da medju dosadasnjim adminima vlada neka euforija,bas neko dobro raspolozenje je bilo medju moderatorskim timom i odluce se meni i Nash-u da ukazu povjerenje,znaci najbolji potez od kad je foruma,svi gore se slozili i aminovali.Ljuba je posebna prica,on je sada i sajt admin,vjerovatno ce i facebook stranicu da preuzme,krenulo covjeku jbt pravo...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Fora je u tome da medju dosadasnjim adminima vlada neka euforija,bas neko dobro raspolozenje je bilo medju moderatorskim timom i odluce se meni i Nash-u da ukazu povjerenje,znaci najbolji potez od kad je foruma,svi gore se slozili i aminovali.Ljuba je posebna prica,on je sada i sajt admin,vjerovatno ce i facebook stranicu da preuzme,krenulo covjeku jbt pravo...
                            Nas kartel najjaci na vrhu piramide!
                            sigpic

                            Comment


                            • Pocinje fudbalska H2H liga, u ovaj topic prijavljujete:
                              http://www.sportklub.info/forum/thre...mjedbe/page214

                              Evo i pravila, ako hocete da igrate:
                              http://www.sportklub.info/forum/thre...-i-H2H-ligu-SK!
                              sigpic

                              Comment


                              • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X