Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Batali Dzo, ko si ti? Sta si ti uradio za ovaj forum? Svako tvoje krsenje pravila ce biti rezultirano brisanjem ili prebacivanjem postova, uvrijedi nekoga i dobices ban. Ovo je takav forum da nema dvostrukih arsina FTW <3
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Ja bi takvim ko ti iskljucio televizor iz struje.
      Nije smijesno, majmune.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • FTW <3
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Batali Dzo, ko si ti? Sta si ti uradio za ovaj forum? Svako tvoje krsenje pravila ce biti rezultirano brisanjem ili prebacivanjem postova, uvrijedi nekoga i dobices ban. Ovo je takav forum da nema dvostrukih arsina FTW <3
          Pa dobro jesam i ja nesto uradio,ali ni blizu ko brat LBJ.

          Jeste nekad vrijedjao muslimane,crnce,Jevreje,90% postova mu je provociranje,ali on je toliko uradio za ovaj forum da sam i ja za to da mu se tolerise.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • http://en.wikipedia.org/wiki/LeBron_James http://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Cole Prvi je popularniji, moraš mijenjati nick pa će i tebi biti sve dozvoljeno.

            Comment


            • Vid' kako vlast odmah doskoči, al' dosetiće se i Vlasi.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash
                Verovatno sam bio negde, cirkao Chivas i puckao tompuse uz drustvo lepih devojaka ali to nije ni vazno.

                A zasto sam ga lajkovao, ne secam se. Lajkovao bih opet verovatno, ne njemu, bilo kome, ubacujes se svuda, napises nesto a ustvari nista. Kako da ne ide coveku na zivce?

                Daleko od toga da nisam gresio i preterivao kao i svi ostali ovde u nekim stvarima, od toga ne bezim.
                Jao brate blam me, pa jos uvek ne smes da udjes u klubove siso maloletna Porasti pa puckaj tompuse
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Jao brate blam me, pa jos uvek ne smes da udjes u klubove siso maloletna Porasti pa puckaj tompuse
                  Ma prodaju maglu, mozes uci manje-vise gde hoces ako znas da se snadjes i pregovaras.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ma prodaju maglu, mozes uci manje-vise gde hoces ako znas da se snadjes i pregovaras.
                    Znam mene su pustali svuda zbog brata a kasnije zbog sestre. Idi bre ja u Amneziju isao sa 15 godina, neke sa 18 nece da puste.
                    Al kakav Chivas, Jim Beam ili Kanadski, to su mi omiljeni, mada ih slabo ima.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Znam mene su pustali svuda zbog brata a kasnije zbog sestre. Idi bre ja u Amneziju isao sa 15 godina, neke sa 18 nece da puste.
                      Al kakav Chivas, Jim Beam ili Kanadski, to su mi omiljeni, mada ih slabo ima.
                      Ma ono sam ubacio sta mi prvo palo na pamet cisto zbog Olje, lep odgovor na njeno pitanje.

                      Kad rece Amnezija sa 15, bilo to pre dve godine, Pena Party. Pustise penu a ortak i ja sa sprata soramo po masi, niko nista ne konta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Od Bastiona nista vala ove god, a tamo kakve su zuraje A jesi skrnav brate, pomalo i nastran pissing po masi
                        Ju pa ja nzm da sam te video da to radis nasao bih te vala ispod kamena
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Od Bastiona nista vala ove god, a tamo kakve su zuraje A jesi skrnav brate, pomalo i nastran pissing po masi
                          Ju pa ja nzm da sam te video da to radis nasao bih te vala ispod kamena
                          Ma to je tad bilo, duplo sam sad normalniji, mislili da smo ludi sto idemo u Amneziju, mani nas. Sramota me kakav sam bio, sta sam radio uzivo, sta sam pisao po fb.

                          Ne znam sta je sa Bastionom, navodno neki kriminal u pitanju pa je propao ali tako sam samo nacuo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ma to je tad bilo, duplo sam sad normalniji, mislili da smo ludi sto idemo u Amneziju, mani nas. Sramota me kakav sam bio, sta sam radio uzivo, sta sam pisao po fb.

                            Ne znam sta je sa Bastionom, navodno neki kriminal u pitanju pa je propao ali tako sam samo nacuo.
                            Lepa?
                            Poljubac?
                            Mrak?
                            Sta mi se svidja na tebi?
                            Slikanje?

                            Nisi valjda
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Lepa?
                              Poljubac?
                              Mrak?
                              Sta mi se svidja na tebi?
                              Slikanje?

                              Nisi valjda
                              Dotle nisam dosao ali kakvi su to statusi bili, kakve gluposti samo da se privuce paznja. Deaktiviranje tog govneta nesto najpametnije sto sam uradio u zivotu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Dotle nisam dosao ali kakvi su to statusi bili, kakve gluposti samo da se privuce paznja. Deaktiviranje tog govneta nesto najpametnije sto sam uradio u zivotu.
                                A vec mogu da zamislim Patetisao si sigurno i bar jednom si se slikao sa nekom "zvezdom". Znajuci tebe sa nekim sportistom. I onda je garant prvi komentar bio " najveci uspeh u karijeri tog lika"
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X