Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i igraće se pred kamernom atmosferom, kažnjeni smo jedan meč bez publike.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Pa i igraće se pred kamernom atmosferom, kažnjeni smo jedan meč bez publike.
      Koliko su me izbacili iz takta i svojom sramotom pomutili razum da sam totalno smetno s uma. I bolje što Litvu dočekujemo pod katancem jer bi u suprotnom pojedinci dobili zaslužene salve uvreda. Ne bi se igralo u nimalo prijatnom ambijentu.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • I tih 5 hiljada će dovesti ovi iz stranke svoje botove.

        Ko će da gleda ovu bedu sa ovim jadnikom moralnim na klupi.

        Comment


        • Biće bolje braćo, biće bolje, ne klonite duhom.

          Comment


          • Eto ja za tu kaznu nisam ni znao.....a i bolje.

            Comment


            • Ne znam jel mu sufliro neko ili je Krlo stvarno bio ubeđen u igru sa tri pozadi znajući kako Ukrajinci imaju nezgodne i prodorne igrače. Apsolutno petarda ide na dušu selektora zbog katastrofalne postavke i taktike i da ima imalo ponosa već u Lavovu bi kovertirao neopozivu ostavku.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Meni se postavka svidela izuzev Kolarova na štoperu i Adema na veznom na istoj ( levoj ) strani, a i uopšte.

                Jbg.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Na tvoju veliku žalost, mi tu ne pripadamo.
                  Naravno da pripadamo dnu evropskog fudbala, imamo odlicne igrace ali nemamo nikakv tim. I igracima je muka sto moraju da dolaze.

                  Comment


                  • Jel ima jos neko da je na 0-3 poceo da navija za Ukrajinu i petardu?

                    E jarani jarani.... nego izgleda da su se malko i posvadjali jer ga ovaj nije stedeo u studiju. Ostala su samo dvojica jarana... onaj iz loze je ovom drugom verovatno slao poruke telefonom o postavi i koje izmene da izvrsi.

                    Nemojte da spominjete Muslina za poredjenje... on se covek bavi trenerskim poslom.

                    Comment


                    • Nas savez je svetsko dno,kriminalci klasicni,ovde stvarno igraci nisu nista krivi.Nemaju selektora,razni kriminalci se vrte oko njih,otimaju im procente od transfera,verovatno tu ima i pretnji i raznih cuda,u takvoj atmosferi nema tih igraca koji mogu da odigraju dobru utakmicu. Ja samo ne razumem zasto se svi ne pobune kao Milivojevic,Nastasic,Ivanovic,pa neka igra Kokeza.

                      Comment


                      • Nije baš da su igrači cvećke pa su amnestirani od kritika. Večerašnje sramno izdanje treba da ih stid em sram.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Reč selektora: Odgovornost je moja, život ide dalje
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Tim je bio dobar al za Litvaniju kuci, ne mozes tako ofanzivno na strani da igras. Prijovic je bio bespotreban, mesto njega neki zadnji vezni..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ok je igra sa dva špica. Dobili smo ono što smo dugo tražili. Problem što srpski napadači nisu imali pristojne lopte da pokušaju ugroziti Pjatova.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Kako igraci mogu biti krivi kad tzv. selektor stavi Ljajica da igra zadnjeg veznog,kad stavi Kolarova i Spajica na stopera,kad Tadic celu utakmicu nije znao sta treba da igra,davio se s Ljajicem da dodje do lopte,kad taktike uopste nema nego kao da ih s ulice skupio.

                                Comment

                                Working...
                                X