Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    A sto Mladja to tako radi?
    Prvo trideset i kusur, pa onda spusti na 27, pa ce mozda sutra da spusti na 26???
    Cemu sve to???
    Nije bilo 30 i kurus, ovo je prvi spisak.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Cemu sve to???
      Na pripremama će se videti ko su najspremniji, možda dođe do još neke povrede, tako da će na kraju ostati oni koji najviše mogu.
      Pripreme će nam verovatno ličiti na rat, pošto se neki genijalac dosetio da igramo sa prljavim južnoamerikancima i to su izabrali najprljavije od najprljavijih, Čile, a ni Bolivija ne zaostaje.

      Odbrana ostaje ubedljivo najveći problem, ako budemo igrali sa 4 u liniji sa Tošićem i Kolarovim polulevo i levo, piši propalo u startu.
      U tom smislu bi nam na pripremema bio veoma zdrav i koristan jedan debeli debakl a la Maroko, samo mnogo, mnogo gori sa bar četiri komada u mreži, da razveje iluzije o Kolarovu i Tošiću.
      Miloš Veljković i Milan Rodić su druga priča, to je već mnogo ozbiljnije.
      Odbrana: Rukavina-Ivanović-Veljković-Rodić je najbolja opcija iz ove izabrane ekipe.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Tosic ne moze da pokrije levog beka tako da mislim da je Rodic siguran putnik. Golman svakako, najverovatnije Nastasic, Spajic(ne vidim svrhu pozivanja ),Grujic trenutno nema mesta ..

        Gudelj, Basta ? Mislim da je bilo mesta na sirem spisku.

        (jebena baterija) edit: Bicemo u velikom problemu u slucaju povrede/suspenzije Matica ili Milivojevica, iz tog razloga mislim da je bilo mesta za Gudelja. Takodje , "selektor" je neopravdano zaboravio Fejsu (na prethodne 2 prijateljske je morao da proveri igrace poput Fejse ).
        Last edited by Ja Civi; 24-05-18, 14:45.

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          Tosic ne moze da pokrije levog beka tako da mislim da je Rodic siguran putnik. Golman svakako, najverovatnije Nastasic, Spajic(ne vidim svrhu pozivanja ),Grujic trenutno nema mesta ..

          Gudelj, Basta ? Mislim da je bilo mesta na sirem spisku.

          (jebena baterija) edit: Bicemo u velikom problemu u slucaju povrede/suspenzije Matica ili Milivojevica, iz tog razloga mislim da je bilo mesta za Gudelja. Takodje , "selektor" je neopravdano zaboravio Fejsu (na prethodne 2 prijateljske je morao da proveri igrace poput Fejse ).
          Iskreno, u životu ne bih zvao igrača koji ode u Kinu da igra fudbal u najboljim godinama. I Grujic i Maksimovic i Fejsa zasluzuju poziv pre njega. Kakav manjak sportskih ambicija.

          Comment


          • Imas prilike da gledas Gudelja na SK potom donesi zakljucak (gledao par utakmica i bio je sasvim dobar). I Tošić je presao u kinesku ligu, ako ce mo tako

            Gudelj iz razloga jer moze da pokrije vise pozicija (levi spoljni, zadnji vezni ... ). Da ponovim, neka nam je bog u pomoci ako "maestro" planira da igra sa 1 zasnjim veznim, ili se neko ne daj boze povredi ili zaradi kartone .

            Comment


            • Ako se uzme u obzir da se mora ići sa tri golmana i da na svakoj poziciji moramo da imamo po dva igrača onda otpadaju jedan golman plus Nastasić-Spajić(Zavisi od povrede), Radonjić i Luka Jović. Ako pak Krstajić odluči da povede špica viška umesto jednog rezervnog DM/CM-a što bih ja voleo onda otpadaju golman, Nastasić(Spajić), Radonjić, Maksimović-Grujić. Sve ima smisla osim vodjenje Radonjića i za njega je širi spisak limit uostalom smatraću njegov odlazak klasičnim menadžerisanjem. Mada Zvezda je ispoštovana sa Rodićem koji ide 90% tako da ne verujem da će se i Radonjić naći tamo. Po meni on je jedini 100% out(Ako gledamo fudbalski) sve ostalo je moguće i zavisi od povreda i spremnosti.
              Last edited by Chiwwi; 24-05-18, 15:30.

              Comment


              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                Imas prilike da gledas Gudelja na SK potom donesi zakljucak (gledao par utakmica i bio je sasvim dobar). I Tošić je presao u kinesku ligu, ako ce mo tako

                Gudelj iz razloga jer moze da pokrije vise pozicija (levi spoljni, zadnji vezni ... ). Da ponovim, neka nam je bog u pomoci ako "maestro" planira da igra sa 1 zasnjim veznim, ili se neko ne daj boze povredi ili zaradi kartone .
                Što se tiče Tošića - rekao sam u najboljim godinama. Stvarno nemam vremena da gledam kako par money-huntera lome one amatere tamo, svaka čast ako igra dobro ali to mi apsolitno ništa ne znaci.

                Ne verujem da ce menjati formaciju, igracemo 4-2-3-1, a za Bastu sam dao svoj sud, Bane ce uskocoti na desnog beka ako bude potrebe, s tim da mozda pocne protiv Brazila/Švajcarake kao neka defanzivnija varijanta formacije.

                U slucaju da se Matic/Milivojevic, ne daj Boze, povrede jesmo u problemu, slazem se, ali imamo dovoljno igraca koji bi, uz male modifikacije formacije, mogli da iznesu te pozicije.

                Ako planira da igra sa jednim napadacem, ne bi me cudilo da na kraju povede i Grujica i Maksimovica a da Jovic otpadne sa ovog spiska.
                Last edited by F ili P; 24-05-18, 15:25.

                Comment


                • Korektan i trenutno najbolji spisak. Jos ce 4 igraca otpasti,od toga golman i jos tri. Na koja tri da tipujem ja nemam pojma a verovatno ni Krstajic.

                  Videcemo,docekasmo i spisak konacno ali ovo je ono manje vise sto se ocekivalo,iznenadjenje,nema kineskog superstara
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Bleki je zamena na desnom beku. Mi smo izuzetno potentna reprezentacija kada je ofanziva u pitanju i imamo polivalentne igrace sredine terena, ali ni izbliza nemamo zamenu za dvojac u def igri ( zbog toga smatram sa je bio potreban jos jedan zadnji vezni, Gudelj npr, Fejsa je takodje standardan )

                    Meni su najveći problem Kolarov/Rukavina i krilni igraci u fazi odbrane, nedovljno brzo vracanje i zatvaranje strane.

                    Da vidimo konacan spisak, mozda ce nam biti jasnije ideje "selektora" .

                    Comment


                    • Realno ako se Nastasic oporavi onda mogu da otpadnu i Spajic i Rodic.
                      Last edited by F ili P; 24-05-18, 15:33.

                      Comment


                      • Mnogo veći problem će biti ako se povredi Rukavina negoli Milivojević. Tu imamo i Matića, Maksimovića i Grujića a i SMS može da se "spusti" ako je stani-pani. Ovako ukoliko se povredi Rukavina, Bane mora na beka, Tošić i Veljković u sredinu i Kolarov kontra. To je već problem i ne treba se šaliti sa vodjenjem Nastasića ukoliko je rovit mada je i on kiksara kao i Maksimović tako da neće biti štete.

                        Takodje problem su i samo dva špica ako budemo bili primorani da prebacimo na 442 zadnjih 20 min. Mislim da Luka Jović mora da ide a da jedan od Grujić-Maksimović otpada. Radonjić se podrazumeva.

                        Nastasić, (Grujić-Maksimović) i Radonjić plus golman.
                        To je po meni višak.
                        Last edited by Chiwwi; 24-05-18, 15:41.

                        Comment


                        • Opet ja Bleki je alternativa Rukavini, Rodic Kolarovu, tako da mislim da su oni siurni putnici. Da, velika bi greska bila odstranjivanje Jovica, jer moze da odigra i na krilnoj (naravno u napadu ) poziciji.


                          Ako sam dobro razumeo , dva igraca su u 'rezervi', zbog eventualnih povreda, 23+2 ce biti spisak..

                          Nego, kako vam se cini ambijent na konferenciji , satorce, kafanske plasticne stolice, nedostajali su samo trubaci

                          Comment


                          • Ambijent je bio sveCki..

                            Nego sve zaboravim da pitam. Šta je sa Stojketom dali se oporavio i dali je branio u finalu kupa, nisam pratio.

                            Comment


                            • Jeste.

                              I "selektor" je izjavio da ce na prijateljskim probati igrace koji su imali manju minutazu, sto u klubovima , sto u reprezentaciji.

                              Comment


                              • Sva priča pada u vodu ako na startu pobedimo Kostariku, i kritike za izbor igrača i plan priprema i izbor protivnika na pripremama i izbor formacije.

                                Na papiru nam mnogo više odgovara 3-4-3 koja nam je donela trijumf u kvalifikacijama, nego 4-3-3 koja nam je donela pobedu u Kini i raspad sistema protiv Maroka. Po svemu sudeći biće ipak 4-2-3-1 sa kojom smo ostali neporaženi u Republici Koreji i koja nam je donela dominaciju nad Nigerijom.

                                Što se Nastasića tiče očekujem da će sigurno putovati. Krstajić mu veruje, ali to je greška. Nastasiću sve najbolje, ali previše katastrofalnih grešaka je pravio da bi mu sada opet bilo ukazano poverenje.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X