Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by deki94 View Post
    Koja bi vi četiri napadača pozvali na SP da se bili na mjestu Antića?
    Zigic,Lazovic,Sulejmani i Mrdja.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by deki94 View Post
      1. Za to ranije se ne mogu sjećati, jer nisam bio ni rođen.
      2.Pantelić igra za reprezentaciju Srbije i je zaslužan za sve dosadašnje pobjede reprezentacije kao i svi ostali. Oni su tim, a ne skup pojedinaca i tako molim vas nemoj da ih razdvajate.
      Pitanje:
      Koja bi vi četiri napadača pozvali na SP da se bili na mjestu Antića?
      deki94,
      Radije bih kao trener (ja sam, između ostalog - i viši fudbalski trener) izveo na teren 10 igrača, samo da u timu nemam Pantelića!
      Tada, pre i za vreme Mundijala u Africi, mislim da bih se opredelio (ali samo u to vreme!) za imena, po ovom redosledu: Mrđa, Lazović, Žigić, Sulejmani ili Lane Jovanović (u špicu, ali samo u tandrmu s Žigićem, jer je brz, dribla i šutira - potez igrač!)...
      Čak bih radije poveo jednog od mladih talentovanih iz mlade reprezentacije, samo ne Pantelića, jer ni jedan od mladih ne bi bio gori od njega! Da pomenem, recimo: Šćepovića, Kaluđerovića, Ubiparipa... Samo ne P... (čitaj kako hoćeš!)...
      Fudbal jeste timska igra, svi su zaslužni za uspeh podjednako, ali tvrdim ti, da bi s nekim drugim boljim od Pantelića, naš rezultat svakako bio bolji... Ne zameram ti što tako misliš, jer smatram da još uvek nisi dovoljno sagledao "Pantelićev lik i delo!"... (On je veliki folirant, mnogo toga radi smišljeno i perfidno...)
      Baš me zanima, da li se slažeš, i koliko!? ... Poštovanje!
      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

      Comment


      • Originally posted by Dragooon View Post
        JOŠ SAMO JEDANPUT O PANTELIĆU!
        Deki94,
        ono što sam pominjao i mislio o Panteliću pre ovih utakmica (Beograd i Talin), isto mislim i sada. Ovo sada nije bilo „pljuvanje“, već mišljenje...
        Slažem se da su naši vrhunski sportisti najbolji promoteri Srbije u svetu – naš PONOS! Posebno u protekle dve decenije (A, ranije, ne sećaš se ili imaš „prekid filma“!?)
        Međutim, postoji samo jedno pitanje: Gde je u svemu tome ime – PANTELIĆ!?... Niti je vrhunski sportista niti je pronosio slavu OTADžBINE Srbije... Niti ume u životu da sastavi iole složeniju rečenicu (toliko o njegovoj opštoj inteligenciji!), a da ta rečenica ima veze s mozgom, naravno!!! Pozdrav!
        Nadji mi jednog fudbalera koji moze da slozi recenicu i ljubim te u dupe!

        Comment


        • Ubiparipa u reprezentaciju! http://www.sportske.net/vest/medjuna...eha-40097.html

          Comment


          • Originally posted by Dragooon View Post
            deki94,
            Radije bih kao trener (ja sam, između ostalog - i viši fudbalski trener) izveo na teren 10 igrača, samo da u timu nemam Pantelića!
            Tada, pre i za vreme Mundijala u Africi, mislim da bih se opredelio (ali samo u to vreme!) za imena, po ovom redosledu: Mrđa, Lazović, Žigić, Sulejmani ili Lane Jovanović (u špicu, ali samo u tandrmu s Žigićem, jer je brz, dribla i šutira - potez igrač!)...
            Čak bih radije poveo jednog od mladih talentovanih iz mlade reprezentacije, samo ne Pantelića, jer ni jedan od mladih ne bi bio gori od njega! Da pomenem, recimo: Šćepovića, Kaluđerovića, Ubiparipa... Samo ne P... (čitaj kako hoćeš!)...
            Fudbal jeste timska igra, svi su zaslužni za uspeh podjednako, ali tvrdim ti, da bi s nekim drugim boljim od Pantelića, naš rezultat svakako bio bolji... Ne zameram ti što tako misliš, jer smatram da još uvek nisi dovoljno sagledao "Pantelićev lik i delo!"... (On je veliki folirant, mnogo toga radi smišljeno i perfidno...)
            Baš me zanima, da li se slažeš, i koliko!? ... Poštovanje!
            Mi boljih napadača od Žigića i Pantelića nemamo. Lazović je prosječan, Mrđa kada ide 1 na 1 on pogađa golmana, umjesto gol. Mlade koji si spomenuo nisu po svojim igrama zaslužili da idu na SP, lako je davati golove Javoru, Metalcu i ostalim fudbalskim "velekanima". Inače vidim mnogi nešta zaboravljaju.
            Ko je dao gol protiv Australije na SP?

            Comment


            • Originally posted by deki94 View Post
              Mi boljih napadača od Žigića i Pantelića nemamo. Lazović je prosječan, Mrđa kada ide 1 na 1 on pogađa golmana, umjesto gol. Mlade koji si spomenuo nisu po svojim igrama zaslužili da idu na SP, lako je davati golove Javoru, Metalcu i ostalim fudbalskim "velekanima". Inače vidim mnogi nešta zaboravljaju.
              Ko je dao gol protiv Australije na SP?

              Već duže nemamo dobrih klasnih napadača. Među slabima je izlišno izdvajati ko je malo bolji ili malo gori – ostaje da su svi nedovoljno dobri (nedovoljno ni fudbalski ni po sportskoj inteligenciji!)...
              Vidim da si, kada je o Panteliću reč, previše subjektivan (valjda iz samo tebi znanih razloga!), pa ne možeš da budeš dovoljno - objektivan!
              Ostaje mi jedino da respektujem tvoje mišljenje... Pozdrav!
              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Originally posted by Dragooon View Post
                Već duže nemamo dobrih klasnih napadača. Među slabima je izlišno izdvajati ko je malo bolji ili malo gori – ostaje da su svi nedovoljno dobri (nedovoljno ni fudbalski ni po sportskoj inteligenciji!)...
                Vidim da si, kada je o Panteliću reč, previše subjektivan (valjda iz samo tebi znanih razloga!), pa ne možeš da budeš dovoljno - objektivan!
                Ostaje mi jedino da respektujem tvoje mišljenje... Pozdrav!
                Ziva istina!

                Comment


                • Originally posted by Dragooon View Post
                  Već duže nemamo dobrih klasnih napadača. Među slabima je izlišno izdvajati ko je malo bolji ili malo gori – ostaje da su svi nedovoljno dobri (nedovoljno ni fudbalski ni po sportskoj inteligenciji!)...
                  Vidim da si, kada je o Panteliću reč, previše subjektivan (valjda iz samo tebi znanih razloga!), pa ne možeš da budeš dovoljno - objektivan!
                  Ostaje mi jedino da respektujem tvoje mišljenje... Pozdrav!
                  Sa prvih šest riječi se u potpunosti slažem. Što se tiče toga da sam subjektivan to nije tačno, nego sam realan. Pantelić igra za Srbiju svim srcem i radi toga ga poštujem i branim.

                  Comment


                  • Originally posted by deki94 View Post
                    Sa prvih šest riječi se u potpunosti slažem. Što se tiče toga da sam subjektivan to nije tačno, nego sam realan. Pantelić igra za Srbiju svim srcem i radi toga ga poštujem i branim.
                    Deki, mi se suštinski razlikujemo u mišljenju o Panteliću... Neću da se ponavljam...! Kažeš da On igra za Srbuju "SVIM SRCEM"... Znači, nemamo isti stav i kriterijum, šta to znači: SVIM SRCEM! Ja prepoznajem u njemu uglavnom foliranta, a na tebe to njegovo ponašanje deluje drugačije... Hemija, valjda! Šta da se radi!?
                    Trenutno (danas) mislim da bi najispravnije bilo da neko od mlađih dobije priliku i da stasava zajedno sa: Ljajićem, Sulejmanijem, Z.Tošićem, Krasićem, Ninkovićem... Sve dok to ne uradimo, stagniramo i gubimo silno vreme!... Pozdrav!
                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • Originally posted by Dragooon View Post
                      Deki, mi se suštinski razlikujemo u mišljenju o Panteliću... Neću da se ponavljam...! Kažeš da On igra za Srbuju "SVIM SRCEM"... Znači, nemamo isti stav i kriterijum, šta to znači: SVIM SRCEM! Ja prepoznajem u njemu uglavnom foliranta, a na tebe to njegovo ponašanje deluje drugačije... Hemija, valjda! Šta da se radi!?
                      Trenutno (danas) mislim da bi najispravnije bilo da neko od mlađih dobije priliku i da stasava zajedno sa: Ljajićem, Sulejmanijem, Z.Tošićem, Krasićem, Ninkovićem... Sve dok to ne uradimo, stagniramo i gubimo silno vreme!... Pozdrav!
                      I ja se slažem sa tim, ali kome dati priliku kada svi naši mladi napadači imaju dvije lijeve, a oni što valjaju idu da igraju za druge reprezentacije (Krkić, Arnautović, onaj iz Ukrajine, Marin)...

                      Comment


                      • Originally posted by deki94 View Post
                        I ja se slažem sa tim, ali kome dati priliku kada svi naši mladi napadači imaju dvije lijeve, a oni što valjaju idu da igraju za druge reprezentacije (Krkić, Arnautović, onaj iz Ukrajine, Marin)...
                        Deki, malo se slažemo..., malo se ne slažemo... Tako ti je to! Fudbal nas, ipak, više spaja... U pravu si, ne da imaju dve leve ili dve desne noge, ono što je još gore, neki kao da imaju glavu za četiri noge! A pitanje koliko levih a koliko desnih... Eto, malo i filosofije...! ...Poštovanje!!!
                        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                        Comment


                        • Originally posted by Dragooon View Post
                          Deki, malo se slažemo..., malo se ne slažemo... Tako ti je to! Fudbal nas, ipak, više spaja... U pravu si, ne da imaju dve leve ili dve desne noge, ono što je još gore, neki kao da imaju glavu za četiri noge! A pitanje koliko levih a koliko desnih... Eto, malo i filosofije...! ...Poštovanje!!!
                          Fudbal nas sve spaja...
                          http://www.youtube.com/watch?v=gvv-EsfxaME
                          I jedan i drugi želimo najbolje našoj reprezentaciji, a sasvim je normalno da postoje različita mišljenja i svijet bi bio dosadan da svi isto razmišljaju...

                          Comment


                          • Originally posted by deki94 View Post
                            Fudbal nas sve spaja...
                            http://www.youtube.com/watch?v=gvv-EsfxaME
                            I jedan i drugi želimo najbolje našoj reprezentaciji, a sasvim je normalno da postoje različita mišljenja i svijet bi bio dosadan da svi isto razmišljaju...
                            deki94, beskrajno ti hvala na YOUTUBE... gledaću svaki put, ako mi dan loše krene! Nema bolje "terapije"!
                            Jedinstvo suprotnosti...! Goool!!! Ćao!
                            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • Nama uvek nesto nedostaje.Kada smo imali pristojne napadace nismo imali odbranu.Sada kada imamo jednu od jacih odbrana (bar po imenima) u napadu teletabisi... Steta za Crnogorce tj Jovetica i Vucinica.Taman nam oni fale

                              Comment


                              • Originally posted by milanche View Post
                                Nama uvek nesto nedostaje.Kada smo imali pristojne napadace nismo imali odbranu.Sada kada imamo jednu od jacih odbrana (bar po imenima) u napadu teletabisi... Steta za Crnogorce tj Jovetica i Vucinica.Taman nam oni fale
                                milanche, tako je, nama uvek fali neki k...., pa tako i u fudbalu! Ne radimo planski, već od danas do sutra! A tu su i naše čudne naravi... Najviše nam smeta nečiji uspeh... Znam da su ovo stvari koje već i vrapci znaju! Ali... Goool!
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X