Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni ja ga necu pljuvati,vredjati i tako to...samo cu reci da ga ne volim...ne volim mnoge nase reprezentativce u svakom sportu,ali zazmurim na jedno oko kad igraju za reprezentaciju

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ni ja ga necu pljuvati,vredjati i tako to...samo cu reci da ga ne volim...ne volim mnoge nase reprezentativce u svakom sportu,ali zazmurim na jedno oko kad igraju za reprezentaciju
      e bravo Ljubo!

      Comment


      • Originally posted by troickifans View Post
        e bravo Ljubo!
        Drago mi je da smo se sporazumeli

        Comment


        • Glupa mi je ova atmosfera koja se sada pravi, a za koju su krivi igraci, i selektor i navijaci. Dobro, razocaravajuce ide u kvalifikacijama, bezveze gubimo bodove od Estonije, Slovenije, doveli smo sebe u u situaciju da grupu koju smo trebali da pocistimo dozivljavamo kao gotovo nepremostivu prepreku. Ali, cemu odmah podele, pljuvanje, potcenjivanje? Citam komentare na sajtovima i doslovno se zgrazavam. Da imam u istoriji negde komentare posle one pobede nad Rumunijom, pa da uporedim, garantujem da bi bilo ljudi sa istim nikovima koji su sve dizali u nebo a sada ih pljulju najstrasnije.
          Kakva se atmosfera konflikta stvorila, dobro ovi nasi i igraju. Na sledecoj utakmici kuci ce garant opet biti ono Zvezda, Partizan, ovaj onaj klinac. Umesto da se ujedinimo u ovim problemima, mi cemo se razjediniti i zakopati taj tim u jos dublju rupu. To nam je problem na drzavnom nivou, ne samo u sportu. Uvek smo mi pametniji, i znali bi da odaberemo bolje od Pizona, sutnemo bolje od Pantelica ili Jovanovica, trcimo bolje od Milijasa ili Petrovica. Ne treba biti zaludjen pa govoriti: sve je super, sve je divno, ali ni ne treba pljuvati sve zivo, pogotovo ako je iz tudjeg tabora.Priznajem da ja imam taj problem sa Racom, ali covek me generalno nervira, isto bi bilo i da je iz Zvezde, i ponekad ne mogu da se suzdrzim. Na kraju, ne mozemo mi resiti te probleme i nema svrhe nervirati se.
          A onda i ovi nasi, pogotovo selektor, umesto da kaze: OK, ne ide trenutno, bice bolje, ne znamo da igramo kad damo gol, gledacemo da to popravimo sledeci put, on po sudijama i glupavom ofsajdu. Jeste ili nije bio, pravilno je ili nepravilno dosudjen, nebitno, nije bio gol, nismo pobedili, idemo dalje, sta smo naucili. Igraci se fino nadovezuju. To, svetska/sudijska nepravda nas je unazadilo nevidjeno. Uvek je problem u drugima, nikad u nama.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Glupa mi je ova atmosfera koja se sada pravi, a za koju su krivi igraci, i selektor i navijaci. Dobro, razocaravajuce ide u kvalifikacijama, bezveze gubimo bodove od Estonije, Slovenije, doveli smo sebe u u situaciju da grupu koju smo trebali da pocistimo dozivljavamo kao gotovo nepremostivu prepreku. Ali, cemu odmah podele, pljuvanje, potcenjivanje? Citam komentare na sajtovima i doslovno se zgrazavam. Da imam u istoriji negde komentare posle one pobede nad Rumunijom, pa da uporedim, garantujem da bi bilo ljudi sa istim nikovima koji su sve dizali u nebo a sada ih pljulju najstrasnije.
            Kakva se atmosfera konflikta stvorila, dobro ovi nasi i igraju. Na sledecoj utakmici kuci ce garant opet biti ono Zvezda, Partizan, ovaj onaj klinac. Umesto da se ujedinimo u ovim problemima, mi cemo se razjediniti i zakopati taj tim u jos dublju rupu. To nam je problem na drzavnom nivou, ne samo u sportu. Uvek smo mi pametniji, i znali bi da odaberemo bolje od Pizona, sutnemo bolje od Pantelica ili Jovanovica, trcimo bolje od Milijasa ili Petrovica. Ne treba biti zaludjen pa govoriti: sve je super, sve je divno, ali ni ne treba pljuvati sve zivo, pogotovo ako je iz tudjeg tabora.Priznajem da ja imam taj problem sa Racom, ali covek me generalno nervira, isto bi bilo i da je iz Zvezde, i ponekad ne mogu da se suzdrzim. Na kraju, ne mozemo mi resiti te probleme i nema svrhe nervirati se.
            A onda i ovi nasi, pogotovo selektor, umesto da kaze: OK, ne ide trenutno, bice bolje, ne znamo da igramo kad damo gol, gledacemo da to popravimo sledeci put, on po sudijama i glupavom ofsajdu. Jeste ili nije bio, pravilno je ili nepravilno dosudjen, nebitno, nije bio gol, nismo pobedili, idemo dalje, sta smo naucili. Igraci se fino nadovezuju. To, svetska/sudijska nepravda nas je unazadilo nevidjeno. Uvek je problem u drugima, nikad u nama.
            POTPISUJEM

            Comment


            • Slazem se da ne treba pljuvati igrace koji igraju za zvezdu ili su igrali za zvezdu ako si navijac partizana i obratno...to je nesto najgluplje sto mozemo da radimo...ja podjednako "ne gotivim" pantu i racu...a podjednako gotivim Vidica i recimo Ljajica...Ali mislim da svakako treba reci nesto lose o nekome ako je zasluzio ili pohvaliti nekog ako je to zasluzio,znaci generalno a ne u par utakmica...Pa necemo valjda mazati jedni drugima oci,ili cak sami sebi tako sto cemo da govorimo da je sve u redu?
              Ako se izgubi 5 bodova od Estonije koja je jadna reprezentacija,pa sve i da su pobedili Urugvaj 10-0,sta ce tek onda biti u barazu ako dodjemo do njega...sa ovakvim selektorom i pojednim igracima cak i da nekim cudom dodjemo do evropskog prvenstva-necemo proci grupu...u cemu je poenta onda? Vazno je ucestvovati?

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Slazem se da ne treba pljuvati igrace koji igraju za zvezdu ili su igrali za zvezdu ako si navijac partizana i obratno...to je nesto najgluplje sto mozemo da radimo...ja podjednako "ne gotivim" pantu i racu...a podjednako gotivim Vidica i recimo Ljajica...Ali mislim da svakako treba reci nesto lose o nekome ako je zasluzio ili pohvaliti nekog ako je to zasluzio,znaci generalno a ne u par utakmica...Pa necemo valjda mazati jedni drugima oci,ili cak sami sebi tako sto cemo da govorimo da je sve u redu?
                Ako se izgubi 5 bodova od Estonije koja je jadna reprezentacija,pa sve i da su pobedili Urugvaj 10-0,sta ce tek onda biti u barazu ako dodjemo do njega...sa ovakvim selektorom i pojednim igracima cak i da nekim cudom dodjemo do evropskog prvenstva-necemo proci grupu...u cemu je poenta onda? Vazno je ucestvovati?
                Estonci su ocajni, to sa Urugvajem uopste nije referentno. Poenta je da ne vredi gubiti zivce, necemo nista promeniti. Ako vicemo Tole odlazi, on nece otici, ako zvizdimo Panti on nece sam odustati od reprezentacije, ma koliko da me i jedan i drugi nerviraju. Samo sam rekao da za prosutim mlekom ne vredi plakati, i da treba gledati sta se moze popraviti, ali da to omraju da urade oni koji su odgovorni. Na nama (navijacima) je da kritikujemo kad ne ide, ali da podrzimo ekipu, a ne da se zvizdi kao sto hoce, kad se bude igrala sledeca u Beogradu. Ne kazem da se slazem sa svim odlukama, ali ne mozemo nista dobro uraditi time sto ce se reprezentacija bojkotovati, ili doci na utakmicu i skandirati Zvezda ili zvidati protiv Stojkovica, kao sto se desilo sa Estoncima kuci. Ne kazem da treba da govorimo da je sve ok, ali navijaci ne mogu mnogo toga da promene i pomognu, mogu samo da odmognu nekim svojim postupcima (primer Djenova).
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Slazem se u potpunosti...Ali ja samo da se ogradim...Ja sam reprezentaciju pratio sa stadiona mnogo godina i nikad nisam zvizdao,pljuvao ili tako nesto...samo diskutujem o nekim igracima...Mislim da je sasvim normalna stvar kritikovati nekog ako je to zasluzio,naravno argumentovano

                  Niti gubim zivce niti se nesto preterano nerviram,zato sto sam ukapirao da tonemo i da cemo se tesko izvuci iz ove situacije...A za ovu situaciju nisu naravno glavni krivci Panta,Stojke,Raca...Kriv je citav sportski sistem ove drzave...ma da ne lupam vise...svi znamo sta se desava u svakom nasem sportu...u tenisu se svadjaju glavni ljudi,isto tako u basketu...pa cak je i Divac uspeo da se posvadja sa Toletom,pa su se kao posle pomirili

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Slazem se u potpunosti...Ali ja samo da se ogradim...Ja sam reprezentaciju pratio sa stadiona mnogo godina i nikad nisam zvizdao,pljuvao ili tako nesto...samo diskutujem o nekim igracima...Mislim da je sasvim normalna stvar kritikovati nekog ako je to zasluzio,naravno argumentovano

                    Niti gubim zivce niti se nesto preterano nerviram,zato sto sam ukapirao da tonemo i da cemo se tesko izvuci iz ove situacije...A za ovu situaciju nisu naravno glavni krivci Panta,Stojke,Raca...Kriv je citav sportski sistem ove drzave...ma da ne lupam vise...svi znamo sta se desava u svakom nasem sportu...u tenisu se svadjaju glavni ljudi,isto tako u basketu...pa cak je i Divac uspeo da se posvadja sa Toletom,pa su se kao posle pomirili
                    Svakako, ti si jedan od normalnih i razumes, problem je sto je nazalost izgleda vecina nerazumna. Pokvare mi vise dan oni, nego da nasi puknu od Estonije 5:0.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nemoj vise da citas komentare po sajtovima tipa b92,sportal itd...tu ljudi samo cekaju da se prepucavaju oko Partizana i Zvezda...Kao da su oni bitniji od reprezentacije...a veruj mi da je za preko 50% ljudi njihov tim bitniji od reprezentacije...to su tako cudni ljudi da ih je bolje izbegavati

                      Comment


                      • evo i ja da pljunem u nekoga UAAAA KLEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                        Comment


                        • Originally posted by dusan1610 View Post
                          Mrzite vi Pantelica koliko hocete, vas problem.

                          http://www.youtube.com/watch?v=SAgksEyOK-w


                          Pa moze mene neko da snima kako igram fudbal i da mi u klip stavi nekoliko poteza i da ispadnem igrac.Pantelic je rupa da vece nema,dobro jos Milijas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post


                            Pa moze mene neko da snima kako igram fudbal i da mi u klip stavi nekoliko poteza i da ispadnem igrac.Pantelic je rupa da vece nema,dobro jos Milijas.
                            a moze i da mu peva cela tribina http://www.youtube.com/watch?v=KenLmGmOzi0 ;)

                            Comment


                            • I to je dokaz da je igrao dobro za reprezentaciju zadnjih 5 godina?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                I to je dokaz da je igrao dobro za reprezentaciju zadnjih 5 godina?
                                Pricam o tome kakav je igrac....a sto se tice repke, dao je dva gola za dva meca, jedino jos da uzme i da brani umesto onog vrljavog Brkica koji nas je raealno i sahranio protiv Estonije ;)

                                Comment

                                Working...
                                X