Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dragooon View Post
    Teren je zaleđen i za nas i za njih..., nema veze!... A utakmica sa Urugvajem je bila prijateljska i čuo sam da je to bila neka prilično slaba urugvajska selekcija, a estonci "napaljeni"... Ko zna!?... Može da bude svašta..., ali ipak mislim da će se "roditi" samo miš! Naša pobeda od 1-0, je vrlo moguća!
    pa ne bi rekao da je bila bas prilicno slaba...
    vidi pod lineups...
    http://www.flashscore.com/detail/soc...et=-7200&tab=1

    Comment


    • E pa ako nas Estonci biju oba puta u kvalifikacijama onda mi nema šta da tražimo na EP. Ja mislim da moramo da dobijemo u utorak i to ćemo uraditi.
      Stanković i Krasić ne igraju, a Vidić se vraća od početka meča dok Žigić možda kasnije udje u igru a možda i bude starter. Ma moramo da im uvalimo gol...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • a
        eovi
        kad vec tolko ocete
        jos mal prempisivanja
        ovajpu nesta starije
        od proslu jesen:


        "
        Sanjao sam da je Srbija postala šampion sveta u fudbalu. Prepune ulice, slavlje, trubači, zastave, sirene, pesma… Probudim se, kad ono – pusti snovi… Od svega toga nema ništa. Ali, ipak nešto ima: Partizan igra Ligu šampiona. Igra - razvaljuje. Prosto čovek da ne poveruje. Zar je to onaj isti klub koji je godinama bio prisiljen ne da unapređuje svoj klub, nego da svim sredstvima uništava Zvezdu kako bi onda on isplivao na vrh. Ideja koju su realizirali Marjanović, Curkovic, Bjeković, Zečević, Dacić, Karadžić,… Besramna politika kupovine sudija, timova i čitavih prvenstava. Ali, iako neki nisu verovali u ovu doktrinu, evo ipak stižu nam rezultati…
        …A onda otvorim oči i shvatim da sam opet na moment zadremao. Partizan gubi, kao i uvek u Evropi, uz svoju prepoznatljivu sramno-bagavu igru. Dzaba i Tadic, i Dacic, i Karadzici, Dinkici, Sutanovci, Brozovi…I setim se stare srpske narodne poslovice: “Iz svakoga panja ne može se svetac istesati”.
        "

        Comment


        • Partizan ima bangavu igru,OK,za LS ima,ali sa tom igrom pobedio je Zvezdu 1-0,2-0 ove godine,sa velikim izgledom da osvoji duplu krunu..E tuto tuto nije nama samo Partizan bangav,vec i Zvezda,vec i nasa smejurija od lige i ceo klupski fudbal..
          Sto se reprezentacije tice tu imamo potencijala,mogli smo vise na SP,steta ako se ne kavlifikujemo na EP,zbog ZVEZDINOG cetnika..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • znam nemas drugog resenja
            al ja ne premporucam
            jar
            operacie mozga su
            iskupe
            ai neizvesne

            Comment


            • doklen se god gubari
              toes naviači fk uroš nejaki
              budu sam keketali i mrzeli zvezdu
              znajte daje dotlen fudbal u srbiji mrtav
              jar odnjig iod njiovi igrača se ni njiove žene nisu okoristile
              akamoli ko drugi
              sem dabomen gubari
              jar oni su srećni i slavu ikad izgubu
              štaćedu kasu siroma tako naučili

              Comment


              • E care,jel sam ja negde pomenuo za koga ja navijam,za Partizan ili Zvezdu?Jel sam negde rekao da mrzim Zvezdu?Pre bih rekao da ti vise mrzis Partizan nego sto volis Zvezdu..
                znajte daje dotlen fudbal u srbiji mrtav - u Srbiji je fudbal mrtav vec odavno sa ili bez Partizana ili Zvezde.Domet naseg fudbala je ulazak u LS,i nista vise..Ali sa Robertom i Stanojem stvari idu na bolje.

                sem dabomen gubari
                jar oni su srećni i slavu ikad izgubu
                štaćedu kasu siroma tako naučili - SD Partizan je osvojio 8 evropskih titula(6 vaterpolo,1 kosarka,1 rvanje),Zvezda samo 1(fudbal),tako da Partizan je slavio mnogo vise evropskih uspeha i pobeda,nego Zvezda.

                znam nemas drugog resenja
                al ja ne premporucam
                jar
                operacie mozga su
                iskupe
                ai neizvesne - Pogresna dijagnoza
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Originally posted by tuta bugarin View Post
                  doklen se god gubari
                  toes naviači fk uroš nejaki
                  budu sam keketali i mrzeli zvezdu
                  znajte daje dotlen fudbal u srbiji mrtav
                  jar odnjig iod njiovi igrača se ni njiove žene nisu okoristile
                  akamoli ko drugi
                  sem dabomen gubari
                  jar oni su srećni i slavu ikad izgubu
                  štaćedu kasu siroma tako naučili
                  +1 tuta po obicaju objasnio u par recenica

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    E pa ako nas Estonci biju oba puta u kvalifikacijama onda mi nema šta da tražimo na EP. Ja mislim da moramo da dobijemo u utorak i to ćemo uraditi.
                    Stanković i Krasić ne igraju, a Vidić se vraća od početka meča dok Žigić možda kasnije udje u igru a možda i bude starter. Ma moramo da im uvalimo gol...
                    Krle, i ja mislim da moramo da dobijemo sutrašnju utakmicu u Estoniji! Jednostavno: ZATO ŠTO MORAMO...! Pod navedenim uslovima i okolnostima, to će biti "rovovski rat"... i POBEDA!... Mora!!!
                    Oni lažu kad govore da im ne dovoljan i jedan bod! Foliraju se!
                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • Originally posted by tuta bugarin View Post
                      a
                      eovi
                      kad vec tolko ocete
                      jos mal prempisivanja
                      ovajpu nesta starije
                      od proslu jesen:


                      "
                      Sanjao sam da je Srbija postala šampion sveta u fudbalu. Prepune ulice, slavlje, trubači, zastave, sirene, pesma… Probudim se, kad ono – pusti snovi… Od svega toga nema ništa. Ali, ipak nešto ima: Partizan igra Ligu šampiona. Igra - razvaljuje. Prosto čovek da ne poveruje. Zar je to onaj isti klub koji je godinama bio prisiljen ne da unapređuje svoj klub, nego da svim sredstvima uništava Zvezdu kako bi onda on isplivao na vrh. Ideja koju su realizirali Marjanović, Curkovic, Bjeković, Zečević, Dacić, Karadžić,… Besramna politika kupovine sudija, timova i čitavih prvenstava. Ali, iako neki nisu verovali u ovu doktrinu, evo ipak stižu nam rezultati…
                      …A onda otvorim oči i shvatim da sam opet na moment zadremao. Partizan gubi, kao i uvek u Evropi, uz svoju prepoznatljivu sramno-bagavu igru. Dzaba i Tadic, i Dacic, i Karadzici, Dinkici, Sutanovci, Brozovi…I setim se stare srpske narodne poslovice: “Iz svakoga panja ne može se svetac istesati”.
                      "
                      Tuta, ko ti je pomogao da ovako lepo "sanjaš", priznaj, mora da si spavao s ili sa nekim.
                      Sve je to naš fudbal, čak i naši snovi!
                      Prijatno si me iznenadio... Češće sanjaj, duže ćeš lepo - živeti!... San-san... Pozdrav!!!
                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Originally posted by tuta bugarin View Post
                        doklen se god gubari
                        toes naviači fk uroš nejaki
                        budu sam keketali i mrzeli zvezdu
                        znajte daje dotlen fudbal u srbiji mrtav
                        jar odnjig iod njiovi igrača se ni njiove žene nisu okoristile
                        akamoli ko drugi
                        sem dabomen gubari
                        jar oni su srećni i slavu ikad izgubu
                        štaćedu kasu siroma tako naučili

                        Tuta, pošto si ti mene „ispoštovao“ za „snove...“, pokušaću i ja tebe da „“ispoštujem““ za tvoju nesvakidašnju NEOpoeziju:

                        Zavi
                        Orićećese sutra
                        Zas taveena še, uEsto
                        Nijikad pobe DimoEsto
                        Ncesa golomraz Like, a
                        Ondaćemosavikli cati, slo
                        Žniive seli! Po BEDA jena
                        Ša...! Ži VelaS Rbijana ŠA!!!

                        P.S. Tuta, ovo je jedan moj „San, ali ne ružan!... Živ mi Ti!!! Pozdrav!
                        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                        Comment


                        • Originally posted by Kalu View Post
                          Partizan ima bangavu igru,OK,za LS ima,ali sa tom igrom pobedio je Zvezdu 1-0,2-0 ove godine,sa velikim izgledom da osvoji duplu krunu..E tuto tuto nije nama samo Partizan bangav,vec i Zvezda,vec i nasa smejurija od lige i ceo klupski fudbal..
                          Sto se reprezentacije tice tu imamo potencijala,mogli smo vise na SP,steta ako se ne kavlifikujemo na EP,zbog ZVEZDINOG cetnika..

                          Kanu, tačno je da kada je o našoj reprezentaciji reč imamo potencijala... Možda nas je sada „spopalo“ dosta toga neželjenog... Kockice su nam baš razbacane... Znači, treba da se pojavi „lik“ koji će se uspešno i brzo snaći i svojim eventualnim autoritetom „pomiriti“ sve suprotnosti i razmirice... U tom slučaju reprezentacija Srbije bi se mogla nositi sa svima ravnopravno. Vidiš koliko dobrih igrača imamo u najjačim ligama... Sportski pozdrav!
                          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Možda bi bilo bolje da smo u Estoniju poslali HOKEJAŠKU reprezentaciju, možda bi se bolje pokazali na zaleđenom terenu, pogotovo u drugom poluvremenu, kada nakon skidanja "toplog najlona" stisne led...

                            ...U snu se čoveku svašta mota po glavi! (Valjda ovo nije toliko "dugouhovito!)
                            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • bice 0-2 golovi.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Kakav je teren nama, takav je i njima. Ako hoćemo na EP moramo "tući" Estonce.
                                AJMO SRBIJOOOOOOO!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X