Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihajlović...

    "Razgovarao sam sa Krkićem, ali čekam da me pozove ponovo, jer prvo mora da reši svoju situaciju u Romi. U svakom slučaju, ako bude hteo da igra za Srbiju dočekaćemo ga raširenih ruku, ako odgovor bude negativan, nećemo nikoga da molimo. Ni Krkić da dođe neće imati zagarantovano mesto u reprezentaciji, svako mora da ga zasluži. Zna se i kako, vrata nacionalnog tima su svima otvorena, ali to igrači moraju da zasluže i pokažu svojim ponašanjem u klubu, na terenu i van njega".

    http://www.mondo.rs/s250499/Sport/Fu...i_u_martu.html
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Hoce li i on morati da peva himnu ili ce biti postedjen?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Da sam kralj Spanije, sve bih one Spance i Katalonce u rudnik na mjesec dana. Niko da bekne za vrijeme intoniranja himne. Jebala ih titula, kad ne postuju svoju zemlju.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Da sam kralj Spanije, sve bih one Spance i Katalonce u rudnik na mjesec dana. Niko da bekne za vrijeme intoniranja himne. Jebala ih titula, kad ne postuju svoju zemlju.
          Nemoj da failujes i off topicis, spanska himna nema reci
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Da sam kralj Spanije, sve bih one Spance i Katalonce u rudnik na mjesec dana. Niko da bekne za vrijeme intoniranja himne. Jebala ih titula, kad ne postuju svoju zemlju.
            Marcha Real je španska nacionalna himna. Tradicionalno je poznata kao Marcha Granadera ili Marcha Real Espanola. Nema riječi, samo muziku.

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Nemoj da failujes i off topicis, spanska himna nema reci
              E jebi se, cekam da neko nesto prokomentarise i da se primi i ti sve razotkrio.

              Krkica koliko god neki ne vole, dobro bi dosao u svakom slucaju.

              @edo Por supuesto amigo.
              Last edited by bracala; 03-07-12, 14:16.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                E jebi se, cekam da neko nesto prokomentarise i da se primi i ti sve razotkrio.

                Krkica koliko god neki ne vole, dobro bi dosao u svakom slucaju.
                Stitim neobrazovane ljude, to mi je duznost

                Sa nasim problemima u napadu, Krkic je premija.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Samo cekam da ponosni Srbi opletu po Krkicu

                  Comment


                  • Legao bi nam ko budali samar, ali naravno, pre svega himna da se nauci...

                    P.S. Nemo' Mumi sad da se vadis..
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Samo cekam da ponosni Srbi opletu po Krkicu
                      Treba mu namerno napisati Perez na ledjima, cisto zbog takvih likova, da se malo nerviraju.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Krkic i M. Scepovic u napadu + Stefan za Farane i slicne ekipe, Lekica sto dalje od reprezentacije i imamo sasvim pristojan napad. Dva velika potencijala koja i dalje mogu da se razviju i postanu majstori + decko koji je veliki radnik i prosao skolu kakva je Partizanova tako da bi ta trojka mogla nesto da napravi sa pravom podrskom veznog reda.

                        Mada ne verujem nesto da ce Bojan doci da igra za nas ali treba ga lepo docekati ako dodje, spic nam je prekopotreban.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Treba mu namerno napisati Perez na ledjima, cisto zbog takvih likova, da se malo nerviraju.
                          I to latinicom.

                          Comment


                          • Kakav Krkic izdajica srBskoga roda, sad kad je izvisio u Spaniji oce kod nas. E neces ga majci ! Troprst, Nemanjici, nebeski narod plave krvi !!!
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • o cemu vi to ljudi?
                              1. krkic je vec odigrao zvanicnu kvalifikacionu utakmicu za selekciju spanije i to u ga startu eliminise za svaku hipoteticku mogucnst promjene rep. vrste. ne znam da li su fifa i uefa nesto mijenjali u zadnje vrijeme ali poznajuci njihovu praksu prije se moze ocekivati da dobijemo organizaciju mundijala nego da bojan "ja sam katalonac" krkic zaigra za orlove.. u prevodu, zaboravite na bojanceta (daj boze da se varam!)
                              2. spanska himna kao i svaka druga ima tekst ali je on davno izbacen i ukinut jos od strane generala franka kako bi bar donekle smirio vjecito nezadovoljne katalonce (vecinu) i baske (sve), koji bukvalno strecaju na sve sto ima predznak "spanski" (to mi nesto poznato)

                              Comment


                              • Јесу изменили. Мораш да имаш ДВЕ УТАКМИЦЕ одигране па да не можеш више да мењаш.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X