Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Haha,kaze Pizon danas "trener treba da ima neki svoj personati" &*#GI(] E time je sve rekao #%d* #%d* #%d*

    Comment


    • Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Jeste da sam grobar,ali opasno guraju tog Radosava da bi se prodao...Evo nismo uspeli na zimu da ga utopimo i zbog njega ne igra Medo,koji je za njega pojam...Mnogo je los Pizon,nema tu polemike...Kad pogledam celokupan sastav-place mi se...Jedan je Antic! ! !

        Comment


        • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            Treba da se krene sa podmladjivanjem reprezentacije,sad je najbolja prilika po meni.

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Brana Ilic+Pantelic=0 golova
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Ja bojkotujem tj. uopste ne gledam reprezentaciju posle one namestaljke u Djenovi, od nas nista nema dok ne najurimo Karadzica ali da ne zasedne jos jedan kum vec neko ko stvarno to zasluzuje.

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Dobrodosao na forum,mangoose @(*6sd$%



                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    Hvala, primetio sam da su ovde domacini vrlo gostoljubivi, svaka cast

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=mongoose link=topic=1569.msg276601#msg276601 date=1300916948]
                      Ja bojkotujem tj. uopste ne gledam reprezentaciju posle one namestaljke u Djenovi, od nas nista nema dok ne najurimo Karadzica ali da ne zasedne jos jedan kum vec neko ko stvarno to zasluzuje.
                      [/quote]


                      Dobro dosao (*#^R^


                      Nego,ja mislim da i kad on ode,docice neko slican...nas fudbal je katastrofa,a ja ga i dalje pratim #%d* $#^%RT

                      Comment


                      • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                        Comment


                        • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Ponekad neuki ljudi donose bolje odluke od najobrazovanijih.Meni se svidja sto Pizon Ljajica ima u 1. planu.Nisam siguran da bi kod Antica igrao Ljajic,a mislim da je trenutno nas najbolji vezista.
                              Dobro,ja verujem da je Pizon sve samo ne pravi covek na pravom mestu i u pravo vreme kada je reprezentacija u pitanju, ali treba pustiti coveka da se trudi jer se vidi po njemu da mu je mlogo bitno i da mlogo voli Srbiju i ovaj nas komplikovani fudbal. %QWT&W

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=milanche link=topic=1569.msg277125#msg277125 date=1301000576]
                                Ponekad neuki ljudi donose bolje odluke od najobrazovanijih.Meni se svidja sto Pizon Ljajica ima u 1. planu.Nisam siguran da bi kod Antica igrao Ljajic,a mislim da je trenutno nas najbolji vezista.
                                Dobro,ja verujem da je Pizon sve samo ne pravi covek na pravom mestu i u pravo vreme kada je reprezentacija u pitanju, ali treba pustiti coveka da se trudi jer se vidi po njemu da mu je mlogo bitno i da mlogo voli Srbiju i ovaj nas komplikovani fudbal. %QWT&W
                                [/quote]
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X