Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suba brat, bas diskretno pjeva. Hahahah najjaci je

    Comment


    • Koliko ja znam ni Nemci ne pevaju,pa se zalazu i ginu za svoj dres...ne znam sta da kazem
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
        Koliko ja znam ni Nemci ne pevaju,pa se zalazu i ginu za svoj dres...ne znam sta da kazem
        Nemci pevaju , ne pevaju naturalizovani Nemci (Kedira,Boateng,Ozil)
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ma budalaštine najveće. I šta bi eventualno dokazao time? Da je veći Srbin? Bolji? Pravi? Od koga?
          Čime se mi bavimo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ni ostali je nisu pevali Bog zna kako.Ima nekih koji su iz srca pevali a ima i dalje nekih koji malko otvaraju usta jer ne znaju reči.Ljajić nije pevao, ali mogao je barem da otvara usta.Barem bi sebe spasio.Ne razumem šta on to može da ne ispoštuje svoje ako peva srpsku himnu.Ne pratim baš fudbal, ali koliko sam shvatio on je rođen Novom Pazaru u Srbiji.Ima netipično prezime za srpske stanovnike, ali ako je rođen u Srbiji i celog života živi u našoj državi onda ne vidim problem.On kao da ima krizu porekla.Ne zna odakle potiče.Da li je Hrvat, Bošnjak... ko bi ga znao.Bune se Bošnjaci.Sad će i oni da nakače nešto kako ih diskriminišemo.Ne vidim čemu tolika zbrka.Sve bi se rešilo da je otvarao usta.Savest bi mu bila čista kao i dokaz za selektora.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Dobro o ovoj temi vec nije za forum,decko ima pravo da bude sta hoce i vjeruje u sta hoce,ali trebao je reci Mihi reci prije potpisivanja kodeksa da nece da pjeva himnu iz tih i tih razloga i ne bi doslo do ovoga rjesilo bi se,a ne ovako,i dosta o ovome
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ma budalaštine najveće. I šta bi eventualno dokazao time? Da je veći Srbin? Bolji? Pravi? Od koga?
                Čime se mi bavimo.
                Ne, nego je popljuvan od strane ljudi ovde kako nije pevao, a pevao je himnu(kako-tako, bolje i na njegov nacin nego nikako, dogovor je dogovor). Ako su se obavezali da pevaju, onda i trebaju pevati. Simple as that. No sada je nebitno, treba se okrenuti sledecem mecu.

                @Aca

                Ako Nemac skoci sa mosta, hoces i ti za njim?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Što me citiraš pa ja moram da odgovaram, a reko šef -dosta.
                  Daleko od toga da je nešto ovde simple. I ček sada jel' pevao ili nije? E sada si nešto ispravio post, ali mi dalje nije jasno...
                  Moja kritika je upućena Mihajloviću, a ne ljudima ovde, nisam vas ni čitala...
                  Neću više ovome, a ti ako imaš nešto da mi kažeš, a ti na pp
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Poenta svega je da nije humano tjerati nekoga na nesto. Kada ga tjeras, to izgleda neprirodno i taj ne uziva u tome. A to je zalosno.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Lepo je to sto Miha zeli to da uvede ali ne moze na silu. A ovaj ako je vec potpisao, morao je kako tako da otpeva i ispostuje, jednostavna stvar. Mada je na terenu trcao maksimalno sto je za njega neuobicajeno ali svejedno. Steta sto se ovakve stvari desavaju na ovom novom pocetku, kad je spisak nikad bolji otkad ja pamtim + jos fale Kuzmanovic, Sulejmani i M. Scepovic. Steta, nadam se da to nece uticati na tim kao i da ce ovi resiti stvar. Dosta tu pitanja ima ali te teme jednostavno nije dobro pokretati, stoga necu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Poenta svega je da nije humano tjerati nekoga na nesto. Kada ga tjeras, to izgleda neprirodno i taj ne uziva u tome. A to je zalosno.
                        Neka onda igra za svoje korene i zemlju gde mu odgovara himna.On samim tim što neće da peva srpsku himnu znači da ne uživa sa saigračima koji je pevaju.Tu samim tim nije toliko dobra hemija tima.Ako peva himnu Srbije to ne znači da šteti svojoj rodnoj državi (ako je to Bosna koliko sam shvatio).Neka otpeva strofu jedne, strofu druge radi reda da mu bude čista savest.
                        Last edited by MarkedOne8; 28-05-12, 21:16.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Vidić zato nije hteo da se vrati. Čovek nikad nije pevao himnu...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ne znam da li ste kacili ne mogu da motam unazad
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • @D-Wade

                              Nema to nikakve veze sa Nemcima,samo sam dao primer.Pevanje himne nikako nije dokaz da ti uzivas sa saigracima,da uzivas na terenu i da uzivas da igras za Srbiju...

                              Da mrzi Srbiju,Ljajic ne bi ni igrao za tim.E sad ako nece iz nekih svojih razloga da peva,to je njegova stvar.Ako on zeli da se bori i gine na terenu za Srbiju,i ako zna da igra,to je sasvim dovoljno.Ja evo znam himnu i zelim da je pevam,ali nisam siguran da sam bolji izbor od Adema...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Kakvih ovde nebuloza ima...

                                Clan 1. stavka 5. Da cu pevati himnu "Boze pravde" jacinom od najmanje 50 decibela...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X