Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozemo mi da promenimo i 100 selektora,to je najmanji problem,dok se igraci ne zastite od tih kriminalaca mi rezultate ne mozemo da napravimo,ljudi se plase za zivot,kakav fudbal. To su naoruzani do zuba kriminalci,ulaze na teren,mogu sigurno i u svlacionicu da ulete,da im prete svim i svacim,mi na strani uvek igramo daleko bolji fudbal nego ovde kod nas.

    Comment


    • A sta se tacno ocekuje od reprezenacije koja je po podrsci javnosti medju pet najgorih?

      Realno u okruzenju imamo najgoru podrsku, a u Evropi slabiju imaju samo San Manrino, Malta, mozda Lihtenstajn i Luksemburg.

      Savez i najtrofejnije klubove nam vide ljudi sa interpolovih poternica.

      Igrači i menadzeri decenijama nacionalni tim koriste za plasiranje proizvoda oa zbog toga nemamo nijednog igraca koji je u svom klubu nosilac igre.

      Infrastruktura iz polovine 20. veka, Uzice, Nis, Kragujevac su skoro renovirani i svi su opet u gorem stanju od stadiona na kojem igra Roteram.

      Odakle uopste pravo da se trazimo neki uspeh kad je sve korov i sljam?

      Svuda u svetu ima ljudi kojima je klub bitniji id nacionalnog tima, samo sto je to svuda sem u Srbiji velika manjina iz gore navedenih razloga.

      Eno juce igrali u kupu crveni protiv Zlatibora i upadose navijaci kojima je pristup zabranjen da odrze lekciju igracima, bice smak sveta ako se izgubi jedan mec.

      I u takvoj fudbalskoj atmosferi mi ocekujemo uspeh nacioanlnog tima?

      Po mom misljenju to je za suspenziju saveza iz svih takmicenja.
      Last edited by belgrade_owl; 17-11-20, 12:50.

      Comment


      • Ma ne bih se bavio uopšte tim samoproklamovanim "stručnjacima" da ih ne kače ovde u temi, istinski autoritet fudbalskog znanja kod tih nesrećnika je jedna velika nula.
        Argumentovati da "Tumbakoviću nema šta da se zameri" je suludo u bilo kom kontekstu i automatski diskvalifikuje autora takve tvrdnje iz bilo kakve ozbiljne diskusije.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Mozda najbolje da Milojevic dodje za selektora,bratanac mu kriminalac tako da mu ni taj svet nije stran,zna kome treba da se obrati ako mu maltretiraju igrace,moze da odradi dobar posao u reprezentaciji.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            A sta se tacno ocekuje od reprezenacije koja je po podrsci javnosti medju pet najgorih?

            Realno u okruzenju imamo najgoru podrsku, a u Evropi slabiju imaju samo San Manrino, Malta, mozda Lihtenstajn i Luksemburg.

            Savez i najtrofejnije klubove nam vide ljudi sa interpolovih poternica.

            Igrači i menadzeri decenijama nacionalni tim koriste za plasiranje proizvoda oa zbog toga nemamo nijednog igraca koji je u svom klubu nosilac igre.

            Infrastruktura iz polovine 20. veka, Uzice, Nis, Kragujevac su skoro renovirani i svi su opet u gorem stanju od stadiona na kojem igra Roteram.

            Odakle uopste pravo da se trazimo neki uspeh kad je sve korov i sljam?

            Svuda u svetu ima ljudi kojima je klub bitniji id nacionalnog tima, samo sto je to svuda sem u Srbiji velika manjina iz gore navedenih razloga.

            Eno juce igrali u kupu crveni protiv Zlatibora i upadose navijaci kojima je pristup zabranjen da odrze lekciju igracima, bice smak sveta ako se izgubi jedan mec.

            I u takvoj fudbalskoj atmosferi mi ocekujemo uspeh nacioanlnog tima?

            Po mom misljenju to je za suspenziju saveza iz svih takmicenja.
            Podrska reprezentaciji u narodu je uvek bila srazmerna rezultatima, prikazanoj igri i PONAJVISE desavanjima oko reprezentacije. Ne moze narod da nabije prst u ovo i da bodri reprezentaciju kao da se nista ne desava....to je proslo 2010-e jer smo igrali sjano i imali sjajne rezultate, a vec 2018 se videlo da ni ucesce na SP nije bilo dovoljno da narod stekne poverenje u reprezentaciju i bila je znatno manja euforija nego 2010-e pred svetsko prvenstvo.....narocito kad su otpustili Muslina i kad se tim gestom samo potvrdilo da reprezentaciju vode mutivode....
            Ne postoji narod na svetu koji bi bezrezervno podrzao ovakvu "reprezentaciju"....mi jesmo lud narod ali nismo glup narod....bar ne uvek. Kad reprezentacija ozdravi narod ce to lako da vidi pa ce da se vrati na stadion i bice podrska sa svih strana.
            Last edited by tamonajugu; 17-11-20, 17:30.

            Comment


            • Djenova,dron,samaranje igraca Partizana,sad ovaj drzi slovo igracima Zvezde u sred utakmice,to su samo neke ocigledne stvari a gde je ono sto ne vidimo.
              Ja stvarno mislim da nije slucajnost sto se nasim igracima odseku noge od straha kad igraju kuci utakmice.

              Comment


              • To sto smi mi umislili da smo velika fudbalska nacija je nas problem, realnost pokazuje drugacije.

                Comment


                • Nismo mi nista umislili,Tadic,Sergej,Djuricic,Zivkovic su igraci velikog talenta,u normalnim okolnostima ovu Skotsku bi pregazili,ali sprega politicara i kriminalaca vecito radi protiv reprezentacije,ne igraju oni fudbal ali i te kako uticu na atmosferu u reprezentaciji,kad ti par naadrogiranih naoruzanih bilmeza uleti u svlacionicu,na trening,cak i utakmice prekidaju,divljaju,kome je onda do fudbala,ko zna mozda i traze da namerno izgube utakmice zbog kladionica.
                  Za Partizan sam siguran da su prodali utakmice sa AZ Alkmarom i Petah Tikvom a ne bi me cudilo da se to desava i u reprezentaciji.

                  Comment


                  • Neverovatan bednik zaista: "dobro je ispasti, lakši su protivnici u nižoj ligi od ove naše - naveo je Tumbaković"
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Sa druge strane Rade Bogdanović je još jednom pogodio u centar:
                      Banetu Ivanoviću je nepravedno skinuta kapitenska traka, a on se iz reprezentacije povukao kao gospodin. A ovi koji su jedva dočekali da ga zamene otići će a da ih se niko neće sećati - rekao je Bogdanović za "Informer".
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        To sto smi mi umislili da smo velika fudbalska nacija je nas problem, realnost pokazuje drugacije.
                        Medju najvecim fudbalskim nacijama nismo, a da smo velika fudbalska nacija - jesmo.
                        Nas problem nije nedostatak talenata. Dovoljni smo talentovani igracki i dovoljno imamo pametnih fudbalskih strucnjaka da budemo bar u top 12 fudbalskih nacija Evrope po svim parametrima......nas problem nije fudbalske prirode vec je nas problem administracija. Administrativno smo apsolutno katastrofalni....a to je opet posledica generalnog stanja u drzavi.

                        Mnogi misle da je mentalitet nasih igraca takav da im nema pomoci jer nisu disciplinovani......a mislite da je neki nemac i englez discplinovan zato sto je tako vaspitan kuci ? Kako da ne....disciplinu gradi sportska administracija. Ozbiljna organizacija stvara ozbiljne igrace pa naposletku i ozbiljne timove......nemacka reprezentacija bi pod vodjstvom naseg saveza dozivela totalni kolaps i istorijsku kataklizmu....

                        Sta kazete za disciplinu zlatnih klinaca pod vodjstvom Pauna ?

                        U jednom momentu smo imali odbranu koja je bila ELITNA Kolarov-Subotic-Vidic-Bane......igrali su sjajno u najjacim klubovima Evrope, vrhunska forma i kvalitet......TOP evropski igraci.....a sta su uradili u reprezentaciji ? Koliko su puta igrali zajedno i na sta je to licilo ? Jel su oni krivi sto nije postojao sposoban savez ? Jel su oni krivi sto malo-malo pa im ubace nekog menadzerskog debitanta ? Mislite da se moze igrati normalno u takvim uslovima ? Kako da ne....
                        Last edited by tamonajugu; 17-11-20, 20:16.

                        Comment


                        • Velika fudbalska nacija koja 20 godina ne moze da ode na jedno EP i koja je na poslednaj 3 SP bila sporedni ucesnik.

                          Comment


                          • I prvaci sveta i Evrope u omladinskoj konkurenciji. Kad "fudbalske" neradnike zamenimo fudbalskim radnicima bice nam bolje i u seniorskoj konkurenciji i to u vrlo kratkom roku.
                            Last edited by tamonajugu; 17-11-20, 22:51.

                            Comment


                            • U poslednje vreme nam bas odlicno ide i u omladinskim selekcijama, 2011. i 2013 nismo igrali, sad smo se propisno izblamirali u kvalifikacijama ovo ostalo sto smo igrali smo zavrsavali sa bodom ili dva.

                              Jedini oporavak je vracanje na fabricka podesavanja, mada sve vise se plasim da ce za povratak trebati dobrih 4-5 generacija.
                              Last edited by belgrade_owl; 17-11-20, 23:06.

                              Comment


                              • Nema povratka dok se politika i kriminal ne odstrane iz fudbala,igrace imamo za prolazak grupe na svakom takmicenju,problem su vanfudbalske aktivnosti ne tih igraca nego svega oko njih.

                                Comment

                                Working...
                                X