Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pedja Mijatovic i Dejan Stankovic kao tandem na celu saveza, Paunovic za selektora pa kad se srbi sloze oko Srbije onda da se nadamo necemu. Sve osim dovodjenja pravih ljudi u savez i na klupu Srbije je cisto gubljenje vremena i zivaca.
    Last edited by tamonajugu; 08-06-19, 12:54.

    Comment


    • Stankovic ce verovatno i biti predsednik kad ode Kokeza, sad da li je i on postao marioneta SNS mafije ostaje da se vidi.

      Comment


      • Glavno je da selektor ne bude nicija marioneta, a ovi na vrhu saveza kako ce da balansiraju izmedju politike i sporta to neka bude njihova stvar. Neka dovedu oni proverenog strucnjaka i neka ga puste da radi i nista vise ne treba Srbiji.

        Comment


        • Nisu ni Hrvati neka uredjena zemlja ali su vicesampioni sveta u fudbalu.Kod njih ne postoji gomila kriminalaca koja gura svoje igrace kroz reprezentaciju nego jedan covek to sve drzi Mamic,znaci jedan kriminalac a kod nas ih ima mali milion i ne verujem da ce ih neko rasterati,s njima mora drzava da se obracuna,ali to se nece desiti jer je svaka vlast umesana u te lopovske radnje.

          Comment


          • Mihajlović, Jokanović, Piksi, itd itd. Ja bih dao milione Karlosu Keirošu ali smo zakasnili sa njim jer je u Kolumbiji.

            Klinika fudbala sa Iranom

            Comment


            • Ma nema nista od toga ili ostaje Krstajic ili ce dovesti Lalatovica,eventualno Tumbakovic.

              Comment


              • Mozemo mi da krivimo igrace do mile volje i da ostrasceni klubastvom izvodimo neke zakljucke o pojedincima ali jasno je da u njima nije problem. Mi smo evropska verzija Argentine...mnogo dobrih igraca, a organizacija amaterska. Kolarov je u klubu ozbiljan deo kolektiva i ozbiljan profesionalac koji zna gde mu je mesto i sta mu je posao, a kod nas se ponasa kao dripac kome je sve dozvoljeno. Zasto? Zato sto savez svojim amaterskim pristupom ne zraci nikakvim autoritetom i igraci su kao pusteni sa lanca svi su pametni i svako hoce da pravi taktiku. Antic je dobro radio sve do Australije i tu je poklekao olabavio je disciplinu posle pobede nad Nemackom i iz igraca su izasle one najgore osobine. Ne mozes ti balkanskog igraca da pazis i mazis....cim krenes da mu tepas odmah ti zabode noz u ledja....nema srpski igrac svest o disciplini vec moras da mu je das.
                Last edited by tamonajugu; 08-06-19, 16:46.

                Comment


                • Ako vec licitiramo za selektora ja ih vidim samo u Paunovicu i Jokanovicu....sve ostalo je neko krpljenje i zamazivanje.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Ako vec licitiramo za selektora ja ih vidim samo u Paunovicu i Jokanovicu....sve ostalo je neko krpljenje i zamazivanje.
                    Da nece neko nevreme... kad se ti i ja slozismo oko necega.

                    Na zalost, realnije je da to budu Piksi ili Tumba... ovom prvom sam spreman da dam bezrezervnu podrsku, Tumba nije los, ali...
                    Last edited by belgrade_owl; 08-06-19, 17:31.

                    Comment


                    • Ma Paun je prevara

                      Comment


                      • Razumnu odluku oko selektora od Kokeze ne ocekujem,posebno ne mislim da ce taj selektor imati slobodu da radi svoj posao,tako da ne verujem da ce se u takvim uslovima Paunovic i Jokanovic prihvatiti posla,to mogu biti samo Lalatovic,Savo Milosevic,Tumbakovic,mozda Milojevic,navikao je na to okruzenje u Zvezdi,ali u reprezentaciji su jos veci pritisci da se progura igrac odredjenog menadzera.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ako vec licitiramo za selektora ja ih vidim samo u Paunovicu i Jokanovicu....sve ostalo je neko krpljenje i zamazivanje.
                          Takoe.... dodao bih u jednacinu eventualno Milojevica. Po izboru selektora cemo provaliti promene u FSS. Ako bi to bio Lalat to bi stvarno bilo hilarious.

                          Comment


                          • Tumbica odbio da vodi ekipu protiv fiktivne tvorevine, oteran. U isto vreme Mlađa stavlja tačku na trenersku karijeru "briljantnim" diplomskim radom u Lavovu.

                            Šuška se da će upravo ta koincidencija dovesti Tumbicu na srpsku klupu.

                            Comment


                            • Kokeza će održati obraćanje javnosti..

                              Ajde Koki priznaj da si igrao sony sa Krletom i da si mu tad predložio da igramo 3-5-2.

                              Ukoliko Koki da otkaz Mladji na njegovo mesto očekujem Savu Miloševića pa nek cigani pocrkaju od muke..

                              Ajde jedna anketa pod nazivom koga biste želeli kao novog selektora baš me zanima koga će braća sa foruma da izaberu.

                              Predlozi:
                              Jokan, Piksi, Miha, Paun, Miloje, Murinjo(ili opcija neki stranac), Lalat, Savo, Tumba, Jovanović, ćelavi Nikolić..

                              Uh kad bi došao Savo pa da vezemo kao Barsa i budemo treći kao Partizan..

                              Naravno i za ekipu koja će sad da krene sa parolom nije bitan trener pored ovakvog saveza anketa koga biste želeli kao novog predsednika saveza..

                              Predlozi:
                              Deki Stanković, Verica Radeta, Terzić, Tole, Mijatović(preko vibera), Djilas..

                              Ovde bi nam Terza madjija legao ko budali šamar..

                              Naravno Vučić na čelu države ostaje i tu nemoj da mi je neko predlagao bilo kakve promene!
                              Last edited by Chiwwi; 09-06-19, 06:34.

                              Comment


                              • E da i brat Prosinečki da se doda kao opcija s obzirom da je Bosna dobila dvojku od Finske najverovatnije će biti avejlibl..

                                Comment

                                Working...
                                X