Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačno se nešto dešava, ovu sramotnu utakmicu od sinoć treba deklarisati kao nacionalnu sportsku veleizdaju, a glavne vinovnike Kokezu i Tumbakovića treba pod hitno otpustiti iz vojne službe, odnosno njihove pozicije u sportu tretirati kao da su zauzimali ključna mesta u našoj vojsci.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Lep gest predsednika Vučića, čestitao je Makedoniji plasman, mada bi zli jezici pokrenuli pitanje odgovornosti predsednika za fijasko naše reprezentacije.
      Vrlo dobro su poznate čvrste veze predsednika sa Kokezom, drugim rečima da Vučić nije predsednik, Kokeza ne bi ni na Tik Toku video fotelju predsednika FSS.

      U stvari je odgovornost predsednika Vučića, za bruku naše reprezentacije, ogromna u tom kontekstu.

      Inače Kokeza najavio iscrpnu analizu učinka stručnog štaba za kraj novembra, i izbornu skupštinu FSS za kraj decembra.
      Karasi opleo po Tumbakoviću, sasvim zasluženo.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
        Saša Ćurčić? Može i on.
        Šteta, da smo se kvalifikovali na EP, bio bi dobar da nas sprovede po ostrvskim bordelima.
        sigpic

        Comment


        • Da se kladimo da nece nista bitno da se promeni,mozda neka sminkerska promena Toncev umesto Kokeze,Zigic umesto Tumbakovica,Kokeza pocasni predsednik,Toletu neka statua za zivota,Ljubisa Tumbakovic neki koordinator izmedju selekcija,svi ce biti na okupu da nastave da se uglavljuju za procente od prodaje fudbalera i da dobro paze da se slucajno reprezentacija ne plasira na neko takmicenje.

          Comment


          • Nekada su tu bile legende, Zajec, Slišković, Baždarević, Sušić, Vujović, a danas nam neznalice Kokeza i Tumbaković krnje teško stečen ugled.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Sad se svi horski pridruzili preCedniku u kritikama prema savezu, a da smo prosli dalje i da se preCednik nije oglasavao bilo bi "pojeo vuk magarca"....jos pre svetskog prvenstva u Rusiji kad su otpustili Muslina se videlo koliki su faktor rasula. Jedva cekam da vidim kako ce to da se poboljsa rad u savezu ako ovi odu...."sjasi murta da uzjase kurta" u najavi....al nek se bar nesto desi jer ovako ne ide.
              Last edited by tamonajugu; 13-11-20, 16:09.

              Comment


              • Šut Gudelja u 99. minutu je bio apsolutno fenomenalan, golman Škotske Maršal se itekako istakao.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Katai sjajno šutira u 115. minutu, doduše u golmana.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Evo rešenja...
                    Vitanovac lokalni stadion?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Očajna reakcija Rajkovića kod prvog penala Škotske Grifitsa, imao je čistu loptu na ruci praktično.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Očajna reakcija Rajkovića kod prvog penala Škotske Grifitsa, imao je čistu loptu na ruci praktično.
                        Otkud tebi potreba da pljujes po Rajkovicu bez ikakvog razloga. To radis vec duze vrijeme. Momak je vise nego korektno odradio svoj posao, najbolji golman trenutno u reprezentaciji.

                        Comment


                        • Marko Dmitrović i Vladimir Stojković su neuporedivo bolji golmani, Rajković je amater klasični.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • - Gledao sam, žao mi je. Ali tu imam neke druge vesti koje će biti dobre za neke ljude. Nama je posao da dugoročno promenimo te stvari. Pre šest godina smo imali blatnjave terene, sada imamo travu, moramo da izgradimo nove stadione, da dovedemo publiku na stadione, da izgradimo drugačiju i ozbiljniju ogranizaciju. Moraćemo da popravimo struku, mnogo toga moramo da uradimo, ali uložićemo pre svega u infrastrukturu, koja je od presudnog značaja za budućnost - obećao je predsednik.

                            Veoma pozitivna poruka.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Odlična poenta!
                              Slavoljub Muslin je smenjen jer nije zvao Milinkovića, Radonjića i Rajkovića, a evo dokle su nas ti bamgavci dovukli!
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Nece mi jos dugo da stanemo na noge. Reprezentacija je ogledalo drzave sto znaci da je ogrezla u politici na svim nivoima i sto dalje znaci da nikakvu (sustinsku) promenu osim mozda imena i novih lica necemo videti. Bice upropascena jos jedna talentovana generacija. Cas i u kosarci tonemo....sta tek ocekivati od fudbala onda....
                                Last edited by tamonajugu; 14-11-20, 07:51.

                                Comment

                                Working...
                                X