Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe sto smo za klasu bolji od Madjara kad su neozbiljno usli u utakmicu,deluje mi kao da namerno hocemo u C grupu.

    Comment


    • Jović je lipov k***c, ako ovako nastavi mislim da će i on završiti u drugoj ligi SLO.
      Debil.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nisam video, prebacivao sam, nisam mogao da gledam ovu anti reklamu za fudbal.

        Samo da deca u Srbiji ovo ne gledaju da im se ne ogadi fudbal.

        Video sam Gaćinovića kad ga je Lukić spojio sa golom kako je šutnuo, koliko je to neinteligentan i netalentovan igrač, mogao je da primi loptu, mogao je i Joviću da je odloži, ali ništa od toga se nije setio.

        Prosto mi se gadi kolko mi ne znamo fudbal da igramo. Gledam danas Hrvate, koga god da izvedu svi znaju da igraju. Opet imaju gomilu talentovanih igrača, Pašalić, Brekalo, Vlašić, Kramarić, tu su još Kovačić, Brozović, Rebić, Perišić.

        A koga mi imamo, Radonjića, čovek je fenomen jer živi bez mozga, netalentovanog Gaćinovića, mrtvo puvalo Milivojevića, zatim čoveka koji živi sa kurvom. A i Tadić svira kurcu već nekoliko mečeva.

        I ono protiv Norveške, onakve šanse i ne možeš gol da daš, tačno vidiš koliko tu nema talenta.

        Invalidi raspali, izgube kući od faking Mađarske. Usrana motka i bi ovde iz raja izašla.

        Comment


        • Taman kad te prijatno iznenadi srpski nacionalni tim odma usledi surovo otrežnjenje pa ajmo sve iz početka.


          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Jel ono bio penal nad Pavlovicem?

            Moglo se i do preokreta. Vlahovic mora da bude drugi spic, moze se na njega osloniti u zavrsnici meceva. Postali smo dosta opasniji sa njim.

            Norvezani u istom sastavu veceras napunili Rumune, a mi odmorili veci deo startera.

            Comment


            • Ne igra fudbal godinu dana,nikako da vrati formu,slabo trazi prostor,ceka loptu na tacnu,mora mnogo bolje,bar u ovoj ligi nacija neka igra pa ce valjda uci u formu.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Jel ono bio penal nad Pavlovicem?

                Moglo se i do preokreta. Vlahovic mora da bude drugi spic, moze se na njega osloniti u zavrsnici meceva. Postali smo dosta opasniji sa njim.

                Norvezani u istom sastavu veceras napunili Rumune, a mi odmorili veci deo startera.
                Nije bio penal. Pokušao je Kalaba prevariti arbitra.
                Ne bih se složio da je preokret bio na vidiku. Stihijski smo napadali, imali loptu u posedu bez većih rešenja za stamenu defanzivu Mađara.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Meni je poraz sasvim ocekivan, totalno ispraznjeni nakon Norveske sto je problem mentaliteta.

                  Jos uvek se ne zna proces kvalifikacija za EP 2024 tako da je "namerno" ispadanje u C ligu velika kocka, ako bude kao i za EURO 2020/21 bicemo OK.

                  Comment


                  • Pavlovic jos ima mnogo da uci u Monaku,mnogo ruke koristi kao da je u ovoj nasoj ligi,ali mlad je,ovu ligu nacija moze da koristi Tumbakovic da eksperimentise,ali protiv Skotske mora sa igracima u najboljoj formi da igra,ista postava kao protiv Norveske,jedino Kostic umesto Ristica ako do tada udje u formu.

                    Comment


                    • Gojko pio Tumba pijan.
                      O kakvom crnom kontinuitetu priča naš selektor. Pre Norveške ne pamtim koga smo savladali tako da njegova priča ne pije vodu.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Jel ono bio penal nad Pavlovicem?

                        Moglo se i do preokreta. Vlahovic mora da bude drugi spic, moze se na njega osloniti u zavrsnici meceva. Postali smo dosta opasniji sa njim.

                        Norvezani u istom sastavu veceras napunili Rumune, a mi odmorili veci deo startera.
                        Penal nije bio, klinac je teatralno pao, Vlahović zaslužuje mesto ispred onog navikanog Jovića. Mitar je neprikosnoven.
                        Mislim da su opet zaigrale menadžerske kombinacije a Tumba ih je stavio pod pritiskom. Previše panjeva i glupih igrača.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Primetio sam da SMS, Lazovic, Veljkovic i Grujic nisu bili u protokolu. Kolarov nije igrao zbog crvenog protiv Turaka. Bilo je za ocekivati da ekserimentisemo i svi koji su manje igrali u prethodne tri tekme da ce sada igrati. Da vidimo ko ce poceti protiv Turaka, ocekujem svakako jaci sastav od onog jucerasnjeg.

                          Comment


                          • Zna li neko sta dobija onaj ko udje u A grupu lige nacija,dobija li neke dodatne kvalifikacije za SP?

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Nije bio penal. Pokušao je Kalaba prevariti arbitra.
                              Ne bih se složio da je preokret bio na vidiku. Stihijski smo napadali, imali loptu u posedu bez većih rešenja za stamenu defanzivu Mađara.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              U drugom poluvremenu je bilo itekako dobrih sansi za gol. Ona sansa Gacinovica je recimo 100% sansa za gol, najbolje bi bilo da je dodao Jovicu koji bi onda imao prazan gol ali i on sam je ono morao da realizuje, umjesto toga je loptu napucao visoko preko gola. Samo da mi je znati sta je on htio onakvim pokusajem da izvede. Do 1:1 se moglo sigurno ali sanse nisu realizovane.

                              Penal nad Pavlovicem nije bio ali i ono je mogao lako biti gol. Nije mi jasno kako je Pavlovic pao ispred golmana Madjarske.

                              Au brate, sto se Goku iznervirao.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Primetio sam da SMS, Lazovic, Veljkovic i Grujic nisu bili u protokolu. Kolarov nije igrao zbog crvenog protiv Turaka. Bilo je za ocekivati da ekserimentisemo i svi koji su manje igrali u prethodne tri tekme da ce sada igrati. Da vidimo ko ce poceti protiv Turaka, ocekujem svakako jaci sastav od onog jucerasnjeg.
                                To sto ti zoves "eksperimentisanje" neko bi nazvao "menadzerisanje".....valjda je poenta uigravati tim, a ne svaki put da se TUMBAmo .... Ako Tumbakovic i uspe da izbori plasman na EP red je da se umesto njega vrati Muslin ili postavi Paunovic....da se malo izbalansiraju lose odluke koje je FSS doneo...mada boli njih uvo njima je Tumbakovic bas po meri, poslusnik par-ekselans.... Covek nikad u karijeri nije igrao formaciju sa 3 pozadi i sad odjednom se dosetio...jes kako da ne, nego se toga setio neko drugi, a on je samo dosao da izvrsava naredjenja....ponovo ce ova sranja da nam se obiju o glavu pre ili kasnije.....
                                Last edited by tamonajugu; 12-10-20, 16:00.

                                Comment

                                Working...
                                X