Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Mogao si besplatno da skines EON aplikaciju i da gledas k'o covek
    Iz principa nisam hteo (neću), jer to nije besplatno (30000 besplatnih registracija), vrv sve to plaća FSS jer su videli da su usrali motku u prethodnom periodu.
    Last edited by nebitan; 09-10-20, 11:59.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ne bih im dao besplatno email adresu. To košta, ništa nije besplatno. A verujem da je išao mail.

      Comment




      • Na ovaj dan!
        https://www.youtube.com/c/krkipfc

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          NFL ti bolje ide Mariću, šta smo bre mi odigrali pod Krstajićem nemoj da ti se neko smeje.
          Tvoj je problem sto gledas stvari crno na belo.

          Mi smo u te dve nekompletne tekme licili na tim i izveli smo najjaci moguci sastav sa kojim smo raspolagali u tom trenutku. Kostarikancima smo mogli da uvalimo 3-4 komada, bas kao i sinoc. Samo je to osetno slabija repka od Norveske, ali tada nismo imali krs igru kao sto je nakon SP izgledalo. A i nismo igrali ko babe protiv Svajcaraca nego se videlo cak i kad je umor stigao da su skoro svi ginuli na terenu, nisu igrali rezervisano.

          Cim su krenuli da otpadaju odredjeni fudbaleri i to je bilo i vise nego ocigledno da nam je timska hemija pala nakon Svajcaraca, nismo bili ni priblizno na tom nivou. I nije sada da velicam tu igru, svakako smo igrali bolje nego i pod Muslinom u drugom delu kvalifikacija.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Ili Skoti i Englezi ili mi i Hrvati,bice sigurno jedan derbi na EP,sto bi se reklo vise od fudbala.
            Skoti nemaju kvalitet da priprete Englezima ali bi mi mogli da budemo problem Hrvatima.
            Tačno je to ali smo Hrvati i mi u ovoj konstataciji snaga nebitni ako mogu "namestiti" britanski derbi u Londonu i drugog domaćina na prvenstvu. Zato preventivno delovati i sprečiti dolazak nekog specijalca koji će odraditi zadatak. Ovo su baš takvi mečevi gde se dolazi po zadatku - nisu od ogromnog značaja ali su daleko od toga da su nebitni. Sada bar imamo ljude na bitnim pozicijama u UEFA-i.
            Last edited by Crni Đorđe; 09-10-20, 23:26.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da je ovoliko uzdizanje pobede nad Norveskom samo pokazatelj do kojeg nivoa je srozana reprezentacija kad ovako dozivljavamo pobedu nad jednim sasvim prosecnim timom koji zavisi od 1-2 pojedinaca i koji je kao takav tesko limitiran. Svakako da ne treba ni da previse umanjujemo ovu pobedu ali morali bi malo vece ambicije da imamo.....kad se samo setim doceka i slavlja na balkonu zbog plasmana na svetsko prvenstvo kao da smo bili neka Litvanija ili Estonija....strasno do koje mere smo ubijeni psihicki.

              Cak i Spaniju da smo izbacili ipak nam ostaje jos jedna utakmica tako da ni tada ne bi smeli da polecemo jer posao nije gotov.

              Moramo da vratimo pobednicki mentalitet, moramo da budemo kurceviti makar opet ispadali na glupost u osmini finala svetskog prvenstva jer bolje i to nego da hodamo na margini fudbala vecito......nadam se da su ovi momci u reprezentaciji shvatili ili da ce da shvate da su oni jedina nada Srbije i da osim njih tamo niko normalan nema ko moze da ponovo probudi kult reprezentacije. Nadam se da ce da progutaju svoj ego i da u repezentaciji konacno da budu slozni pa posle u klubovima neka jure status i sta god jure.....lud smo narod....niko ni sa kim ne moze....a da se slozimo i muslimani bi se krstili...
              Last edited by tamonajugu; 09-10-20, 23:41.

              Comment


              • Tumbov mec karijere.
                ako odradi škote u novembru kako se i ocekuje, zacepice usta svima nama nepovjerljivima u njegovu umešnost i kompetentnost

                Norge preko noci od hit ekipe i kaznene ekspedicije postala šupalj qrton i sl.
                makar za ove instantlije sto fudbal prate preko tvitera i hajlajtsa.. a takvi su danas vecina. jbg

                Comment


                • To je zato sto smo i mi preko noci od kante za sutiranje postali tvrd orah....a dokel cemo tako to cemo tek videti.

                  Comment


                  • Norvezani su ipak malo iznad proseka i kvalitetom spadaju u top20 u Evropi. Pre dve godine bili irelevantni. Pored ove dvojice, imas jos par mladjih igraca koji ce da se fino razviju u narednom periodu+starosedeoci u vidu Kinga i Elionusija. Bice oni zajebani u sledecih 10 godina, mozda i postignu vise nego Poljska u poslednjih 10 godina. Jedine rupe u njihovom timu su stoper, levi bek i golman i mozda tu neko iskoci u narednom periodu. Na drugim pozicijama su odlicno popunjeni i ima samo da rastu kao tim kako vreme bude odmicalo. Ovo im je prva velika utakmica nakon duzeg perioda, dobili smo ih zbog iskustva igranja jacih utakmica. Bilo je ocigledno da su se malo ukakili.

                    Jaci su od svih preostalih sedam reprezentacija koje bi kroz mesec dana trebale da igraju za plasman na EP.

                    Comment


                    • Norveska je evropski prosek i to je to. Iznad proseka je 8-10 reprezentacija i Norveska svakako nije tu pa ni mi iako smo od njih dosta blizi tom vrhu gledano po individualnom kvalitetu igraca. Jer ako tvrdimo da je Norveska iznad proseka iznad cega su onda Francuska, Nemacka, Italija ? Nego se jednostavno radi o tome da je reputacija reprezentacije i vera u istu toliko srozana da nam i Norveska izgleda kao sa Nemackom da smo igrali...svakako Norveska nije los tim ali ovoliko uzdizanje nije realno. Moramo da shvatimo da nije vazno samo ucestvovati jer imamo takvu bazu igraca za reprezentaciju da mozemo sebi da dozvolimo vece ambicije, a ne da se vecito zadovoljavamo uspesima koji nisu cak ni polovicni.....

                      Ako prodjemo grupnu fazu EP skidam kapu i kazem alal vera....ako zavrsimo ucesce u grupnoj fazi - lose je.....ako i ne odemo na EP - katastrofa.....20 godina bre nismo prosli grupnu fazu bilo kog takmicenja....a koje su sve reprezentacije to uspele necu ni da nabrajam svi znate.... Tako da meni, a ni mnogima sigurno nece uspeti da zamazu oci samim plasmanom na EP....znam dobro kakav je kvalitet nasih igraca i znam dobro sta mogu i sve sto urade sto je ispod njihovog kvaliteta me ne zanima i ne racunam kao uspeh. Svakako cu se radovati ako se plasiramo na EP ali da se zadovoljim time nema sanse.

                      Savez koji 20 godina ne moze da prodje grupnu fazu, a uvek je imao igrace koji to realno mogu, je savez koji je ili apsolutno nesposoban ili apsolutno zlonameran i radi u korist svojih interesa.....trece nema.

                      Tako da eventualno ispadanje od Skotske ? Bruka i katastrofa.
                      Prolaz dalje ? Dobro je...ali to je samo prvi deo posla.
                      Last edited by tamonajugu; 11-10-20, 15:18.

                      Comment


                      • Bio je baraž, i to jedan jedini meč, sve ili ništa, sem plasmana u finale baraža, u igri je i potencijalan plasman na evropsko prvenstvo, slava i za reprezentaciju i za našu zemlju generalno, ulog 10m€.

                        A sve to protiv jednog od najjačih centarforova Evrope u ovom trenutku, Halanda, uz usputnu činjenicu da sve to mora da se uradi u gostima.
                        Ekstremno složena pozicija u svakom slučaju, sjajan uspeh.

                        Sa druge strane tim je i dalje pun problema koji idu direktno na račun selektora i njegovih pogrešnih izbora.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • To je skroz pogresna i pojednostavljena podela u krugu od 55 reprezentacija. 7-8 reprezentacija su iznad prosek, dok su ostali prosecni i ispodprosecni. Prosto ne mogu sve te reprezentacije da se stave u isti kos i to rezultati na terenu na barem dva kvalifikaciona ciklusa potvrdjuju tu razliku u klasama. Po kvalitetu mi smo i na svetskom i na evropskom nivou iznad proseka i dosta reprezentacija iz naseg ranga, pa i ove koje su ispred nas bi dale dupe da imaju pola naseg tima, jer bas tu imaju rupu.

                          I mi i Norvezani smo osetno jaci od Slovenaca, Grka, Bosanaca, Rumuna, Slovaka i Ceha koji su za mene pojam prosecne rerezentacije. Ove standardno jake su vrhunske reprezentacije u evropskim okvirima, pa bih onda u odnosu na ostale izdvojio Hrvate.

                          Pogodi se da imamo ubedljivu najjacu grupu u LN i da imamo dva ne bas tako laka ispita(u odnosu na druge grupe to su jaci timovi) na putu do EP.

                          Comment


                          • Sto se mene tice ako budu igrali ovako borbeno,sa zeljom,voljom da se napadne protiv svakog protivnika ja sam zadovoljan bez obzira na rezultat.
                            Naravno podrazumeva se da moramo da bijemo selekcije koje su ispod nas po kvalitetu a protiv jacih borbeno,s nekom idejom u igri pa sta bude,niko danas nije nepobediv.

                            Comment


                            • Sofijin bivši i sadašnji u startnoj postavi.
                              Tumbo Tumbo šta činiš [emoji16]

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Timski duh,svi su probali na kraju Jovic kao nas centarfor poentirao. Sofija je odradila taj posao Tumbakovica,trebalo je dosta truda od rastimovane bande stvoriti jednu drugarsku atmosferu gde se svi bore jedan za drugog.
                                A sad ozbiljno,najvise ocekujem od Djuricica,on sam kaze da je na 60 posto od onoga kako moze da igra,ocekujem da zaigra na nivou Tadica iz najboljih dana.

                                Comment

                                Working...
                                X