Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su igraci dobili dozvolu koliko sam upratio.

    Puknemo od Norveske, Kolarov se sigurno oprasta od repke.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Svi su igraci dobili dozvolu koliko sam upratio.

      Puknemo od Norveske, Kolarov se sigurno oprasta od repke.
      Pa onda da puknemo (a bumo pukli i onako)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Po svemu sudeći sredina terena će biti tandem Nemanja Gudelj-Nemanja Maksimović, što je ok, ali svakako da je naša idealna sredina terena Saša Lukić-Nenad Krstičić.

        U svakom slučaju sve je bolje od tandema negativnih sporaća, Matića i Milivojevića.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Jel ovo realno?

          Comment


          • Nemanja Radonjić ?

            Comment


            • Gde bi igrao u ovoj formaciji? Kostić napada široko kao i Radonjić, tako da i nema neke logike da igra kada je postavka ovakva. Gušili bi se.

              Čestitke Pavloviću na debiju, dobijamo štopera na duži niz godina, uz Blekija budućbost repke.


              Edit: Nisam znao da Radonnić nije ni na klupi...
              Last edited by mark !t zer0; 03-09-20, 19:43.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ovo je otprilike po imenima najbolje sto imamo ali videcemo na terenu na sta to lici.

                Comment


                • https://livesport365.ws/en/99309-russia-serbia.html

                  Evo i ovde linkova.

                  Comment


                  • Ništa posebno Rusija.

                    Mnogo smo bolji.

                    Comment


                    • Zjuba nam prebio Pavlovica,mnogo je ovo ozbiljnije nego kod Krstajica sto se tice ove formacije,Kostic odlican,Gudelj standardno dobro igra u reprezentaciji. Ne svidja mi se sto stoperi cesto loptu vracaju golmanu,tu ako pogresimo popicemo gol.

                      Comment


                      • Uh, promaši Rus prazan gol.

                        Sram bilo braću, nisu hteli da izbace loptu u aut zbog Maksimovića koji je ležao na terenu.

                        Ko će kome ako ne svoj svome.

                        Comment


                        • Ne gledam cesto Nikolu Maksimovica,ali kad god sam ga gledao u Zvezdi i reprezentaciji redovno kiksne bar jednom po mecu,sta sad uradi covek,sapleo se o travu.

                          Comment


                          • Mene zanima šta Sergej istripuje kad dođe da igra za reprezentaciju, uvek najlošiji igrač na terenu.

                            Džuba baš maltretira Strahinju, osetio ga da je tanak i samo kod njega stoji, sveki duel dobio.

                            Maksimović klasika praznoglavi štoper sa predispozicijama.

                            Gudelj i Kostić topčina.

                            Neko reče da ozbiljno ovo izgleda, meni se ne dopada, nama igru uglavnom kreira Nikola Maksimović kao centralni štoper, ova dva vezna su btb, Gudelj malo i uspe nešto da smisli, no od oba dodavanja uglavnom idu unazad.

                            Comment


                            • Nikola Maksimović zapinje o travu, ne zna da hoda, mekan je kao devojčica u duelu.
                              Prethodno se obrukao u Dablinu, crveni karton u najvažnijoj utakmici, Maroko ga je rastavio na sastavne delove u Torinu, zato nije ni putovao na Svetsko prvenstvo.
                              A ona blamaža u Bordou je posebna priča.

                              I onda jedan takav menadžerski smotanko drži mesto u timu, dok ona neznalica od selektora, očigledno pod određenim instrukcijama, ne poziva kapitena i legendu reprezentacije Branislava Ivanovića.
                              Bruka i sramota!
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Marko Dmitrović odbranio neodbranjivo, šut iz peterca praktično.
                                Naučna fantastika šta radi Marko Dmitrović, fantastičan golman.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X