Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se dopunim na spisku se jasno vidi ko je kome konkurencija. Lukic, Maksimovic, Matic, Gudelj i Grujic za zadnje vezne.

    Sad vidim da smo i na proslom spisku gurali cetiri spica. Morala je da se prodaje drvna gradja. Mada to je na kraju skroz irelevantno posto su svi marginalci i nemaju sta da traze.

    Najbolje bi nam legla 3-4-2-1. samo nemamo dobru alternativu za Lazovica. Sigurno je da cemo u nekom trenutku igrati u toj formaciji. U svakom slucaju bolje tako pokusati nego da Kolarov bude levi stoper.

    Ja bih licno sa ovog spiska izbacio Gacinovica, Djuricica i Despotovica, mada shvatam za prvu dvojicu zasto su redovno tu i da ih ne treba naknadno zvati kad vec imaju kontinuitet i stalno se odazivaju. Lazovic nakon septembra isto nije dobijao poziv za reprezentaciju.

    Pored standardne trojke, priliku su dobijali Radonjic i SMS. Da kazem da Lazovica mogu da razumem zbog taktickih zamisli i formacije sa tri pozadi, a i Aleksic je zasluzio da konacno dobije poziv. Tu su ti onda realno visak Gacinovic i Djuricic, mada Gacinovic je imao solidnu minutazu tako da nije svakako za odstrel. Kad bolje razmislim, samo je tu Djuricic visak.

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Golman Vladimir Stojković
      Centarhalf i kapiten Branislav Ivanović
      Levi bek Milan Rodić
      Kreator na sredini terena Nenad Krstičić

      Ova četiri igrača su morali da budu pozvani, praktično kičmu tima čine.
      Međutim ovako nešto je očekivano od neznalice kao što je Tumbaković.

      Ostatak našeg najboljeg tima je tu:
      Desni bek Nikola Milenković, a Marko Gobeljić je morao biti u ekipi, nalazi se u fantastičnoj formi, kao i obično
      Centarhalf Strahinja Pavlović
      Sredina terena Saša Lukić
      Desno krilo Darko Lazović
      Tandem Trequartista Dušan Tadić-Adem Ljajić
      Centarfor Aleksandar Mitrović

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      Koliko te boli činjenica da ti više niko ne replicira, nema duševne hrane jbg
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Gacinovic je kod Muslina pokazao da moze da igra i tog desnog spoljneg igraca,ali sve to zavisi od trenera,Kostic je u Ajntrahtu odlican na mestu tog levog beka,krila,a kod Krstajica u toj formaciji se raspao jer se nije znalo ko sta treba da radi i gde da trci. Sta igra Aleksic,ja ga pamtim kao levo krilo,daleko tehnicki potkovaniji od Radonjica,bolji igrac,mnogo ranije je on trebalo da zaigra,da imamo trenera kao sto je Antic bio ne sumnjam da bi Aleksic usao u prvih 11 kao sto je Lane Jovanovic kod Antica,ovako samo je tu da popuni broj.

        Comment


        • Igrao jednom i ko zna kada sledeci put, nije mu to prirodna pozicija zato ga i ne mogu uzimati za ozbiljnu alternativu i da ga stavim pre drugih igraca u drugoj formaciji koji mogu adekvatno da odgovore zadatku. Jbga

          Svakako mislim da cemo igrati obe formacije u narednom periodu, u teoriji bi trebalo vise da nam lezi ta jer bi Kolarova zarobio u stopera i imao bi jacu podrsku, a imali bi na tim pozicijama igrace koji spartaju na obe strane terena i tako bi resili nedostatak kreativnosti u veznom redu. I mozemo vise kombinacija da napravimo, uparimo napadace ili da damo Tadicu/Sergeju vecu slobodu.

          Aleksic je bio nevidljiv na fudbalskoj mapi do pre dve godine. Lane je igrao u tim godinama belgijsku ligu, nisu bas za poredjenje. Covek se nije snasao u Sahtjoru i posle u Lokomotivi. Standard ga je preporodio, dosao je kod njih kad je imao 25 godina. Ne znam ni kakav je bio u Vojvodini, dok sam Aleksica ispratio. Mogao je Aleksic bolje da prodje da su ga prodali godinu dana ranije.

          Comment


          • https://www.youtube.com/c/krkipfc

            Comment


            • Matić se povukao iz reprezentacije

              Comment


              • Cak i da sam gajio nadu da prolazimo Norvesku, sada sam siguran da gubimo sigurno. Kada se desi ovakav odlazak reprezentativca gde je jasan znak da se ne veruje selektoru, to je recept za neuspeh. Do sada nije nista puno ukazivalo da postoji miskomunikacija i problem na relaciji selektor-igraci.

                Ova zvanicna prica za Jovica i Sergeja da otpadaju zbog karantina mi je sumnjiva. Imamo mi jos par igraca koji dolaze iz te dve zemlje. Desavaju se neke ljigave izakulisne radnje.

                Imao sam predosecaj da je ovo previse veznih igraca i napadaca, sada je broj ok bez ove dvojice.

                Comment


                • Ne da je prica sumnjiva za Sergeja i Jovica nego nema veze sa mozgom,ocigledno bojkotuju savez,Kokezu,mozda i Tumbakovica,zato je izgleda i pozvano toliko igraca,znali su da se nesto sprema. Poznajuci kako ova vlast funkcionise pre bi igrali sa Banjkom i Sanogom u reprezentaciji nego sto ce dati ostavke na funkcije u FSS,ovo je totalni raspad reprezentacije.

                  Comment


                  • Lacio nije dozvolio ni Marušiću da ode u Crnu Goru, tako da bih odbacio priče o zakulisnim radnjama.
                    Last edited by Crni Đorđe; 28-08-20, 19:07.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa sta su taj Real i Lacio da mogu da zabrane igracima da igraju za reprezentacije,kako ostali klubovi pustaju igrace,cudno,verovatno onda dogovor sa FSS inace bi svi klubovi zabranili igracima da dodju u Srbiju i Crnu Goru.

                      Comment


                      • Sigurno je da su im zabranili u dogovoru sa Savezom, pošto niko ne diže prašinu. Klubovi su poslodavci tim igračima, mogu to da urade. Radili su i pre.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Lacio nije dozvolio ni Marušiću da ode u Crnu Goru, tako da bih odbacio priče o zakulisnim radnjama.

                          Zapravo ne znam sta se sve desava, ali isto tako je glupa prica koja se plasira da oni moraju da prodju obavezni karantin kada se budu vracali nazad i tako da propuste pocetak prvenstva.

                          Ko da nemamo igrace iz Spanije i Italije, a sigurno ce neko od njih da igra u prva dva kola. Mislim da je generalno glup izgovor.

                          Po toj logici trebalo bi jos 5-6 reprezentativaca da otkaze nastup.

                          Comment


                          • Ne moraju da otkažu pošto je ovde do klubova. UEFA im je dala mogućnost da ne dozvoljavaju igračima odlazak ako bi se pri povratku u zemlju kluba morao "služiti" obavezan karantin. Klubovi imaju odrešene ruke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nakon velikog gospodina i taktičke lisice Slavoljuba Muslina koji nas je odveo na Mundijal u Rusiju, sramota je da jedna ovakva neznalica i strašiguza kao što je Tumbaković vodi naš nacionalni tim.
                              U utakmici sa Portugalijom na Marakani je izveo tim sa 6 (i slovima šest) centarhalfova i naravno da su veseli Portugalci tu katastrofu od taktike "nagradili" sa 4 komada.

                              Što pre ova neznalica napusti klupu, to će biti bolje i lakše za sve, pre svega za njega samog koji je potpuno izgubljen na poziciji koja je daleko iznad njegovih realnih i veoma skromnih kapaciteta i mogućnosti.
                              Last edited by La Jugoslavia; 30-08-20, 08:57.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • SMS ipak igra. Lacio je dobio specijalnu dozvolu da SMS ne "služi" karantin po povratku u Italiju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X