Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [youtube]p1I4ntyKwds[/youtube] &*(@W6 &*(@W6

    A pogledajte i ovo izjave Petrovica

    http://www.sportal.rs/news.php?id=36943 &*#GI(]

    http://www.sportal.rs/news.php?id=36902 &*#GI(]
    &d$7

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=nikola16 link=topic=1569.msg176999#msg176999 date=1286634126]
      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg176990#msg176990 date=1286633255]
      nisam rekao da mu je zvizdalo 10 000 hiljada, nego da ce na svakoj sledecoj da mu zvizdi bar 20 000, a videli smo kakav je efekat bio i kad mu zvizdi 300, pa ti onda racunaj sta ce biti na stadionu kad pocne organizovano da se navija protiv njega i kad tole dovede klea u repku. za klea je pevao jug. zvezda ima prosecnu posetu u domacoj ligi od 15 k, a juce na je na jna bilo 10k.
      i da remizirima, stojkovicu ce se zvizdati i bice prozivan sve dok stoji na srpskom golu.
      [/quote]
      A ti razmisli ko ce da mu zvizdi. Da li ceo stadion ili samo iskompleksirani zvezdasi. Vi (cigani) uvek govorite kako je reprezentacija na prvom mestu,a juce smo videli sta o njoj mislite.
      Te vase komplekse ostavite po strani dok igra reprezentacija. Na derbiju pevajte,zvizdite,radite sta hocete, ali reprezentacija je jedno ,a nasa (ionako jadna) liga je drugo.

      p.s. A Stojke ti nije bio p#cka dok je na SP-u branio sve sto je moglo da se odbrani,a? Nego cim je presao u Partizan.
      [/quote]ovo nije reprezentacija, ovo je toletov poligon. ocigledno da nije reprezentacija, kad igraci koji ne znaju ni slovo srpskog mogu da igraju za repku. a tek ce da se vidi sta mislimo o "ovoj" toletovoj reprezentaciji.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=carter985 link=topic=1569.msg177018#msg177018 date=1286636058]
        ovo nije reprezentacija, ovo je toletov poligon. ocigledno da nije reprezentacija, kad igraci koji ne znaju ni slovo srpskog mogu da igraju za repku. a tek ce da se vidi sta mislimo o "ovoj" toletovoj reprezentaciji.
        [/quote]
        A taj "toletov poligon" vam je bio dobar sve dok je pobedjivao (kvalifikacije za SP 2010 i Nemacka na SP-u) ?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=nikola16 link=topic=1569.msg177020#msg177020 date=1286636890]
          A taj "toletov poligon" vam je bio dobar sve dok je pobedjivao (kvalifikacije za SP 2010 i Nemacka na SP-u) ?
          [/quote]
          Otkud ti znas da li je meni "toletov poligon" bio dobar ili ne?
          Pa najbolje da necu navijati za svoju zemlju na SP-u jer nam je predsednik saveza svinja. #%d*
          Nazalost, to dolazi do izrazaja zadnjih par meseci, a koliko vidim on je zavalio svoje debelo dupe u predsednicku fotelju i nema nameru da se pomera odatle kakvi god rezultati i atmosfera u ekipi i medju narodom bili.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg177023#msg177023 date=1286637992]
            Otkud ti znas da li je meni "toletov poligon" bio dobar ili ne?
            Pa najbolje da necu navijati za svoju zemlju na SP-u jer nam je predsednik saveza svinja. #%d*
            Nazalost, to dolazi do izrazaja zadnjih par meseci, a koliko vidim on je zavalio svoje debelo dupe u predsednicku fotelju i nema nameru da se pomera odatle kakvi god rezultati i atmosfera u ekipi i medju narodom bili.
            [/quote]
            Meni se Tole smucio jos kada je bio u Partizanu, ali ipak kada je doveo Antica reprezentacija je solidno igrala. A kada je zbog para smenio Antica i doveo ovog idiota skroz mi se smucio fudbal.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Ma znao sam da nema nista od nas cim sam cuo ko menja Antica ali da cemo ovako puci od Estonije nisam mogao ni da sanjam.Katastrofa!Zaista smo dotakli dno.Dok je Tole tu moze ko oce da bude selektor nista necemo uraditi,ni Mourinho nam ne bi pomogao.Treba smeniti ljude iz saveza i oterati ih u penziju pa onda mozemo da pricamo o nekim jacim rezultatima.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Srbija je ovo,uvek cemo mi imate nekog Toleta.Kod nas ti je po principu "sjase murta da uzjase kurta".Ranije se pljuvalo po Miljanicu i govorilo isto sve sto i sada za Toleta a tako ce biti i sa njegovim naslednikom.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=milanche link=topic=1569.msg177039#msg177039 date=1286640648]
                  Srbija je ovo,uvek cemo mi imate nekog Toleta.Kod nas ti je po principu "sjase murta da uzjase kurta".Ranije se pljuvalo po Miljanicu i govorilo isto sve sto i sada za Toleta a tako ce biti i sa njegovim naslednikom.
                  [/quote]
                  Ali nije problem sto su mafija,mafijasi su svi manje vise koji su na celnim pozicijama u fudbalu ali nek bar rade u korist reprezentacije pa ce i oni imati koristi i to jos vise nego kad ovako rade.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    nismo mi neka fudbalska velesila pa da ucestvujemo na svakom EP i SP, pa cak ni neke velike sile podbace jednom (najsvjeziji primjer Engleska 2008)..nismo bili 2004 na EP, bili 2006 na SP, nismo 2008 na EP, bili 2010 na SP....sada je sve izvjesnije da necemo otici niti na ovo EP(3. zaredom), ne zbog poraza protiv Estonaca nego osjeti se sva ova atmosfera i moze se za pretpostaviti, ali ce se nakon ovih kvalifikacija desiti ''velika'' stvar( kao sto je ta stvar nakon neuspjesnih kvalifikacija bila dolazak Antica umjesto Clementea), licno mislim da ce to biti mala smjena generacije, pa cemo otici na SP 2014 u Brazil h5g6k8...tako mi funkcionisemo i tako cemo funkcionisati... &+I}\

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Ma desi se svakom da podbaci a najgore je to sto mi mozemo mnogo ali smo sputavani od strane saveza koji uvek nesto zabusava.Pizon ovako ako nastavi predstoji nam mova smena selektora a ko ce onda doci ne znam.Antic nece-mozda ce Radomir h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Danas od pola 11 gostuje Zonpi u Svetu Sporta na RTS-u, ko propusti lud je. $#^%RT
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg177066#msg177066 date=1286643085]
                          Danas od pola 11 gostuje Zonpi u Svetu Sporta na RTS-u, ko propusti lud je. $#^%RT
                          [/quote]
                          Jesi video izjavu njegovu juce?Idemo u Italiju da pobedimo. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg177066#msg177066 date=1286643085]
                            Danas od pola 11 gostuje Zonpi u Svetu Sporta na RTS-u, ko propusti lud je. $#^%RT
                            [/quote]
                            ma ja necu ni da gledam..sta da slusam kako se preserava kao i uvijek, covjek samo sablonski prica, muka mi je...bice nesto tipa " pa dobro, desio se ovaj sokantan poraz..idemo dalje, moramo icu u Italiji na pobjedu..dobro cemo prouciti rivala i spremiti najbolju taktiku.." :.8-] -E)%&4..ne kazem, mozemo i pobjediti Italiju, ali ako se ovi nasi igraci ''napale''..on je u svom zadatku kao trener podbacio kada nije psihicki pripremio svoju ekipu protiv znatno slabijeg rivala..

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=TeKKe link=topic=1569.msg177070#msg177070 date=1286643377]
                              ma ja necu ni da gledam..sta da slusam kako se preserava kao i uvijek, covjek samo sablonski prica, muka mi je...bice nesto tipa " pa dobro, desio se ovaj sokantan poraz..idemo dalje, moramo icu u Italiji na pobjedu..dobro cemo prouciti rivala i spremiti najbolju taktiku.." :.8-] -E)%&4
                              [/quote]
                              A koja je njegova taktika?A da,ko predje centar keva mu celava.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ma nisam ja ni mislio da ce on da prica nesto pametno, nego da se smejemo kako ce da lupa gluposti. &*#GI(]
                                Vladimir Petrovic "utakmica je bila prava prvenstvena" Pizon &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X