Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde bre ne kukajte ko babe neke Oporavicemo se i mi jednom,a tada je svet nas

    Comment


    • Sledeću igramo u Nepalu, podno Himalaja, protiv Gibraltara.

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        @Mumi
        Taman da se otarasimo tradicionalno nezgodnih protivnika poput Luksemburga, Andore i San Marina.
        Sa neizmernom radošću će nas dočektati Estonija, Azerbejdžan, Jermenija i Kazahstan.

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Mi sa ovakvom igrom ne bi mogli ni San Marino pobediti Ma da se sramote , ko je branio ? Video sam da nije Stojkovic ,Kahriman ili Brkic ? U svakom slucaju to je najmanje vazno , izgubiti od Hondurasa ... E kuku kuku , ali imam neki osecaj da ce ovo sve doci na svoje , mi uvek u kvalama za SP napravimo dobar rezultat , videcemo sta ce biti , ako ne dodje do kadrovskih promena mozemo se slikati. Nama je uglavnom napad glavni problem , nema ko zabiti gol , neka stave Sulejmanija i Clea u napad i to je to... I dalje mi nisu jasni neki koji kazu da Cleo ne treba igrati , pogledaj mec Partizan vs Arsenal u Beogradu , mec na vrhunskom nivou i pogledajte koliko je Cleo imao tacnih pasova i koliko mu je lopti oduzeto , ma bre zver za sve nase napadace
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Kleo ne moze da igra zbog pravila FIFAe, bar ne pre 2014. Nista od toga. Ali Sulejmani da, svakako, nas najbolji igrac mozda u ovom momentu, zasto ga ne zovu je jedna od velikih misterija.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • , ali kako stvari stoje mi do 2014 necemo ni imati pravog napadaca pa neka ga zovu za SP ako se plasiramo naravno ,inace bolje da nam mali L.Markovic igra ili bar bude na klupi pa ulazi zadnjih 20 minuta nego da gledamo rahiticnog Pantelica ili sta ja znam koga vec
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Mlada reprezentacija pobedila 2-0...

                  Ako, ako...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kakva bruka i sramota... Uvek nas krene na kvalama za SP, nadam se da ce i ovog puta...

                    Comment


                    • Originally posted by Dusan View Post
                      Kakva bruka i sramota... Uvek nas krene na kvalama za SP, nadam se da ce i ovog puta...
                      Posle bruke (poput ove) dodje do nekakvih minimalnih promena,one ruzne stvari se prikriju i prodjemo nekako kvalifikacije.Takav smo narod da smatramo odmah da smo najjaci,podcenjujemo protivnike i na tom istom SP na koje smo se kvalifikovali,dozivimo debakl.Posle toga se traze krivci,nije ih tesko naci,ali niko ne odgovara...
                      Isti ljudi na celu,u nove kvalifikacije ulazimo gde nista ne postizemo...i tako u krug,godinama,nadam se da nece biti i decenijama.
                      To sto "imamo vise srece" u kvalifikacijama za SP nego za EP je cista slucajnost.
                      Last edited by Black Mamba 24; 15-11-11, 17:06.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Kleo ne moze da igra zbog pravila FIFAe, bar ne pre 2014. Nista od toga. Ali Sulejmani da, svakako, nas najbolji igrac mozda u ovom momentu, zasto ga ne zovu je jedna od velikih misterija.
                        Omasio si godinu, 2013 ce moci.

                        Ljudi opustite se samo i cekamo izbore i novog selektora pa cemo videti sta i kako. Ono sto znam da se Lazar mora zvati jer je momak tacno profil igraca koji nam treba i glava mu je neverovatno stabilna za jednog momka od 17 godina. Pravi moderan igrac, koji zna i sa loptom i bez lopte. Takvih imamo 5 od kojih on i jos dvojica ne igraju za reprezentaciju (mada za njega je logicno jer ima 17 godina ali nam vec sad treba), jedan nije u formi, a jedan ne moze sve sam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedini sto vrede iz nase lige i koji mogu igrati, Medojevic, Lazovic i Markovic. Ostalo mrka kapa. Jos dodati Tadica, Sulejmanija...itd...ali prvo naci selektora.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Jedini sto vrede iz nase lige i koji mogu igrati, Medojevic, Lazovic i Markovic. Ostalo mrka kapa. Jos dodati Tadica, Sulejmanija...itd...ali prvo naci selektora.
                            Sasa Markovic je 2x jaci igrac od Medojevica i mogu slobodno da kazem da je srpski Dzerard. Steta sto ima dvojicu konkurenata na svojoj poziciji koji moraju da se prodaju, a vec sad je bolji od obojice. Nadam se da ga nece upropastiti i da ce Medo da ode u januaru pa da ga Samrok pusti da igra.

                            Kad smo kod Sase, dao je gol danas za mlade i Gudelj iz penala, ako neko nadje nek okaci, ja za sada nisam nasao.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://vukajlija.com/zabava/posteri/...enosa-utakmica

                              xD
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Stvar je urgentna a to znači da mora pod hitno da se uradi analiza igrača, igre, ponašanja, pristupa... Da se kažu pravi razlozi zašto već dugo u kontinuitetu, praktično od mečeva sa Austrijom i Rumunijom u prethodnim kvalifikacijama, nemamo ono što svi želimo da vidimo.
                                Živ bio, veliki poras'o

                                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-hitne-promene

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X