Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebe mi se zašto mi zviždi zviždim i ja njemu. Ne mora da me poštuje niko. Nisam nikoga napao niti ja niti moja nacija, niti smo bili nekad na "zloj" strani. Neka zvižde mami svojoj.

    Englezi robili te crnce a sad treba da me bude stid što je par debila zviždalo Rouzu u Kruševuc.


    Druže jesi čuo kad za Frensisa Drejka.

    Ti imaš kompleks niže vrednosti. Šta me briga šta ko kaže od imperijalista i koljača

    Comment


    • Ju, ju, ju, opevaću ih posle ove utakmice u jednoj satiričnoj pesmi.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Jebe mi se zašto mi zviždi zviždim i ja njemu. Ne mora da me poštuje niko. Nisam nikoga napao niti ja niti moja nacija, niti smo bili nekad na "zloj" strani. Neka zvižde mami svojoj.

        Englezi robili te crnce a sad treba da me bude stid što je par debila zviždalo Rouzu u Kruševuc.


        Druže jesi čuo kad za Frensisa Drejka.

        Ti imaš kompleks niže vrednosti. Šta me briga šta ko kaže od imperijalista i koljača
        Opusti se, i prestani da zivis u proslosti... kolonijalizam i robovlasnistvo odavno ne postoje, sta je bilo pre 200 godina ne mozes da promenis. Nije niRose ovde nikoga napao pa je izvredjan samo zato sto je crn, a u istom gradu su ove zime jos 2 tamnoputa fudbalera napadnuta samo zato sto su crni, i jos su igraci Napretka.

        To sto su oni radili pre 200 godina ne daje nama pravo da isto cinimo sada.

        I razlog ovog debakla je sto Ukrajinci igraju za svoj narod i drzavu a ovi nasi su tu zato sto moraju i nemaju muda da urade ono sto je izmedju ostalog uradio Luka Milivojević.
        Last edited by belgrade_owl; 07-06-19, 21:01.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ukrajinci nas mrze ko da smo im smrtni neprijatelji. I to ne kriju, već ističu na svakom koraku.
          Oni i Gruzini najveća stoka i g***a.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Ovo je validno samo ako si ikada progovorio sa ljudima iz Ukrajine. Ja sam sa njima jeo, pio, pevao i ziveo kao sa bracom rodjenom. Napacen je to narod ali skroman i ponosan, nesto slicno nama.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sad se setio da ima Fejsu,jebem ti kretena.

            Comment


            • Prvo je problem trener. Nemač pojma. Nedovoljno kvaliteta za ovakav posao, tj. nikakav kvalitet, a ni staž.

              Drugo je igrači van pozicije. U repki koja bar puca od broja veznjaka, igra ti Ljajić DM-a, a Kolarov štopera.

              Treće je to što igrači očigledno ne znaju svoje zadatke, ili ih nisu izvežbali dovoljno. Ne pokrivaju jedni druge. Poziciono očajni. Previše prostora između linija.

              Četvrto se opet vraćam na trenera, koji kad vidi da ne stojimo dobro na terenu, ne ispravlja ih. Ne koriguje pozicije, ne menja taktiku. Igrači ostavljeni da improvizuju, što nikad nije dobro.

              Peto što je odlučio u veoma bitnoj utakmici, u gostima u ovakvoj atmosferi da eksperimentiše sa postavom.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Bravo Krstajicu
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ovo je validno samo ako si ikada progovorio sa ljudima iz Ukrajine. Ja sam sa njima jeo, pio, pevao i ziveo kao sa bracom rodjenom. Napacen je to narod ali skroman i ponosan, nesto slicno nama.
                  Istina sve sto si rekao.... zato i kazem da su mi blizi nego Rusi.

                  Comment


                  • Samo tako, prcaaaaaaaaaaj. Ponizite ih kad se sami naguzili.

                    Comment


                    • predajemo se, dosta je...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Prošlost je odredila sadašnjost. Ne moram da crtam ko je otvarao multinacionalne korporacije po svetu i koristio domaće sirovine i radnu snagu uz subvencije. Još davno. I pod kakvom represijom.

                        A sad bi malo puj pijke ne važi. Može ali ne kod mene.

                        Comment


                        • Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bez Fejse ovu utakmicu nije smeo da pocne amater glupi.

                              Comment


                              • Goku gde si sad da braniš ovu prevaru kad ti Brajko i ja govorimo pred SP? Ti si po meni kriv koliko i Kokeza

                                Comment

                                Working...
                                X