Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=milanche link=topic=1569.msg173676#msg173676 date=1286003547]
    [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg173655#msg173655 date=1285970388]
    Jedina zamerka Milijas ostalo je ok bolje nemamo.
    [/quote]

    Imamo.Ljajic zasluzuje da igra za reprezentaciju. &+I}\
    [/quote]

    Da njega sam zaboravio izvinite.Stvarno momak zasluzuje poziv! &+I}\
    sigpic

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Protiv Italije sredina terena Stankovic, Milijas i Petrovic. Igra po sistemu ko predje pola dobija kokosovke posle utakmice od ostalih. $#^%RT

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=Nightfall link=topic=1569.msg174125#msg174125 date=1286105134]
        Protiv Italije sredina terena Stankovic, Milijas i Petrovic. Igra po sistemu ko predje pola dobija kokosovke posle utakmice od ostalih. $#^%RT
        [/quote]

        Uf to ne valja!Nista cekamo smenu Pizona pa ce opet doci neko za koga cemo misliti da ce nesto uraditi a ustvari nece.Za Pizona niko ni ne misli da ce uraditi nesto!VRATITE ANTICA!
        sigpic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Baš me zanima koliko treba da čekamo nekog selektora koji će da pozove Sulejmanija i Ljajića. Pa nema veze što su mladi ako dobro igraju, oni bi trebali i u prvoj postavi da budu u reprezentaciji &+I}\.

          Runi je sa 18 godina krenuo redovno da igra za Engleze, Volkot isto, pogledajte Nemci sa mladim igračima šta su uradili na SP. A imamo stvarno dobru priliku da povežemo iskustvo sa mladošću ali to niko iz FSS ne primećuje.

          ..........................Stojković............... ..........
          Bane Ivanović.....Vidić...Subotić.....Kolarov
          .......................Kuzmanović................. .......
          ..........Tošić...........Ljajić.............Krasi ć.......
          ..................Sulejmani......Žigić............ ........

          Imamo dosta solidne igrače &+I}\. U Ljajiću imamo pravog razigravača koji nam fali još od vremena Pixija, i napokon brzog napadača u vidu Sulejmanija. Namerno sam izbacio Stankovića iz prve postave jer u reprezentaciji da se ne lažemo igra katastrofalno. On u reprezentaciji ima totalnu suprotnu ulogu nego u Interu. U Interu služi za dobru kontrolu lopte zbog fizičke snage i za kratka precizna dodavanja, ai ima strašan šut sa distance. A u reprezentaciji sve radi na silu, pokušava da bude plejmejker i mnogo me nervira kada svaki put traži Žigića dugim loptama sa preko 50m. Ili ako već igra u reprezentaciji dati mu da ima ulogu kao u Interu, ograničenu. Tošić obavezno umesto Jovanovića koji ne može da se sastavi, mnogo je izgubio u igri od prošle godine.

          Eh da sam selektor (%fsd%&j @(*6sd$%...

          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Ja sam u menadzeru igrici sa slicnom postavom osvojio EP2012 i SP 2014!Imam i ja tako neku viziju s tim da Ninkovic bi isto mogao da igra Stankovicu je dosta 12 god u repki a Scepovic bi uskoro mogao na spisak samo da se jos malo dokaze.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Sad slucajno naleteh na jednog klinca sto igra u Holandiji, Marko Vejinovica iz Heraclesa. 90to godiste, standardan u klubu a odigrao 20tak utakmica za mladu reprezetnaciju Holandije. Zna li neko da li je klinac nase gore list, ako jeste mozda bi bilo lepo da nekako ubede njega da igra za nas. Svi znamo kog je kvaliteta Holandska fudbalska skola.

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                kaludjerovicu drzavljanstvo odma! $#^%RT
                i abubakaru isto! najbrzi spic u nasoj lizi a i nenadjebiv je u skoku &+I}\

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=carter985 link=topic=1569.msg174335#msg174335 date=1286129385]
                  kaludjerovicu drzevljanstvo odma! $#^%RT
                  i abubakaru isto! najbrzi spic u nasoj lizi a i nenadjebiv je u skoku &+I}\
                  [/quote]

                  Nisam za Abubakara nikako a sto se Kaludjerovica tice moze dobar igrac.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg174336#msg174336 date=1286129447]
                    [quote author=carter985 link=topic=1569.msg174335#msg174335 date=1286129385]
                    kaludjerovicu drzevljanstvo odma! $#^%RT
                    i abubakaru isto! najbrzi spic u nasoj lizi a i nenadjebiv je u skoku &+I}\
                    [/quote]

                    Nisam za Abubakara nikako a sto se Kaludjerovica tice moze dobar igrac.
                    [/quote]za abubakara sam se zezo, posto je obicaj u srbiji cim neki stranac odigra dobru utakmicu ili dve da se "poziva" u repku, ali cinjenica je da je abu najbrzi i da je fascinantan u skoku.
                    i gde je sad taj kleo, jel on to pauzirao poslednjih 5 tekmi ili sta, nigde ga nema (%fsd%&j
                    i jel sad tamo neki prosecan brazilaca treba da gusi nase mlade perspektivne napadace kao sto su kaludjer, sulejmani,ljajic...

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije


                      Ne nikako treba forsirati sto vise nasih mladih.Sto se Klea tice malo stao sa golovima ali odlican igrac.Ali ja sam ipak za to da se da sansa Kaludjerovicu,Scepovicu,Aleksicu,Sulejmaniju od napadaca.Tu je i Ljajic i Filip Djuricic ima dosta mladih stvarno.Evo i onaj Filip Djordjevic sad extra igra u Nantu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        i jel sad tamo neki prosecan brazilaca treba da gusi nase mlade perspektivne napadace kao sto su kaludjer, sulejmani,ljajic...
                        e da su barem u timu pa da ih gusi...vidis da, nazalost, nas strucni stozer nema potrebu za takvim igracima u reprezentaciji...

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=TeKKe link=topic=1569.msg174345#msg174345 date=1286130447]
                          i jel sad tamo neki prosecan brazilaca treba da gusi nase mlade perspektivne napadace kao sto su kaludjer, sulejmani,ljajic...
                          e da su barem u timu pa da ih gusi...vidis da, nazalost, nas strucni stozer nema potrebu za takvim igracima u reprezentaciji...
                          [/quote]pa dok je tole tu tako ce nam biti

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=carter985 link=topic=1569.msg174346#msg174346 date=1286130734]
                            [quote author=TeKKe link=topic=1569.msg174345#msg174345 date=1286130447]
                            i jel sad tamo neki prosecan brazilaca treba da gusi nase mlade perspektivne napadace kao sto su kaludjer, sulejmani,ljajic...
                            e da su barem u timu pa da ih gusi...vidis da, nazalost, nas strucni stozer nema potrebu za takvim igracima u reprezentaciji...
                            [/quote]pa dok je tole tu tako ce nam biti
                            [/quote]

                            Tole ce nas sve nadziveti. h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Totalno smo propali, uskoro cemo biti najveci izvoznici talenata... E onda , kad ti momci postanu zvezde ekipa gde su presli da igraju, pocecemo da pljujemo po njima jer nisu hteli da igraju za svoju zemlju.
                              UP THE VILLA!!!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=dacha43 link=topic=1569.msg174354#msg174354 date=1286133572]
                                Totalno smo propali, uskoro cemo biti najveci izvoznici talenata... E onda , kad ti momci postanu zvezde ekipa gde su presli da igraju, pocecemo da pljujemo po njima jer nisu hteli da igraju za svoju zemlju.
                                [/quote]

                                Upravo tako!Nije Krkic kriv sto igra za Spaniju.Majka mu je odatle,tamo je i rodjen,prosao kroz sve mladje selekcije i sad odjednom ga nasi pljuju a decko video Srbiju mozda samo na slikama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X