Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=gigas link=topic=1569.msg173501#msg173501 date=1285931214]
    Nije mi jasno sto ne zovu Jorgacevica decko brani konstantno i sinoc je branio dobro,
    Ljajic je za klasu bolji od Kacara (totalno van forme),Milijas u autu odavno,

    Sada su treninzi na terenima SC Teleoptik, a igra se na JNA $JS}| $JS}| $JS}|
    &d$7
    [/quote]


    Totalno glupa odluka FSS da se igra u hramu fudbala,izgleda da hoce da nam uniste travu totalno.narocito sada kada je stigla jesen i kisovito vreme... I onako nije teren za primer a kamoli kad je preopterecen utakmicama...

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Oko Ljajica se desava nesto cudno.Ne igra ni za mladu selekciju ni za A tim, a bosanske novine pisu da ga je zbog toga kontaktirao njihov savez da bi mogao da zaigra za reprezentaciju BIH.
      Njegova izjava:
      I pored moje dobre volje, ne mogu vam ništa reći jer trener Siniša Mihajlović mi je zabranio da dajem izjave. Moram poštovati njegovu odluku. Mene, niko iz BiH nije kontaktirao, što ne znači da nije moje menadžere - kazao je Ljajić za Dnevni Avaz.
      &d$7

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=Melo link=topic=1569.msg173504#msg173504 date=1285931913]
        kad sam video RAJKOVIC u odbrani ponadao sam se da je zvao i ekipicu Matic,Ljajic,Sulejmani... ali ne.. ajmo milijashu da damo josh par shansi mozda uspe da istrci vise od 3-4 kilometra #%d*

        al ajde da budemo realni ne moze se previse zameriti... bilo bi nestvarno kad bi jedan PIZON zvao sad clea, ljajica i sulejmanija odmah... $%&5qw7
        [/quote]

        Potpuno se slazem sa tvojim postom. &+I}\

        [quote author=gigas link=topic=1569.msg173507#msg173507 date=1285932743]
        Oko Ljajica se desava nesto cudno.Ne igra ni za mladu selekciju ni za A tim, a bosanske novine pisu da ga je zbog toga kontaktirao njihov savez da bi mogao da zaigra za reprezentaciju BIH.
        Njegova izjava:
        I pored moje dobre volje, ne mogu vam ništa reći jer trener Siniša Mihajlović mi je zabranio da dajem izjave. Moram poštovati njegovu odluku. Mene, niko iz BiH nije kontaktirao, što ne znači da nije moje menadžere - kazao je Ljajić za Dnevni Avaz.
        &d$7
        [/quote]

        Na pomolu jos jedan briljantan potez naseg saveza.Pravo je cudo da imamo ikakvu reprezentaciju pored takvih debila,idiota i retardiranih skotova.

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Cudi me da Ljajic nema jos nijedan nastup za Srbiju,po meni vrlo kvalitetan igrac.Sigurno je ako u skorije vrijeme dobije poziv reprezentacije Srbije da ce prije igrati za Srbiju,ali ako i dalje ne bude dobivao poziv onda bi se mozda mogao odluciti i da igra za nas.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Jedina zamerka Milijas ostalo je ok bolje nemamo.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg173655#msg173655 date=1285970388]
              Jedina zamerka Milijas ostalo je ok bolje nemamo.
              [/quote]

              Imamo.Ljajic zasluzuje da igra za reprezentaciju. &+I}\

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ova smjena trenera je toliko toga promjenila,bukvalno nista,jedino Ninkov,a da je Kolarov zdrav, i Pantelic je odigrao 3.utakmice(igrao bi i on),sve je isto samo Radomira nema.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Ne mogu da ukapiram zasto ne zove Ljajica ..

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    zigic plus pantelic ili lazovic
                    ljajic je premlad, pa ga ne zove. iako bi ga ja zvao

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      pogrijesili su sto su smijenili antica. ne vejurjem da ce ovo na dobro izic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Kleo ne može da igra za Srbiju do 2013. godine?


                        Kako je navedeno u Sportskom žurnalu, stav 17 objašnjava uključenje u reprezentativne selekcije fudbalera koji su dobili novo državljanstvo definisan je kroz četiri stavke. A Kleo ne ispunjava ni jednu:

                        [b]- nije rođen na teritoriji Srbije
                        - biološka majka ili otac nisu rođeni na tlu naše zemlje
                        - ni njegovi baba ili deda takođe nisu odavde
                        - što je najvažnije, posle napunjene 18 godine nije u kontinuitetu živeo pet godina u državi za koju želi da igra.
                        $JS}| $JS}| $JS}|

                        Ovi magarci u savezu su znali za sve ovo, da vidimo kako ce sada da rese problem. &*(@W6 &d$7

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=gigas link=topic=1569.msg173726#msg173726 date=1286014099]
                          Kleo ne može da igra za Srbiju do 2013. godine?


                          Kako je navedeno u Sportskom žurnalu, stav 17 objašnjava uključenje u reprezentativne selekcije fudbalera koji su dobili novo državljanstvo definisan je kroz četiri stavke. A Kleo ne ispunjava ni jednu:

                          [b]- nije rođen na teritoriji Srbije
                          - biološka majka ili otac nisu rođeni na tlu naše zemlje
                          - ni njegovi baba ili deda takođe nisu odavde
                          - što je najvažnije, posle napunjene 18 godine nije u kontinuitetu živeo pet godina u državi za koju želi da igra.
                          $JS}| $JS}| $JS}|

                          Ovi magarci u savezu su znali za sve ovo, da vidimo kako ce sada da rese problem. &*(@W6 &d$7
                          [/quote]odlicno, ne bi ja tu nista dir`o $#&+/

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            mislim da je tih 5 godina, prominjeno u 2 godine
                            uostalom, sammir je u hrvatskoj 3 godine pa ima pravo nastupa

                            ako je cleo igrao za mlade selekcije brazila onda se mora uputit zahtjev uefi da mu se dopusti da igra za srbiju. a gotovov je 100% da ce uefa to i odobrit

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Adama Ljajica,pozivaju ovi iz Bosanskog fudbalskog saveza da igra za Bosnu,svi vide kvalitet mladog igraca,ali samo Pizon i FSS to ne primjecuje,sreca da Ljajicevo srce kuca samo za Srbiju,i da ceka poziv.
                              Milijas briljira u Vulvsima,pa ce Ljajic cekati poziv jos dugo. ;D
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ovaj famozni strucnjak Pizon je izjavio da hoce da ubrza igru srednjeg reda.
                                Eto objasnjenja sto su tu Milijas i drugovi,a ne Ljajic,Sulejmani i ostali " sporaci "
                                $JS}| $JS}| $JS}| &d$7

                                Comment

                                Working...
                                X