Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Bane bi progovorio nego očigledno ne sme. Matić isto ćuti kao sisa. Nema, kad dodju ova vremena, samo najjači ustanu protiv naprednog ugnjetavanja i grobarskog Ramadani lobija.

    To će po pravilu biti neko slobodarskog duha i neko ko je igrao u Zvezdi kao Luka Milivojević, nikada to neće biti neko iz lažne avangarde i opozicije.

    Pozdrav za čelnike saveza, sem Kokeze koji navija za sebe, novac, pa tek onda za Zvezdu, sve sami Partizanovci.

    Pa mi onda Žeks priča da su Bjeković i Djurić protiv Partizana. Aha.

    Sve je to poltronska Partizanska hobotnica rasporedila lepo po savezu, šlihtaju se toliko da su i Kokezu prevukli na svoju stranu. Da nisu, priznao bi Zvezdi titulu iz 1946.

    Nema veze, neka upiru prstom u nas, sluge svih režima i oni i njihovi igrači. Do tad će delije pevati da nema podele, do tada će Zvezdini igrači ustajati protiv nepravde, čak se i ludi Ćoki usprotivio braći. Samo SNS Partizan drži poziciju. Nego Vučić navija za nas pa nas gura, inače, da navija za Partizan + delovanje Partizanovih šlihrara, pa ugasili bi Zvezdu. Ovako, sreća pa je fanatični Zvezdaš. Ali niko nije imun na ulizice iz Humske.
    E da si ovako učio čkole
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • E da sam ovako LoloSmiljanisao AneCakić po Riveru i Fristajleru, sad bih imao na instagramu 70K.

      Comment


      • Leptejebo

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          E da sam ovako LoloSmiljanisao AneCakić po Riveru i Fristajleru, sad bih imao na instagramu 70K.
          E da si to radio sad bi mogao na instagramu da reklamiras prasak protiv buba rusa koji bi dobijao za dz zbog reklame.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Bici, ti si jebeni genije, majke mi. Pa biznis ćemo napraviti ludače jedan genijalni. Ceo Bg i pola Srbije muče bubarusi, a ti idioti ne znaju marketing da prave. Pravi instagram, izguraćemo do 100k za mesec dana, ostalo je istorija. Postaćemo članovi Ekološke stranke a kada udjemo u EU bićemo glavni za ekološke politike antibubarusi odbor pri Evropskom parlamentu. Totalno ćemo promeniti pogled na Buba ruse i skrenuti pažnju sa Izraela i Bliskog istoka na prave neprijatelje ovog sveta - bubaruse. Oni upravljaju svime, oni sve kontrolišu.

            Borićemo se za pravi prevod na engleski RussianBugs da bude, da dobijemo donaciju od 3 milijarde $ iz Pentanoga.
            Last edited by Cassius Clay; 06-09-18, 17:22.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Bici, ti si jebeni genije, majke mi. Pa biznis ćemo napraviti ludače jedan genijalni. Ceo Bg i pola Srbije muče bubarusi, a ti idioti ne znaju marketing da prave. Pravi instagram, izguraćemo do 100k za mesec dana, ostalo je istorija. Postaćemo članovi Ekološke stranke a kada udjemo u EU bićemo glavni za ekološke politike antibubarusi odbor pri Evropskom parlamentu. Totalno ćemo promeniti pogled na Buba ruse i skrenuti pažnju sa Izraela i Bliskog istoka na prave neprijatelje ovog sveta - bubaruse. Oni upravljaju svime, oni sve kontrolišu.

              Borićemo se za pravi prevod na engleski RussianBugs da bude, da dobijemo donaciju od 3 milijarde $ iz Pentanoga.
              Bgmi tesko da cemo izgurati RussianBugs pored Merkelove, cuo sam da je Putin pokusao, ali kucka nije dala da se menja to ime "German Cockroach".
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Borićemo se, biznis je biznis.

                Koliko vas je čulo za ovog čoveka?

                https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ijalnog/198185

                Ja nisam do pre godinu, dve a mislio sam da sve znam. A vidiš ne znam, ni sada ni tada.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Neverovatno kako pojedinci daju sebi za pravo da pljuju vrhunske, uspešne i ostvarene sportiste.

                  Šta će im u životu da ih kecaju napredne bitange, bilo njih, bilo njihove najmilije.

                  Ti momci su profesionalci od svoje 17. godine, pitaj Boga koliko porodica izdržavaju u ovim teškim vremenima i sad će oni kao da promene naciju koja većinski glasa za onu budalu.

                  Dođeš, odradiš i bežiš što dalje.
                  Branislav Ivanović je učesnik dva Svetska prvenstva u dresu Srbije, dugogodišnji naš kapiten, rekorder u našoj reprezentaciji u njenoj kompletnoj istoriji.
                  Od 1920. naša reprezentacija igra utakmice, a Branislav Ivanović je taj elitni reprezentativac koji drži rekord u istoriji dugoj skoro jednu stotinu godina.

                  Sem što je rekorder i beskompromisni defanzivac on je jedno vreme bio jedan od naših najefikasnijih igrača.

                  Dostignuća u Čelziju ga pozicioniraju na nedodirljivo prvo mesto njegove i mnogih drugih generacija. Brojne Premijer lige, dva legendarna gola na Enfildu, antologijski gol u Amsterdamu koji je značio trofej.
                  Šta reći o Branislavu Ivanoviću kada se zna da je nosio kapitensku traku u Chelseaju pored takvih legendi kao što su John Terry, Frank Lampard ili Didier Drogba.

                  Branislav Ivanović, jedna od najvećih legendi u istoriji našeg fudbala.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  Last edited by La Jugoslavia; 06-09-18, 22:04.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Baš tako.
                    Problem je što nije igrao za večite.

                    Comment


                    • Realna priča o Banetu Ivanović i Vladimiru Stojković je u prošlom vremenu.

                      Comment


                      • Progovorio i Matija Nastasic.
                        Da su ljudi ujedinili bi se svi i ne bi igrali dok se mesetari ne sklone iz fudbala, a do tada nek igraju futsaleri. Jedino tako mogu da me ubede da su ljudi....ovako su samo skupa roba, ili elitni robovi.

                        Comment


                        • Svaka čast Banetu na svemu. Uvek je bio profesionalac na terenu i van njega.

                          Ali vreme je za penziju.

                          Stojke jeste golman, i oni mogu duže da traju, ali mislim da je vreme i za njega polako da završava.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Po nekim najavama b92 i Novosti Rajković će biti na golu večeras.
                            Ne postoji apsolutno ni jedan razlog da jedan tako loš golman brani za bilo koju reprezentaciju, a pogotovo on nema šta da traži na golu naše reprezentacije pored Vladimira Stojkovića i Marka Dmitrovića.
                            Očigledno je u pitanju igrač koga guraju menadžeri, samo bi idiot jednom takvom amateru poverio tako odgovorno mesto u reprezentaciji kao što je mesto golmana.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Naravno da treba dati prostora čoveku koji je proglašen za najboljeg golmana svoje generacije.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Po nekim najavama b92 i Novosti Rajković će biti na golu večeras.
                                Ne postoji apsolutno ni jedan razlog da jedan tako loš golman brani za bilo koju reprezentaciju, a pogotovo on nema šta da traži na golu naše reprezentacije pored Vladimira Stojkovića i Marka Dmitrovića.
                                Očigledno je u pitanju igrač koga guraju menadžeri, samo bi idiot jednom takvom amateru poverio tako odgovorno mesto u reprezentaciji kao što je mesto golmana.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                Jagose, ovo sto si napisao cu ti oprostiti jer je ocigledno da te je zapao neki budjav sendvic.
                                Rajkovic svetski sampion amater, idi bestraga covece
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X