Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se, zato ih treba sve redom pljuvati. Jbg, ja sam od onih koji ce da se opet nalozi kad se plasiramo iako je sve i dalje trulo.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      I klubovi su često zasluživali bolje predsednike, a i bolje selektore.
      Samo što su klubovi kao neka vrsta sekte pa svi horski ponavljaju puna podrška mladom i neiskusnom treneru.

      A što se operativaca tiče, to je sve već obišlo 2 ili 3 kruga. Jedni te isti ljudi prvo klub, pa reprezentacija, pa nazad, pa opet napred.

      A tek ovo sa Ramadanijem je smešno. Najjači menadžeri su podjednako zastupljeni i u klubovima i u reprezentaciji. A koliko je trenutno jak taj Ramadani dovoljno govori da je imao jedva 2 ili 3 igrača te da su par njegovih izvisiili pred sam put.

      Ali ok, lakše je udariti po reprezentaciji nego po klubu.
      Nisi shvatio, Ramadanija kao pojam je iskorišćena kaoopšti pojam menadžerisana i pežorativno za sve menadžere koji se mešaju u ono što nije njihov posao, kao recimo Mateja koji je isforsirao SMSa i smenu Muslina, koji su tu ustupci i kome teško da ćemo ikada znati. SMS igra fudbal i to dobro ali reprezentacija je tim a ne skup pojedinaca (iako sam jako želeo da SMS pokida na prvenstvu što je po meni u tekmi sa Kostarikom i dao naznake)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Koliko igrača je išlo?

        Od 23 Lian je imao ravno 5 i samo je sporan bio Veljković.

        Comment


        • Pa neko nije naveden za Lian a saradjivao je i ostao Ramadanijev kao Antonio Rukavina.

          Ganac širiš neistinu jer nisi upućen pričaš neistine.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Nisi shvatio, Ramadanija kao pojam je iskorišćena kaoopšti pojam menadžerisana i pežorativno za sve menadžere koji se mešaju u ono što nije njihov posao, kao recimo Mateja koji je isforsirao SMSa i smenu Muslina, koji su tu ustupci i kome teško da ćemo ikada znati. SMS igra fudbal i to dobro ali reprezentacija je tim a ne skup pojedinaca (iako sam jako želeo da SMS pokida na prvenstvu što je po meni u tekmi sa Kostarikom i dao naznake)
            Hoćeš da kažeš da Partizan/Zvezda nisu imali prethodnih godina menadžerskih igrača koji su morali da igraju i koji kasnije nisu došli glava glavnih trenera?

            Funkcionišu potpuno identično.

            A rezultati su šarenoliki, nekada ispadne ok, a nekada potop.

            Nekada se poklopi lopovluk i menadžerisanje pa se ode na SP/EP/LŠ/LE, a nekada nas školuju razne Slovenije, Moldavije, Šamroci, Kairati...

            Comment


            • Ne može da mi neko nametne Kosana i da ja to progutam. Jednostavno ne mogu sebi to da dozvolim, možda sam kao klinac trpeo razna smajanja u lice, ali kao čovek od 3 decenije nema šanse.

              Comment


              • Milorad Kosanović je jedan od najzaslužnijih za šampionsku titulu Vojvodine iz 1989, bio je direktor u klubu i veoma se istakao u selekciji igrača, upravo onaj deo posla za koji će sada biti zadužen u našoj reprezentaciji. To je veliki razlog za optimizam.
                Njegov pečat u Borcu je dobro poznat, a na trenutnom poslu u Napretku je uspeo da jedini porazi Crvenu zvezdu prošle sezone.
                Današnji Napredak je upravo najbolja paradigma svega pozitivnog u radu Milorada Kosanovića i treba biti pozitivan po pitanju njegovog angažovanja u našem nacionalnom timu.
                Premotati na 35:05
                https://youtu.be/POi2ECPkArw

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                Last edited by La Jugoslavia; 03-08-18, 18:56.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Sta je Kokeza uradio sa 10-12miliona od FIFE za odlazak,na WC ,jer kupio pojacanja za reprezentaciju.

                  A procenti od dila sa menadzerima ulozio u plate igrca ,budzet kluba

                  Ista stvar oduvek,poslednje interesovanje za repku prestalo 1998,posle ravnodusno,gledao kao sto gledam i Belgiju,al ovi su sad dostigli stepen /vrhunac da cu da navijam protiv nase pardon "privatne firme Kokeza i drugari"

                  P.S. Uros je u pravo za Kupera(dobar savet),slicno nesto nalik Jugi,sem sto kod njega se zna da troluje i za FKP

                  Comment


                  • Do Kokeze je postojao Pravilnik po kome je 40% od te sume išlo igračima i stručnom štabu.

                    Kada je Kokeza došao, ukinut je taj Pravilnik.

                    A gde su pare otišle, mislim da je svima jasno.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Hoćeš da kažeš da Partizan/Zvezda nisu imali prethodnih godina menadžerskih igrača koji su morali da igraju i koji kasnije nisu došli glava glavnih trenera?

                      Funkcionišu potpuno identično.

                      A rezultati su šarenoliki, nekada ispadne ok, a nekada potop.

                      Nekada se poklopi lopovluk i menadžerisanje pa se ode na SP/EP/LŠ/LE, a nekada nas školuju razne Slovenije, Moldavije, Šamroci, Kairati...

                      + hiljadu

                      Ovde se svašta moglo pročitati pre, za vreme i posle SP o reprezentaciji i Krstajiću. Odmah da kažem - nisam njegov fan, ali bilo je takvih kretenskih kritika o nekim nebitnim stvarima, nebitnih kao i ova priča oko Kosanovića.
                      Neki kraljevi ovuda su ga kritikovali i govorili da neće pratiti reprezentaciju kada je zamenio, pazi sad, svog trećeg pomoćnika. Ej, od 1001 stvari koje je ovaj pogrešno radio + kako je postavljen za selektora... ovde su dežurne narikače i dramekvin slinavili zbog Kurta-Murta fazona. Samim kritikama gluposti nevažnih sitnica banalizuju se i obesmišljavaju mnoge prave i ozbiljne zajebancije selektora i saveza.

                      Ne bih da branim AlKosana, ali taj ima bolji pedigre od polovine selektora na ovom SP, od selektora vicešampiona sveta sigurno. Šta u trenerskoj karijeri ima Čerčesov, pa i siroma Sautgejt od klupskog treniranja ima nekoliko neslavnih, čini mi se čak i ispadanje iz PL.
                      Takvi se, u stvari, i postavljaju na ta mesta, izgleda da su to više protokolarne pozicije, čisto kao zapisničari i ako mogu biti dobri motivatori.
                      Kad je neki dobar trener u prajmu bio selektor?

                      Čuš, živimo u zemlji gde nam svakodnevnicu kreiraju i o glavi rade pogrešni poslušnici na pogrešnim mestima - keramičari, šoferi, telohranitelji, pritom svi polupismeni idioti sa lažnim diplomama... ali ne, smejanje u lice je kada je Kosanović pomoćnik selektora u šutiranju lopte

                      Comment


                      • Problem sto u reprezentaciji(nasoj),ne snosis odgovornost nikome,i radis sta hoces,plus ne moze se porediti nesto gde ti kupujes/prodajes igrace,stranci(klub) i reprezentacija

                        Ovde kod nas nije problem ok ,smenio si selektora od kog si trazio rezultat(odlazak na WC) on ti obezbedio doneo 12m eura i ti ga smenis,bez da i kazes zasto naciji,ipak je repka ,predstavnik celog naroda,nego se nagadja,pa ispadne zbog ruzne igre i procene da ce sa Krstajicem da se igra lepse i prodje grupa

                        Ok,iako neoprvdavam smenu nekoga koji ti je ispunio cilj,koji si od njega trazio

                        Kad je sve proslo,opet nista ,igra zalosna,plus nismo prosli,jel neko snosio odgovornost.Ne Krstaja je tu,a da se mazu oci narodu postavlja se seda glava Kosan kao mentor,smesno
                        U drugim zemljama bi leteo,mozda ne svim ,ima sigurno jos koja banana od zemlje kao nasa,al ne bi Sautgejt ostao da ja ispao iz grupe,kao ni Cercesov,a ni taj isti Dalic,i vrv niko ne bi ni ovde pljuvao Krstaju da je bar nesto uradio ,kako valja

                        Eno Egipat poslo,koliko godina je otisao na WC ,al nisu prosli grupu i cao Ektor Kuper

                        Stvarno mi nije jasno da neko moze da podrzava Kokezu sa sve njegovim poslusnicama Krstajom itd,koji prvo da je imao obraz ne bi ni pristao da bude selektor,jer ga je Muslin postavio za pomocnika,a i sad posle neuspeha lepo bi trebao da se zahvali,ali posto se on nizasta nikad nije ni pitao,tako i sad slepo sedi i cuti na klupi reprezentacije (privatnika Kokeze)
                        Last edited by 61563; 03-08-18, 20:31.

                        Comment


                        • Problem je u suštini u narodu. Uopšte smo loš narod, nismo loša nacija ali smo u ovom istorijskom dobu jako loš narod.

                          Svetsko prvenstvo se završilo - jedini krivac SMS.

                          Daju se ovde glupe ocene da je njega menadžer ugurao u reprezentaciju.

                          Njegov menadžer, Kežman, nije hteo da plati, kao svi ostali što plaćaju, da on igra. Pošto je mudri Kokeza video kako mali igra, a i zbog Radonjića i još nekih igrača + zbog Krstajićeve plate koja nije samo Krstajićeva, on je smenio Muslina kao zbog Sergeja a tom Muslinu prašinaru takodje je još pre toga zabranio da zove Sergeja.

                          Matori Muslin uzeo keš i naravno ćuti celu situaciju da ne ispadne iz sistema laži, on je svoje uradio i naći će vrlo brzo aganžman.

                          A smenili su ga i zvali SMS jer da nije igrao a da smo pukli svi bi kukali za njim.


                          I šta se dešava, totalan spin posle prvenstva. Sergej i Kežman su krivi.

                          E takvi slojevi društva i naopako društvo nisu zaslužili ništa. Daj Bože da se nikad više nigde ne plasiramo.

                          Comment


                          • Slazem se da smo .sjebani kao narod.

                            I da Muki nije nevinasce ,nikad nije ni bio,ja ga pljuvao prvi,pa on dok je bio i Zvezdi je imao,svoje igrace i dilove ,koje je gurao,al se pokrivao uvek titulama,koliko se secam izduvao ga je skroz posle sukoba sa Pjanom i otisao,al jbg i ovde se pokrio rezultatom,morao je ostati selektor,pa kad tamo ,ako izduva smenjuj ga,a ovako ispadne eto bas kako si napisao...

                            A licno sumnjam da ce naci ozbiljan angazman,mislim na klub ili neku jacu repku,mozda zavali kintu,u nekim emiratima ili ode u Bugarsku,Ukrainu u neke under klubove
                            Last edited by 61563; 04-08-18, 13:08.

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              + hiljadu

                              Ovde se svašta moglo pročitati pre, za vreme i posle SP o reprezentaciji i Krstajiću. Odmah da kažem - nisam njegov fan, ali bilo je takvih kretenskih kritika o nekim nebitnim stvarima, nebitnih kao i ova priča oko Kosanovića.
                              Neki kraljevi ovuda su ga kritikovali i govorili da neće pratiti reprezentaciju kada je zamenio, pazi sad, svog trećeg pomoćnika. Ej, od 1001 stvari koje je ovaj pogrešno radio + kako je postavljen za selektora... ovde su dežurne narikače i dramekvin slinavili zbog Kurta-Murta fazona. Samim kritikama gluposti nevažnih sitnica banalizuju se i obesmišljavaju mnoge prave i ozbiljne zajebancije selektora i saveza.

                              Ne bih da branim AlKosana, ali taj ima bolji pedigre od polovine selektora na ovom SP, od selektora vicešampiona sveta sigurno. Šta u trenerskoj karijeri ima Čerčesov, pa i siroma Sautgejt od klupskog treniranja ima nekoliko neslavnih, čini mi se čak i ispadanje iz PL.
                              Takvi se, u stvari, i postavljaju na ta mesta, izgleda da su to više protokolarne pozicije, čisto kao zapisničari i ako mogu biti dobri motivatori.
                              Kad je neki dobar trener u prajmu bio selektor?

                              Čuš, živimo u zemlji gde nam svakodnevnicu kreiraju i o glavi rade pogrešni poslušnici na pogrešnim mestima - keramičari, šoferi, telohranitelji, pritom svi polupismeni idioti sa lažnim diplomama... ali ne, smejanje u lice je kada je Kosanović pomoćnik selektora u šutiranju lopte
                              Evo na prvu loptu mi pada npr. Marčelo Lipi, za njim npr. Antonio Konte.

                              Evo Španci su smenili Lopategija jer je seo na klupu Reala iz Madrida. Reklo bi se i da je on bio u prajmu.

                              Ima dosta primera, a što se tvog posta tiče reklo bi se da mašiš onako pozamašno poentu.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Slazem se da smo .sjebani kao narod.

                                I da Muki nije nevinasce ,nikad nije ni bio,ja ga pljuvao prvi,pa on dok je bio i Zvezdi je imao,svoje igrace i dilove ,koje je gurao,al se pokrivao uvek titulama,koliko se secam izduvao ga je skroz posle sukoba sa Pjanom i otisao,al jbg i ovde se pokrio rezultatom,morao je ostati selektor,pa kad tamo ,ako izduva smenjuj ga,a ovako ispadne eto bas kako si napisao...

                                A licno sumnjam da ce naci ozbiljan angazman,mislim na klub ili neku jacu repku,mozda zavali kintu,u nekim emiratima ili ode u Bugarsku,Ukrainu u neke under klubove
                                A zar nije upravo ono što se od trenera traži rezultat ?

                                Comment

                                Working...
                                X