Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kokezu za premijera
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Marakana ne pamti ovakav debakl Zvezde
      Crvena zvezda - Borac 1:5! Neviđena bruka na Marakani!
      Borac dao Zvezdi pet golova i izbacio je iz Kupa
      Borac deklasirao Zvezdu




      Upravo ono što nam je nedostajalo, iskustvo. Sa priključenjem iskusnog stručnjaka Milorada Kosanovića (sa Vojvodinom osvojio titulu šampiona Jugoslavije 1989. u najjačoj Prvoj ligi u istoriji Jugoslavije) dobijamo "namazanost" i preciznu analizu kod pripreme utakmice.

      Dolazak Darka Kovačevića na mesto direktora FSS i priključenje Milorada Kosanovića stručnom štabu su dva izuzetno pozitivna događaja.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post




        Upravo ono što nam je nedostajalo, iskustvo. Sa priključenjem iskusnog stručnjaka Milorada Kosanovića (sa Vojvodinom osvojio titulu šampiona Jugoslavije 1989. u najjačoj Prvoj ligi u istoriji Jugoslavije) dobijamo "namazanost" i preciznu analizu kod pripreme utakmice.

        Dolazak Darka Kovačevića na mesto direktora FSS i priključenje Milorada Kosanovića stručnom štabu su dva izuzetno pozitivna događaja.
        SNS botu prestani da lažeš! Troluješ za SNS po forumu.

        Titulu je te sezone osvojio Ljupko Petrović koji je bio trener Vojvodine!

        Comment


        • Ja jos pre WC,ubrzo po njegovom registrovanju i prvim pisanjima,rekoh da je sendvicar

          Comment


          • Nije 1. April .. nijesam naduvan .. stvarno, jel nas ovo neko (Kokeza) ozbiljno zajebava ?!

            Što reče Brajko, 100x sam iz'eo govno kad je repka u pitanju, ali neću više!!

            Onaj Paun, pametan čovek bre..

            Ć Zdr Kokijevi orlovi..

            Comment


            • Jebem ti zivot
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ja jos pre WC,ubrzo po njegovom registrovanju i prvim pisanjima,rekoh da je sendvicar
                Isto ko i ti.

                Laže ovde mlađe. Šta ćeš...

                Comment


                • Neverovatan je prag tolerancije kada su u pitanju klubovi u odnosu kada je u pitanju reprezentacija.

                  Te ne pratim reprezentaciju ako brani ovaj, te ako igra onaj, te ako vodi ovaj, te ako je u fotelji onaj... a sve su to jedni te isti ljudi koji godinama rade u našem fudbalu.

                  Klubovi i reprezentacije (sve selekcije) funkcionišu na potpuno istom principu poduži period.

                  Baš ću da pogledam arhivu da li ste se opraštali od kluba kada su početnici i bivši igrači kao Krstajić ili bardovi srpskog fudbala kao Kosan vodili vaše klubove.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Neverovatan je prag tolerancije kada su u pitanju klubovi u odnosu kada je u pitanju reprezentacija.

                    Te ne pratim reprezentaciju ako brani ovaj, te ako igra onaj, te ako vodi ovaj, te ako je u fotelji onaj... a sve su to jedni te isti ljudi koji godinama rade u našem fudbalu.

                    Klubovi i reprezentacije (sve selekcije) funkcionišu na potpuno istom principu poduži period.

                    Baš ću da pogledam arhivu da li ste se opraštali od kluba kada su početnici i bivši igrači kao Krstajić ili bardovi srpskog fudbala kao Kosan vodili vaše klubove.
                    Rekao bih da je poređenje "niđe veze" jer klubovi možda imaju sredstva a možda i nemaju, u većini slučajeva poslovanje je uglavnom u nekoj sivoj zoni...dok reprezenacija ima svoj siguran budžet i kao krovna organizacija koja (sama reč kaže) reprezentuje, ligu, zemlju... i takvu organizacionu jedinicu ne daješ nekom ko nije vodio "ni petliće".
                    Većina ljubitelja pa i ja sam, smo prećutali i navijali za reprezentaciju jer bolju nemamo ali takva repka zaslužuje boljeg stratega.
                    Bilo je predloga da se repka da Veljku Paunoviću (predlozi forumaša ne znam da li je neko i formalno u RL to uradio) ali je bilo komentara to je neozbiljno, on nema iskustva i nije isto sa mladima SP i voditi seniorsku rpku itd i sl a nakon godinu dana je data u ruke totalnom početniku.
                    Većina ovih što pišu "ne pratim više" to rade iz nemoći što nam se grupica majmuna i lopova smeje u lice i misli da je reprezentacija njihova prćija ili neke agencije...

                    Mentalitet ljudi koji vode naš fudbal od Toleta na ovamo je šibicarski a sve je u funkciji Ramadanije.
                    P.S. Da je svih 11 igrača iz mrskog mi Parizana ja bih navijao za reprezentaciju, a zašto? Pa..zato.
                    Last edited by nebitan; 03-08-18, 16:42.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • I klubovi su često zasluživali bolje predsednike, a i bolje selektore.
                      Samo što su klubovi kao neka vrsta sekte pa svi horski ponavljaju puna podrška mladom i neiskusnom treneru.

                      A što se operativaca tiče, to je sve već obišlo 2 ili 3 kruga. Jedni te isti ljudi prvo klub, pa reprezentacija, pa nazad, pa opet napred.

                      A tek ovo sa Ramadanijem je smešno. Najjači menadžeri su podjednako zastupljeni i u klubovima i u reprezentaciji. A koliko je trenutno jak taj Ramadani dovoljno govori da je imao jedva 2 ili 3 igrača te da su par njegovih izvisiili pred sam put.

                      Ali ok, lakše je udariti po reprezentaciji nego po klubu.

                      Comment


                      • To je posledica raspada zemlje. Umesto da gaje zdrav patriotizam prema svojoj zemlji, javlja se patološka privrženost ne toliko prema klubovima, koliko prema huliganskim grupama. One svojom infantilnom ikonografijom privlače nezrele i ne preterano inteligentne pojedince.

                        Kada bi se normalizovalo stanje u našoj zemlji, svi bi stali iza svoje reprezentacije, kao što je to slučaj svuda u Evropi i svetu.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ne čitajte ovog Coopera jer ili svesno laže ili ne zna. Tako ga je i Brajkula školovao o zakonu pa je posle plakao na moderatora.

                          Ramadani imao dva ili tri igrača....

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            I klubovi su često zasluživali bolje predsednike, a i bolje selektore.
                            Samo što su klubovi kao neka vrsta sekte pa svi horski ponavljaju puna podrška mladom i neiskusnom treneru.

                            A što se operativaca tiče, to je sve već obišlo 2 ili 3 kruga. Jedni te isti ljudi prvo klub, pa reprezentacija, pa nazad, pa opet napred.

                            A tek ovo sa Ramadanijem je smešno. Najjači menadžeri su podjednako zastupljeni i u klubovima i u reprezentaciji. A koliko je trenutno jak taj Ramadani dovoljno govori da je imao jedva 2 ili 3 igrača te da su par njegovih izvisiili pred sam put.

                            Ali ok, lakše je udariti po reprezentaciji nego po klubu.
                            Ima neke logike to što ti pišeš ali u ovom konkretnom slučaju nije tako. Ne mogu da se setim da je negde bivši igrač dobio odmah A reprezentaciju, bez ikakvog iskustva. U klubovima se to dešava, ipak je reprezentacija nešto drugo.

                            Deo koji si u potpunosti u pravu je da se ljudi olako odriču reprezentacije a klubova nikada.
                            Last edited by mark !t zer0; 03-08-18, 16:56.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ševčenko npr.

                              Naravno da nisam ni za Krstajića, ni sad za Mirkovića u Partizanu, ali smešno bi bilo da odjavljujem reprezentaciju i da pljujem jednog Kokezu, Savu, Kovačevića... a ovamo bravo Terza, Mrkela , Vazura, Ivice, Robi, Batice...


                              Generalno je smešno i to traje godinama.

                              Comment


                              • Čiji je igrač Stojković? Ljajić, Veljković npr. Čiji je Jović, Filip Kostić? Luka Milivojević? Rukavina nije za LIAN sports..Sam je svoj agent hah..Repka Falija Ramadanija.

                                Ja nisam gledao Muslinove kvale uopšte. Neću da gledam to bedilo. SP gledao zbog Sergeja, ne bih ni gledao.
                                Last edited by Cassius Clay; 03-08-18, 17:03.

                                Comment

                                Working...
                                X