Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ako pobedimo Švajcarce istetoviraću Rastavca na jedno a Kokezu na drugo rame.

    Grb FSS-a se podrazumeva..
    Nemoj grb tetovirati mogu ga promeniti.

    Rastavac, Ljubiša Ranković i Milan Obradović, kakav trust mozgova.[emoji3]

    Moraš ih sve tetovirati, zašto samo Rastavca.

    Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Iz aviona se vidi da je tim uklopljen idealno, bilo ko drugi da uđe samo bi poremetio ravnotežu.

    Golman Stojković je još 2004. predstavljao Srbiju na Evropskom prvenstvu za mlade, odbrana Ivanović-Tošić-Kolarov je bila naša standardna odbrana kada smo došli do finala 2007. i upravo je maestralan potez selektora Krstajića da tom iskusnom zidu ubrizga novu krv u vidu fantastičnog Nikole Milenkovića.

    Sve je idealno sklopljeno.

    Napred ista priča, bedem Milivojević-Matić bi samo lud čovek menjao, a uvođenje Sergeja između paklenog tandema Dušan-Adem je nešto što nam donosi plus 150% u navali.
    Nisam baš toliko oduševljen kao Jagoš, ali Krstajić je uradio jedino što je mogao i što je bilo logično da bi našao mesto za Segeja i Adema, a istovremeno da svi bitni igrači budu i dalje u timu. Promena formacije sa jednim štoperom manje je uvela Milinkovića u tim, a klasična zamena igrač za igrača je uvela Ljajića umesto već godinu i po dana očajnog Kostića iako nisu isti tipovi igrača.

    Moje razmišljanje je da tim mora biti izbalansiran, pritom ne mislim na kvalitet linija tima, ponekad je to nemoguće jer igraš sa onim što imaš (čitaj Argentina). Mislim na to što imaš levo, treba da imaš i desno. Ne možeš igrati sa jednim bekom koji ide napred, a drugi ne prelazi centar, ne može ti jedno krilo biti relativno spori majstor Tadić, a drugo brzonogi, pravolinijski i operisan od lopte Kostić. Protivnik zna odakle šta preti i faktor iznenađenja je nemoguć. Muslin je posle 4 meča već bio pročitan, onda je usledilo mučenje.

    Ako igra Tadić desno, onda mora Ljajić levo. Ako igra Živković desno, onda mora Radonjić levo. Čak sam bio spreman i da Muslin ostane i njegov sistem sa tri štopera, samo da umesto Kostića igra Ljajić, a Sergej je mogao igrati pored Matića umesto Luke ili menjati nekog iz trojca Tadić, Ljajić, Milivojević u zavisnosti od rezultata i dešavanja na terenu.

    Mi imamo tešku i visoku ekipu koja praktično ne može da igra na kontre, znači ne može da se brani, ali i ne treba kada igramo sa ekipama sličnog kvaliteta kao što je Švajcarska. Možemo da držimo loptu i čekamo neku grešku ili prekid. Protiv njih bih izveo potpuno isti tim. Protiv Brazila bi trebalo razmisliti o uvođenju nekih bržih igrača.

    Jagoš spominje odbranu iz 2007. Ivanović-Tošić-Kolarov, a ne kaže da je četvrti član te Đukićeve odbrane bio moćni Rukavina, koji je isto ovde prisutan Ne kažem da treba i on da igra, ali ispravno je spomenuti ga bar.

    Spoiler
    Last edited by goku; 20-06-18, 11:13.

    Comment


    • Originally posted by dekinjo View Post
      Nemoj grb tetovirati mogu ga promeniti.

      Rastavac, Ljubiša Ranković i Milan Obradović, kakav trust mozgova.[emoji3]

      Moraš ih sve tetovirati, zašto samo Rastavca.
      Pa kad ga promene precrtaću ga i napisaću ispod ovo više ne važi..

      A Rastavac je prava glava za tetovažu.

      Comment


      • Kostić umesto Ljajića

        Comment


        • Očajna promena jer su i jedan i drugi loši ali Ljajić je bolji igrač. Radonjić je naravno bolji tehničar i bržo od obojice ali igra u Zvezdi pa nema mesta.

          Comment


          • Velika greška FIFA-e zbog delegiranja Briha....katastrofalno je sudio, na našu štetu, isto kao i protiv Hrvata. (U Beogradu beše?)

            Što se tiče Rastavca.....kad ga već pominjete, za tri do pet klase je veći trener od Krstajića.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Imaš dva boda više od Švajcarske i 1:1 u 90 min. i ti ideš da daš gol, ovo večeras je bilo klasično samoubistvo. Izvodiš centralnog veznog Luku Milivojevića i ubacuješ Radonjića, koji idiot moraš biti pa to uraditi.

              Mi smo mogli i izgubiti od Brazila da večeras nismo izgubili, Švajcarci bi baš teško dobili Kostariku koja se jako dobro brani, a Švajcarci su katastrofalni kad napadaju na postavljenu odbranu, pa Brazilci su im dali gol u 90 plus minuti, mi iz slobodnjaka, a jebeni Švajcarci bi ih kao dobili.

              Paradoks je da mi večeras nismo izgubili zato što smo se branili kako većina ovde apostrofira, već smo izgubili zato što smo napadali. Oba gola smo dobili u takvim situacijama, prvi u tranziciji, a drugi u klasičnom kontranapadu. Videlo se iz aviona da u poslednjih pola sata više ništa ne možemo učiniti i da je mnogo veća mogućnost da ćemo dobiti drugi gol nego što ćemo ga dati. Izlazili smo visoko, ali su oni to lako rešavali zato što je naš pritisak bio mlak i slab, valjda nismo imali snage više, a ima i do neuigranosti.

              Mitrović se bori, daje golove, ali je stvarno neinteligentan igrač. Kod one situacije gde ga dvojica ruše, on stavlja ruku na glavu jednome umesto da ih spusti ili raširi. Bio je fauliran, ali naravno da neće dobiti penal jer otkida glavu napadaču bez ikakve potrebe.

              Sa Kostićem se ništa nije dobilo, treba nam takav tip igrača, ali šta vredi kad ovaj ne zna ništa. Da je Ljajić počeo možda bi nešto i iskreirao jer tad smo dobro stajali na terenu i ponavljam niko ne izvodi prekide kao Adem, ni Kolarov, ni Tadić, samo bi ga zbog toga držao u igri jer iz prekida imamo najbolju šansu za postizanje golova. Ima i ono pravilo da se tim koji pobeđuje ne menja.

              Sergeju ne treba skidati glavu, bio je katastrofalan, ali ovo je sve za njega novo, dešavaju se i ovakvi mečevi.

              Što se tiče selektora ima nekih pozitivnih stvari, ali svi smo znali da on nije dorastao ovakvom zadatku, to se najbolje videlo večeras. Katastrofalno vođenje utakmice.

              I na kraju Matić, veliko razočaranje, najveće ime u ekipi koji već dugo vremena igra ispod renome. Pri tome mislim i na njegove igre u klubu. Dobar je defanzivno, ali distribucija lopte mu je katastrofalna, ajde u reprezentaciji jer nemaš boljeg, ali da li jedan Man. Utd. može da dozvoli jednog takvog igrača zakucanog u startnih 11 bez obzira na sve njegove defanzivne kvalitete. U ni jednom top klubu on ne bi mogao igrati koji ne trenira Murinjo.

              Odlučio sam da se povučem i jedno vreme ne pišem jer osećam nedostatak poštovanja od nekih pojedinaca, ali morao sam ovo da napišem. Ovo je poraz koji baš boli, ne zbog samog poraza već zbog načina na koji je došao, jer se nije morao desiti. Švajcarci ne bi dali gol da nismo išli mi po drugi, umesto da čekamo i eventualno sa Radonjićem i Živkovićem istrčavamo kontre mi smo sami sebi pucali u glavu. Sramota da ekipa koja je došla na Svetski kup to sebi dozvoli.

              Comment


              • Evo ja te poštujem ako misliš na mene ali verujem i da te Brajkula i ostali poštuju samo ne možeš napadati ljude koji drugačije misle od tebe.

                Čitao sam kad je Real uzeo titulu pljuješ po Zidanu i po Ronaldu. Pa zahtevaš poštovanje. Malo ga prvo pokaži. Čovek uzeo tri lige šampiona za redom, neki mu se podsmevaju.

                Comment


                • Poraz naše reprezentacie pored očigledne krađe sudije jeste i neiskustvo Krstajića (stručnog štaba) jer nisu celu utakmicu uspeli da reše problm koji nam prave Šaćiri i ostali ubacivanjem između linija t su vrlo lako probijali našu "prvu liniju odbrane" i zadnja linija nam je bila vrlo često na vetrometini. Nije ni pokušao da linije u odbrani približi jednu drugoj, zatim se videla i neuigranost Sergeja sa Mitrom i ostatkom ekipe - pogotovo kada su pokušavali pritiskom na zadnju liniju gde su često obojica išli na jednog igrača te su sami pravili višak na boku švajcarcima. Kostić je jedno trkačko grlo operisano od fudbala i "mali" Milenković je zelen za ovaj nivo fudbala i jako loše se postavio kod akcije koja je prthodila drugom golu. Na kraju Stojković je krivac za prvi gol jer je ćorav i nije ni pokušao da brani.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Evo ja te poštujem ako misliš na mene ali verujem i da te Brajkula i ostali poštuju samo ne možeš napadati ljude koji drugačije misle od tebe.

                    Čitao sam kad je Real uzeo titulu pljuješ po Zidanu i po Ronaldu. Pa zahtevaš poštovanje. Malo ga prvo pokaži. Čovek uzeo tri lige šampiona za redom, neki mu se podsmevaju.
                    Izvinjavam se na ofu, ali moram na ovo da odgovorim iako nije tema.

                    Dva puta si bio duže banovan i oba puta kad si se vratio, prvo što si uradio, si pljunuo po meni.

                    Nikada ne napadam ljude koji drugačije misle, već dajem kontra argumente za njihovo mišljenje, znači nikada ne napadam nečiju ličnost prvi, ali zato mi se desilo nekoliko puta da sam doživeo uvrede zbog nečega što sam napisao u vezi teme. Odgovorio sam neprimereno, nije mi drago zbog toga, ali nisam od onih što će da se žale i prijavljuju.

                    Nikada nisam pljuvao po Zidanu, samo sam rekao da nije imao priliku da pokaže znanje jer je dobio gotovu ekipu koja je sa istim igračima bila šampion Evrope i pre njega, zatim puno srećnih okolnosti na terenu po njega koje su mu išle na ruku i masa sudijskih odluka u njegovu korist do sada ne zabeležena u istoriji fudbala za jednu ekipu u tako kratkom roku. Onda velika igračka karijera koja je odlučujuće uticala da ima autoritet kod takvih zvezda. Ali nikada ne bih toliko insistirao na tome da pojedinci nisu zanemarili sve ove činjenice i ponašali se kao da je neka opskurna fudbalska ličnost vodila recimo Viljareal do tri LŠ za redom. Samo sam pokušao da nivelišem količinu priznanja koje je dobijao Zizu. Bio sam najglasniji, ali nisam bio jedini.

                    Ronalda isto nisam omalovažavao, rekao sam da mi smeta što juri statistiku, što kad vode 7:0 hoće da da 8. 9. i 10. gol. Što nema to čojstvo da zaštiti druge od sebe. Jeste da fudbal nije rat, ali kad si dovoljno ponizio tvoje kolege na terenu zašto želiš još više, jebeš statistiku. Imamo veliki broj situacija gde ekipa da 4 gola za prvih pola sata i tako se i završi meč. Kod Ronalda toga nema, on će dati i 10 ako može. Neko će reći ima kiler instikt, ali nije fudbal tenis da protivnik može da se vrati kad gubi ubedljivo. Inače Ronaldo ima svo moje poštovanje za čisto fudbalske stvrai, ima 33 godine, a i dalje diže nivo, je za nevericu. Čak u poslednje vreme preispitujem da li je Mesi ukupno gledano bolji od njega, jer u mesijevoj eri on je stigao do 5 zlatnih lopti i 5 LŠ, onda šta radi na ovom SP. Ponavljam, ima moje poštovanje za fudbalske stvari i ono što radi u privatnom životu (ne mislim što plaća žene da mu rađaju decu, ali ni ne osuđujem), ali mu zameram na egoizmu koji pokazuje na terenu i nedostatku empatije prema evidentno puno slabijem protivniku.

                    Comment


                    • Izvršeno je samoubistvo i u poslednjem napadu izgubljen bod koji toliko, toliko menja situaciju.
                      sigpic

                      Comment


                      • off
                        Banovan sam bio na pravdi Boga ali me mrzi da isterujem pravdu. Možda sam jednom, dva puta bio pravedno banovan, ali me niko ne tera da budem ovde tako da me mrzi da se žalim.

                        Za ovo..Dobro nisi tako pričao pričao si doslovce "ko su budale koje podržavaju ovo" "ko su neznalice" itd. Mislim Vladan vam je lepo objasnio za Zidana. Nema tu tim se poklopio, sudije, to niko ne pamti. Treba i zaslužiti da te sudije ishajpuju toliko. Isto to što si za Zidana pričao mogao si i za Gvardiolu onda. Imao je po mnogima najbolji tim ikada i nije uspeo ovo što Zidan uspeva. Jedini argument vadjenja je kao Liga. Pa ako su najbolji ikada trebali su tri triplete da vežu. Sa najboljim ikada Gvardiolom.

                        Nego ti imaš jednu filozofiju a neko drugi drugu. Ja najviše volim kod Ronalda što je gladan golova. Što ako je 87. minut a on nije dao gol on plače tamo i maše rukama ako ne prodje lopta do njega. Ko ne bi voleo takvog igrača u timu.

                        Comment


                        • Darko Plavšić: Uvek je sve isto

                          Nada je opasna stvar. Morali su da odigraju dobro protiv Kostarike da nas nateraju da zaboravimo da predsednik FSS nema nikakve veze sa fudbalom i da je postavio selektora koji je tog trenutka postao trener.


                          Asus – sponzor mundijalskih dnevnika

                          Morao je Sergej da bude taj koji se isticao, pa da se stvori ambijent „E,moj Musline“. Morali su da započnu utakmicu junački i da postignu gol u petom minutu, da posle toga nastave sa stvaranjem šansi. Morali su da prime dva gola iz kontre od ljudi od kojih bi najmanje smeli. Morali su opet da nam se narugaju. Morao je tu da bude i neki sudija specijalac. Moralo je, jer je to srpski fudbal. Uvek je sve isto.

                          Petak je dan koji smo dočekali u kolima, spakovani u mp3 format, vraćali smo se iz Nižnjeg Novgoroda. Odspavali smo nekoliko sati, odgledali Brazilce, javljali se u vesti i čekali duel Srbije i Švajcarske. Cviju i mene srpska družina čekala je u pabu Džon don. Pravo mesto za gledanje fudbala, sa zastavama najvećih engleskih klubova. Dok smo prelazili ulicu čula se srpska himna, uspeli smo da stignemo na početak. A. nas je odmah dočekao sa svojom idejom da će svaki gol Srbije biti propraćen turom votke. Nas petorica smo u centralnom delu paba, za ostalim stolovima su ljudi koji gledaju fudbal, ali su neopredeljeni, a pored nas je Švajcarac sa naočarama, bio je u društvu devojke.

                          Utakmica nije čestito ni počela, a konobar je već morao na posao. Orilo se u pabu, kasnije kad sam seo stekao sam utisak da smo možda bili isuviše glasni. Biće da je višegodišnja fudbalska frustracija samo izašla na površinu. Od tog trenutka, neko je zaustavio vreme. Prvo poluvreme je trajalo kao večnost, iako sam bio u odličnom društvu. Sa V. i A. pričao sam o svemu i svačemu, najviše o košarci koja nam je bliska, I. i Cvija su imali svoje teme na drugom kraju stola. Svi smo želeli da vreme brže prolazi, da što manje razmišljamo o fudbalu, iako je u tim trenucima sve bilo u redu.

                          Međutim, previše puta se dogodilo da iz „u redu“ status neobjašnjivo pređe u „ništa nije u redu“ da bismo mogli da prkosimo sudbini. Zato smo od nje bežali na sve načine i utočište tražili u svojoj tvrđavi, košarci. Stidljivo smo provirivali da nešto nije pošlo naopako, ali poluvreme se nekako završilo. Srbija je stvarno bila bolja, a opet je trajalo kao večnost. Otkad smo došli u Moskvu, Cvija hvali srpsku, a ja hrvatsku reprezentaciju. I on tvrdi kako Srbija može daleko da dogura. I sve vreme je govorio kako će Orlovi rutinski pobediti Švajcarsku, posebno posle Mitrovićevog gola. Ali nije dovoljno puta pogledao utakmice srpskog tima. Nije patio. Zato je nada opasna stvar, proizvodi patnju. Lično sam se uglavnom trudio da ne gajim nadu kad je srpska fudbalska reprezentacija u pitanju jer, ko još voli da pati? Ipak, opet me je prevarilo.


                          Onako sporedno sam primetio da stalno dobijamo nekakve žute kartone. Inače ih sudije ne pokazuju u velikom broju na turniru, a posebno ne za onakve startove kakvi su bili srpskih fudbalera. Ali dobro, vodimo, sve je u redu, eto im žuti kartoni. Početak drugog poluvremena doneo je onaj osećaj u telu. Ljudi koji su meteoropate mogu da naslute kad će nevreme. Ako je tako, ja sam srbijopata, mučnina u stomaku jasan je znak da će nešto poći naopako. Primili smo gol iz kontre jer su srpski igrači ostali zbunjeni na protivničkoj polovini. Čim je počela akcija rekao sam A. da nije dobro, da se premalo igrača vratilo u odbranu, on me je smirivao, a kad je Kolarov blokirao šut, bilo mi je drago što je u pravu. Međutim, svi srpski fudbaleri su bili u kaznenom prostoru, niko nije istrčao na Džaku koji je ostao sam. Šut je njegov najjači adut – 1:1.

                          To je onaj Granit Džaka koji je dijagnoza Arsena Vengera u poslednjih nekoliko godina, koja jasno određuje da Francuz nije bio kao nekad. Džaka, čovek za koga je teško navijati i kad je na vašoj strani, jer odigrava prvo što mu padne na pamet i na vrhunskom nivou fudbala donosi više štete nego koristi. Teško je bilo gledati ga kako šakama stvara krila crnog orla. Za njega kao čoveka i fudbalera je tužno što je to najveći trenutak u njegovoj karijeri jer je podlegao najnižim strastima. Kaže da nije želeo da provocira protivnika. Postigao je taj momak još golova u svojoj karijeri, ali nijedan nije proslavio na ovaj način. Mrzim kad mali ljudi dobiju veliku scenu. Zato uglavnom ne dozvoljavam da me obuzme fudbalska nada jer su moje ekipe retko do sada male ljude ostavljale na mestima koja im pripadaju.

                          Sada već svi gledamo utakmicu i manje pričamo. Cvija i dalje tvrdi da ćemo pobediti, lako je njemu, Hrvatska je veče pre toga dala tri komada Argentini. A. naručuje turu i posle švajcarskog gola, da razbijemo maler. Ipak, potrebna je drugačija tura. Ona koja će našim igračima uliti veru da mogu do pobede, da im objasni da primljeni gol na početku drugog poluvremena nije automatski i kraj utakmice. Pre neki dan sam pričao sa Slavenom Bilićem na tu temu i složili smo se. Mnogo je gore primiti gol na početku drugog poluvremena nego na kraju prvog. Jer ako primiš na kraju, sledi poluvreme, pa trener može da motiviše igrače, da naprave plan za dalje. A ovako mora svašta da koriguje dok je igra još u toku. Još je ova srpska ekipa mlada i nije odigrala mnogo velikih mečeva pa da zna kako da se transformiše, a pritom ima i selektora nema mnogo iskustva u takvim situacijama. Dakle, u stomaku i dalje kuva, što je nepogrešiv znak da se ovo neće dobro završiti. Jedino što imamo je vreme, ali drugi deo meča mnogo brže prolazi.


                          Onda se uključio još jedan činilac koji je gotovo neizbežan za srpske fudbalske neuspehe – sudija. Kakvi su se sve kontakti pregledavali putem VAR-a na ovom Svetskom prvenstvu, a nasrtaj dvojice Švajcaraca na Mitrovića nije. Brih je preventivno svirao faul u napadu, da ovi što sede za monitorima slučajno ne bi umešali svoje prste. Dakle, Mitrović je faulirao dvojicu Švajcaraca istovremeno. Feliks Brih je veoma iskusan sudija i ono što je radio u Kalinjingradu teško da je bilo slučajno. Sudio je kao klasičan specijalac, arbitar koji je poslat da nešto obavi, oni koji prate domaći fudbal, dobro su upoznati sa ovom kategorijom. U drugom poluvremenu Srbija nije imala mnogo šanse, što zbog oduzetosti u nogama posle Džakinog gola, što zbog očiglednog problema fizičke snage. Sada već samo čekamo da se utakmica završi. I. je Nišlija i uzda se u svog zemljaka Radonjića. Nekakav neutemeljeni optimizam se javio kad je on kročio na teren. Po principu, ma sad će on. Od toga nije bilo ništa. Međutim, ne može da ne valja malo, mora da ne valja do kraja. Šaćiri je pobegao Tošiću u 90. minutu za još jedna krila orla. Švajcarac sa naočarama je ponovo skočio. On ta krila nije ni primetio. Ko za koga ovde igra, ko za koga navija? Kad se sve završio i kad smo postali malo tiši, skupio je hrabrosti da nas pita da li smo iz Srbije. Čestitali smo mu. Nije njemu toliko dobro koliko je meni teško. Ali za njega igraju neke instant patroite koje vole da jedu iz zlatne kašike. Postoji jedan Švajcarac koji definiše pobede sa stilom, pobeđivao je i Srbina, a i ovaj njega. Bile su to epske bitke. A postoje i ovi ljudi.

                          Izašli smo iz paba da snimimo uključenje za vesti. A. nam je pomogao. Kakav koktel osećanja dok pričam da je Srbija ostvarila veliki uspeh plasmanom na SP. I sve je to tačno. Ali srpski fudbalski poraz uvek mora da bude najbolniji, uvek moraju da daju golove oni koji će pomisliti da su zbog toga veliki, uvek mora da se pojavi sudija koji je tog dana arhineprijatelj. Nije sporno što Srbija verovatno neće izaći iz grupe E u eliminacije, već što uvek mora da bude ovako. Koliko puta smo sportski oteli pobede koje nisu naše u košarci, a koliko puta je bilo obrnuto u fudbalu.

                          Cvija i ja smo uporedili srpski fudbal i hrvatsku košarku, to mu dođe na isto, znaš da ćeš na kraju biti povređen. Seli smo u taksi i došli u naš kraj grada. U prodavnici smo uzeli nešto za jelo. Standardno nam nisu dali pivo jer je bilo kasno. Međutim, tu su se našle dve devojke sa ruskim zastavama i njihov prijatelj Aleksej, koga je Cvija uredno zvao Sergej. Malo nenamerne simbolike u dozivanju Sergeja koji nije tu. U svakom slučaju, oni su nas odveli sa druge strane ulice, u malu gruzijsku radnju, gde su nam prodali pivo. I još su imali topao hačapuri. Da ne propadne veče. Seli smo sa njima u park na nekih 20 minuta, da popijemo pivo i pojedemo hačapuri. Cvija je komunicirao, ja sam gledao negde u daljinu. Otišli su. I mi smo ubrzo stigli u stan. Pivo je učinilo svoje. Zaspao sam.

                          Uvek je sve isto.


                          http://sportklub.rs/Rusija2018/Tovar...-sve-isto.html
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Aleksandar Mitrović, reprezentacija Srbije 2018:
                            - Nigerija 2 gola
                            - Bolivija het trik, 3 gola
                            - Švajcarska 1 gol
                            Šest utakmica, šest golova [emoji91][emoji91][emoji91]
                            Prethodno šest golova u kvalifikacijama, šest golova koji su nas odveli u Rusiju [emoji91][emoji91][emoji91]

                            Dobili smo centarfora visoke međunarodne klase

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Ovaj Krstajic nije normalan, majke mi. Kakav Hag pobogu! Kaze juce Hag, danas Var. Sramota od selektora!
                              A posle kukamo zbog tudjeg politikanstva.
                              Fuj!

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • "Ne mogu da zamerim igračima."
                                Last edited by MarkoNFL; 23-06-18, 17:28.

                                Comment

                                Working...
                                X