Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by badem View Post
    Videle su poraz Nemacke od Meksika i put sa drugog mesta ka polufinalu koji vodi preko Meksika pa pobednika meca H1 (Poljska najverovatnije) i G2 (Engleska).
    Ma jok, samo ovi nasi nivelišu kvote jer je verovatno bilo dosta uplata na tu igru posle Kostarike. U stranim kladzama sigurno nije pala kvota ispod 100, mozda u jednoj-dve gde je takodje bilo dosta uplata.
    Last edited by bici; 18-06-18, 08:17.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by badem View Post
      Videle su poraz Nemacke od Meksika i put sa drugog mesta ka polufinalu koji vodi preko Meksika pa pobednika meca H1 (Poljska najverovatnije) i G2 (Engleska).
      Ali taj projektovani put je takodje i moguci Meksikov put. Pa su na nas spustili kvotu vise nego na njih (a oni ostvarili vecu pobedu) ... Bas smo impresionirali koliko vidim Mnogo smo mocni!!!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by dekinjo
        Podaci su sa William Hilla, sa 151 koliko je bilo pre meča sa Kostarikom, palo je na 34, baš ogroman pad.

        Zanimljivo. Gledam sad u ostalim stranim kladzama, svuda je 100+ kvota. Mora da je neko uplatio bas velike pare bas u vilijam hilu, mada me stvarno cudi.
        Last edited by bici; 18-06-18, 10:50.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Veliki problem su nam napravili Brazilci. Još uvek ne mogu da se oraspoložim od izjednačujućeg gola. Bio sam jako dobro raspoložen nakon pobede i onda mrtvi Brazilci odigraju nerešeno.

          Protiv Švajcaraca će biti pakleno. Izgleda da će nam biti potrebana pobeda što je jako teško.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Veliki problem su nam napravili Brazilci. Još uvek ne mogu da se oraspoložim od izjednačujućeg gola. Bio sam jako dobro raspoložen nakon pobede i onda mrtvi Brazilci odigraju nerešeno.

            Protiv Švajcaraca će biti pakleno. Izgleda da će nam biti potrebana pobeda što je jako teško.
            Da bi bili sigurni teoretski mi svakako treba da dobijemo Svajcarsku. Jer i da su Brazilci pobedili sinoc, nas iks sa Svajcarcima u narednom kolu ne bi sigurno vodio dalje (u koliko izgubimo od Brazila poslednju), tako da nam je bas, bas svejedno.
            Evo prost primer: Brazil dobio sinoc (sbbkbb) 1-0 i mi igramo iks sa Svajcarskom i u poslednjem kolu izgubimo od Brazila 1-0, a Svajcarci dobiju svoj poslednji mec 2-0. Oni idu dalje.
            Tako da je nama za siguran prolaz svakako potrebna pobeda nad Sacirijem i kompanijom, a ovaj mec nam nije mnogo promenio stvari.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nerešeno ili minamalna pobeda Brazila sinoć je mala razlika za nas, nama je samo igrala neka ubedljivija pobeda Brazilaca i onda bi nam i nerešeno igralo sa Švajcarskom.

              Mi sad moramo pobediti, ako ne uspemo tu je plan B, da Švajcarka ne pobedi Kostariku.

              Comment


              • Originally posted by dekinjo View Post
                Nerešeno ili minamalna pobeda Brazila sinoć je mala razlika za nas, nama je samo igrala neka ubedljivija pobeda Brazilaca i onda bi nam i nerešeno igralo sa Švajcarskom.

                Mi sad moramo pobediti, ako ne uspemo tu je plan B, da Švajcarka ne pobedi Kostariku.
                Tacno .. .samo u slucaju da je Brazil natankao Svajcarce onako iskusno onda bi nam iks sa njima igrao. Ali i to pod uslovom da nas ne natankaju isto tako u poslednjem kolu.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Neka, neka...uvek može gore. Šta bi da su Svajcarci nekim čudom dobili sinoć. Onda nam ni dve pobede ne bi bile siguran prolaz. Ovako zavisimo sami od sebe. Pobeda i prošli smo.

                  Biće nenormalno teško. Preozbiljna su repka.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Neka, neka...uvek može gore. Šta bi da su Svajcarci nekim čudom dobili sinoć. Onda nam ni dve pobede ne bi bile siguran prolaz. Ovako zavisimo sami od sebe. Pobeda i prošli smo.

                    Biće nenormalno teško. Preozbiljna su repka.
                    I to je tacno .... da su Svice dobile sinoc onda bi nam dve pobede garantovale sigurna prolaz samo pod uslovom da tu drugu ostvarimo u poslednjem kolu protiv Brazila. A na primer, pobeda protiv Svajcarske i 6 bodova nakon dva kola nam ne bi garatovala sigurna prolaz jer bi moglo da se desi da se napravi krug sa 3 repke po 6 bodova i u slucaju da nas Brazil napuni ... mi bi vrlo verovatno bili sa njagorom gol razlikom od sve tri ekipe i DOVIDJENJA PRIJATNO.

                    Tako da sto kaze Zola, sve je ovo kul.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ali taj projektovani put je takodje i moguci Meksikov put. Pa su na nas spustili kvotu vise nego na njih (a oni ostvarili vecu pobedu) ... Bas smo impresionirali koliko vidim Mnogo smo mocni!!!
                      Verovatno procenjeno da je Srbija jaca od Meksika.

                      Nije problem sa remijem Brazila i Svajcarske samo u tome sto ce Brazilu trebati pobeda u poslednjem kolu, problem je i sto Kostarikancima treci mec nista nece znaciti. Da je Brazil dobio, cak i u slucaju poraza Srbije od Svajcarske situacija bi bila Srbija 3, Svajcarska 3 i Kostarika 0 i tu Kostarika ima za sta da se bori. Sad je to vec upisana 3 boda za Svajcarsku.

                      Comment


                      • Ne znam zašto lupamo glavu i pravimo kalkulacije "šta i kako" u nastavku. Pobede su jedini i najbolji lek i ako težimo tome ne treba nas zanimati rezultati konkurenata. Ukoliko se Švica savlada eto nas u sledećoj fazi.
                        Zato digitrone ostavimo po strani, barem do zadnjeg kola.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kostarikanci će se svakako boriti, nije valjda da će im biti svejedno da odu sa 3 poraza kući.

                          Comment


                          • Ako pobedimo Albaniju Švajcarsku, bole nas uši tada za kalkulacije. Nisu nepobedivi, samo je pitanje da li ćemo mi imati pravi pristup.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Shvatiti mec sa Svajcarcima kao eliminacioni mec. Mada nije sve do naseg pravog pristupa, jer obicno detalji presude u duelima reprezentacija slicnog kvaliteta. Bice guravo u petak.

                              Moramo bolje da realizujemo sanse, mada juce sam i predvideo da ce Navas da skine 2-3 gola sto je i uradio. Realno, trebalo bi nasi da igraju sada manje rasterecenije jer su vec sada prekucali ocekivanja navijaca. Dosta ljudi je govorilo da nam je bod puna kapa. Tako da ako zelimo da vidimo osminu-finala, mora da nam bude bolja realizacija nego juce.

                              Comment


                              • Ti koji su smatrali da nam je 1 poen protiv Kostarike puna kapa su jako kvarni i bezobrazni ako stvarno misle tako. Jedno je pribojavanje i respekt rivala, danas svi pikaju loptu, još se igra mondijalski turnir, a drugo je smatrati da ne možemo savladati "silne" Srednjoamerikance. Znači u startu nemaš vere prema sopstvenim igračima.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X