Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo smo suptilni i mnogo se uvija ovih dana, ja to volim direktno. Tako je kako je.

    Comment


    • Hteo sam da citiram bicijev post ali ga je obrisao.

      Ovo je odgovor:

      Mislio sam da je meč protiv Nigerije samo jedan od pripremnih mečeva za SP.

      Šta je Krstajić sinoć trebao da dokaže i kome? On će biti selektor u Rusiji i njegov zadatak je priprema tima, a ne da se dokazuje pljuvačima.

      Ako nije dokazao da je pravi izbor, posle onog sinoć nije dokazao ni da nije, tako da stvarno ne razumem smisao bicijevog posta. Valjda je poenta samo pljunuti po defoltu, pa makar i posle pobede.

      Niko ne očekuje da se proslavimo već samo da odigramo u skladu sa mogućnostima, da prođemo grupu i možda uđemo QF ako nekim čudom izbegnemo Nemce.

      Mislim da je ova rasprava za i protiv Krstajića bespredmetna jer on je najmanji krivac ako uopšte postoji krivac u momemtu kad smo se plasirali na SP posle tri neuspešna ciklusa i kada su svi najbolji igrači koje imamo u ekipi.
      Last edited by goku; 28-03-18, 11:04.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Čovek bi očekivao da posle onakve pljuvačine do večeras, po analogiji od večeras bude euforija, ali izgleda da su samo niski porivi ono što većinu ovde radi.

        Kod mene ne zavisi da li ću podržavati fudbalski tim moje zemlje od toga ko vodi savez ili ko je selektor, navijao sam za reprezentaciju i pod Muslinom i drhtao zadnjih pola sata u Irskoj bez obzira što me uopšte nije radovalo kako smo izgledali u drugom delu kvalifikacija, a navijao bih i da je Muslin ostao. Reprezentacija je veća i od presednika saveza i od selektora i od igrača i oni ne treba da imaju uticaj na podršku. Nikada kod nas atmosfera nije bila neki adut niti su se vukli smisleni potezi da bi bili nešto posebno ogorčeni na ovo sad.

        Nije ovo večeras nešto veliko, ali licemerno je ćutati posle pobede, a pljuvati posle poraza. Ovo što sam večeras video i prvo poluvreme protiv Maroka je bilo više fudbala nego na svim utakmicama ukupno kod Muslina. Želja postoji, borba, trčanje, meni je to dovoljnjo, a uopšte ne izgledamo loše, ništa lošije nego sa Muslinom.

        Meč u Beču protiv B tima Austrije i protiv Gruzije na punoj marakani su bili horori. Slavite Muslina ko da je uzeo SP, a ne osvojio grupu ispred Velsa, Irske i Austrije. I Petković i Antić su osvojili grupu i to ispred Španije i Francuske pa kako su se proveli na SP.

        Jel bi ostanak Muslina garantovao prolazak grupe? Jel dovođenje Krstajića garantuje da nećemo? Krstajić i nije bio opcija kad se pravila smena, on je iznuđeno rešenje jer velike patriote nisu htele voditi svoju zemlju. Ako ništa drugo Krstajiću treba skinuti kapu na hrabrosti jer zna šta mu se sprema u slučaju kraha. Već sad ga mažete g.....a, a još nismo ni otišli. U slučaju prolaska grupe sigurno vam sujeta neće dozvoliti da priznate grešku. Meni lično prolazak grupe i ne bi bio neki ekstra rezultat jer smo tu negde sa Švajcarskom, a bolji od Kostarike.

        Na kladionici imamo skoro iste šanse kao i Švajcarska. Jel vi stručnjaci bolje znate od onih koji žive i bogate se na tome. Smešni ste sa svojim defetizmom.

        Možda ćemo izgubiti sva tri meča na SP, možda i nećemo, to niko ne može da zna. Lako je ovde lupetati jer odgovornost za napisane reči ne postoji.

        Na dva druga foruma teme reprezentacija su imale preko 100 postova za vreme meča i svi su bavili igrom, taktikom, igračima. Nije se pisalo o sendvičima, šunki, sns-u, Kokezi, ljigavom Krstajiću, Iwobiju, Dušanu Petkoviću i bivšim igračima i to sve u vreme dok se igra meč. Ovde je bilo šest postova.

        Sramotna je ova tema na ovom forumu.
        Sve je to u teoriji ok, ali ispade da su predsednik saveza i co iznad reprezentacije, još kad mi kao publika na to damo amin, onda navedeno dobija i na snazi.

        Treće, mi osam godina nismo videli završnicu takmičenja, dovedemo selektora da nas tamo odvede i smenimo ga kada to uradi, plus na sve to dovedemo čoveka bez iskustva.

        Meni sve to nema opravdanja, tvoja priča ima logiku, ali je slična kao kad onaj po što prodaje narkotike drži molitvu....samo što nisi ti pop u priči već osobe iz saveza.

        Mnogo niska institucija FSS, treba ugasiti fudbal u ovoj vukojebini, šta će to, od Marakane napraviti Akva park a od JNA javnu kuću, više će narodu radosti doneti, plus da država subveniše navedene aktivnosti nedeljom da budu džabe za sve naše državljane.

        Comment


        • Nisam imao nameru da repliciram na prethodni post (prepun demagogije i opstih izlizanih fraza ), ali odgovoricu na ovaj poslednji (delimicno ) :

          1. Naravno da rasprava nije bespredmetna, jer smo mi jedna jedina reprezentacija koja posle 8 godina odlazi na veliko takmicenje, i idioti iz saveza u dogovoru sa pojedinim menadzerima( da ih ne imenujem), vodjeni svojim licnim (materijalnim) interesima, prvo smenjuju selektora koji nas je odveo na SP, a potom smenjuju i kapitena, vodjeni svojim licnim sujetama i zbog nekih ranijih sukoba.

          2. Krstajic je postavljen po politicko-drugarskoj liniji, i tu je da ispunjava zelje. Krstajic je deo strucnog staba postao na izricito isistrianje Milosevica.

          3. Zadatak Krstajica jeste da se dokazuje, ali i da priprema tim i uigrava za SP, a ne da eksperimentise i nabija igracima broj nastupa za reprezentaciju.

          4. Dolazimo do igre, gde ti spocitavas drugima da samo pljuju, dok ti, kao i "pljuvaci" ni jednom jedinom recju nisi napisao sta je dobro/lose u igri reprezentacije. Jucerasnja,Nigerija nije nikakav reprer za igru nase reprezentacije, jer je Nigerija jedan od najslabijih reprezentacija koje ce igrati na SP. I dodatno su bili oslabljeni na jucerasnjem duelu.

          Krstajic da se zavuce u neku prostoriju, uci uci, pokusa da ispravi greske koje je najbolje ogolila jedna takticki solidna (tehnicki i fizicki losa )reprezentacija Maroka.

          Comment


          • Originally posted by OnomatopejaIdeja View Post
            Nisam imao nameru da repliciram na prethodni post (prepun demagogije i opstih izlizanih fraza ), ali odgovoricu na ovaj poslednji (delimicno ) :

            1. Naravno da rasprava nije bespredmetna, jer smo mi jedna jedina reprezentacija koja posle 8 godina odlazi na veliko takmicenje, i idioti iz saveza u dogovoru sa pojedinim menadzerima( da ih ne imenujem), vodjeni svojim licnim (materijalnim) interesima, prvo smenjuju selektora koji nas je odveo na SP, a potom smenjuju i kapitena, vodjeni svojim licnim sujetama i zbog nekih ranijih sukoba.

            2. Krstajic je postavljen po politicko-drugarskoj liniji, i tu je da ispunjava zelje. Krstajic je deo strucnog staba postao na izricito isistrianje Milosevica.

            3. Zadatak Krstajica jeste da se dokazuje, ali i da priprema tim i uigrava za SP, a ne da eksperimentise i nabija igracima broj nastupa za reprezentaciju.

            4. Dolazimo do igre, gde ti spocitavas drugima da samo pljuju, dok ti, kao i "pljuvaci" ni jednom jedinom recju nisi napisao sta je dobro/lose u igri reprezentacije. Jucerasnja,Nigerija nije nikakav reprer za igru nase reprezentacije, jer je Nigerija jedan od najslabijih reprezentacija koje ce igrati na SP. I dodatno su bili oslabljeni na jucerasnjem duelu.

            Krstajic da se zavuce u neku prostoriju, uci uci, pokusa da ispravi greske koje je najbolje ogolila jedna takticki solidna (tehnicki i fizicki losa )reprezentacija Maroka.
            U ranijim postovima sam pisao o dobrim i lošim stvarima u igri, onoliko koliko je u mom domenu znanja.

            Ocene ovdašnjih "stručnjaka" o kvalitetima raznih reprezentacija ne mogu uzeti za ozbiljno.

            Ne bih da repliciram na ostalu gomilu gluposti i paušalnih ocena, ali bih samo postavio pitanje. Ako mu je cilj da nabija nastupe igračima, što sinoć ne izvrši 6 umesto 4 izmene?
            Last edited by goku; 28-03-18, 11:48.

            Comment


            • Kad ste već kod izmena, dobro me nasmejala sinoć ona izmena gde malog Maksimovića ubacuje 5 sekundi u igru. Čitavih 5 sekundi je dao dečku.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Da ukrade vreme.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I to bi imalo smisla da je utakmica bila aktivna, da su oni napadali i slično. Nego utakmica bila mrtva, rešena.

                  Dečko ulazi na teren i sudija svira kraj odmah posle toga. Komedija...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Amaterčina. Da li je iko igde bio dobar bez prethodnog iskustva? Sam taj čin je za osudu i toliko sramotan, da ga neće opravdati ni solidan rezultat ako ga bude bilo.

                    To govori da se radi o smešnom savezu, svi nam se smeju, ugleda nigde.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      U ranijim postovima sam pisao o dobrim i lošim stvarima u igri, onoliko koliko je u mom domenu znanja.

                      Ocene ovdašnjih "stručnjaka" o kvalitetima raznih reprezentacija ne mogu uzeti za ozbiljno.

                      Ne bih da repliciram na ostalu gomilu gluposti i paušalnih ocena, ali bih samo postavio pitanje. Ako mu je cilj da nabija nastupe igračima, što sinoć ne izvrši 6 umesto 4 izmene?
                      Ako se ocene ovdasnjih "strucnjaka" ne mogu uzeti za ozbiljno, zbog cega repliciras na postove? Svrha diskusionog foruma je suceljavanje misljenja, a ne vredjanje i u startu, pre pocetka diskusije, iskljucivanje iz iste pisanjem da je neko pre tebe napisao gomilu gluposti, bez obrazlozenja.

                      Ocene nisu pausalne, vec dobro poznate cinjenice( kako je dosao na mesto selekora, smena Muslina, Baneta ). Krastajic nije vodio samo jucerasnjau utakmicu, koliko znam ima je i utakmica pre ove?!

                      Koja je bila svrha turneje po Aziji ,osim novca za FSS i promocije par menadzerskih igraca (jbt Simonovic koji je rezerva u Napretku ) ?

                      Dobio si vec odgovore, mozemo da nastavimo ako napises nesto konkretno, a da to nije suplja demamgogija.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        I to bi imalo smisla da je utakmica bila aktivna, da su oni napadali i slično. Nego utakmica bila mrtva, rešena.

                        Dečko ulazi na teren i sudija svira kraj odmah posle toga. Komedija...[emoji23]
                        Pa sve se uklapa u te jeftine petparacke price koje zivimo, samo bih toj tvojoj poslednjoj reci ipak dodala i prefiks...tragi-

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Meni je drago što Goku misli kako misli. Jer je uvek dobro da bije drugačije mišlienje, ne valja jednoumlje nikako.

                          Pogotovo što znam da ne veruje ni sam u sve što priča.

                          Uvek je dobro čuti nešto drugačije, zato ja nekad kontriram i kada se slažem sa većinom. Tako da samo cepaj Goku.

                          Comment


                          • Ova postava ova igra i ova atmosfera mogu doneti i medalju ali se plasim da nece potrajati kao i sve kod nas.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ova postava ova igra i ova atmosfera mogu doneti i medalju ali se plasim da nece potrajati kao i sve kod nas.


                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment




                              • Gospoda.

                                Comment

                                Working...
                                X